Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

no taki fałszywy pg w stylu Westbrooka tylko z lepszym rzutem.. George'a Hilla jednak mi ni huja nie przypomina :D

Ja nie oglądam tyle NBA (ostatnio muszę), więc się nie znam ;)

 

Btw. są jacyś first pass PG oprócz Marshalla?

Scott Machado. Ogólnie Draft pod względem PG w tym roku słaby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brandon Knight

wybacz matek, ale nie widziałem ANI jednego spotkania Pistons w tym sezonie :D cóż jakby to wyjaśnić.. jakoś mnie do nich nie ciągnie.. ;)

Scott Machado. Ogólnie Draft pod względem PG w tym roku słaby.

 

no masakrycznie słaby pod względem pg. Nadzieja w Marshallu i Wrotenie, ale ten to też trochę taki combo.

Teague'a ja nie trawię, tak samo jak nie trawię jego brata. A Marquis to będzie "odbitka" Jeffa. Ani to dobrzy strzelcy, ani dobrzy kreatorzy.. Tacy klepacze, coś tam trafią, czasem coś zaasystują i tyle. W defensywie oczywiście nędznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem ANI jednego spotkania Pistons w tym sezonie :D cóż jakby to wyjaśnić.. jakoś mnie do nich nie ciągnie.. ;)

A żałuj, bo warto oglądać ze względu na Grega Monroe, który po cichu staje się naprawdę dobrym napierdalatorem. Jeśli dalej będzie robił takie postępy, to za 2-3 sezony będzie czołowym ofensywnym wysokim. Kibicuję Pistons, żeby dostali #1 w tym drafcie i sparowali Monroe z Davisem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karpik

 

Nie za miękki byłby to f-court? Mi by się chyba bardziej podobało połączenie Monroe-Robinson.

Nie, KG jak przychodził do ligi też był chudy i "miękki", Poza tym, że biorę Davisa ponad Robinsonem niezależnie od warunków, to obok Monroe przydałby się jakiś shotblocker. Zrośnięte brwi zapowiadają się na czołowego shotblockera NBA, Robinson nie wybił się w tej kwestii ponad przeciętność nawet na poziomie akademickim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan z jedynka wezmie swojego chlopaka z Tar Heels, jesli wylosuje pierwszy pick. Jestem na 99% pewny. 1% to Drummond aby uczcic wybor Kwame...

 

 

Pistons moga byc daleko i jesli celuja w skrzydlowego to moze Henson? Lub wlasnie Robinson czy Jones III. Tak wogole to przydalaby im sie kreujaca dwojka przy Knight'cie. Jak tam Rivers z kreowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guys, takie szybkie pytanko-jezeli druzyna A ma pick powiedzmy top 5 protected nalezacy na razie do druzyny B, to kiedy nastepuje rozstrzygniecie, komu przypada pick? Na koniec sezonu, czy dopiero po loterii draftowej, ktora moze spowodowac, ze choc druzyna B zakonczyla sezon na 6 miejscu od konca, wygra loterie i bedzie miala np. 3 pick?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.