Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

smutne Kevinem Jonesem koleś zasłużył spokojnie żeby być wybranym chociaż w środku 2 rd, mam nadzieję ze ostatecznie znajdzie w nBA robotę wcale bym się nie pogniewał gdyy to było nawet w Utah :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobie zedytowałem moje wcześniejsze typy:

 

spurs z #59 wzieli ofensywne cudo ale bardzo malutkiego SG'a w osobie

Marcusa Demnoma 6'3 z Mizz

taki człowiek orkiestra (ponad 20% akcji rzutowych przez niego szło) z produkcją najwyzszą z tyłu stawki: 17.6 ppg, 5.1 rpg, 1.9 apg

a jak moje typy?

 

wymarzony Tony Wroten poszedł #25 do Memphis i w chwili wyboru przestałem załować trejdu z GSW i oddania 1st R pick za podrzucenie Jeffersona bo i tak by #30 nie starczył na niego!

 

 

a jak dalej?

 

 

Kevin Jones - West Virgina - 6'7, 251 - szokująco nie poszło chłopakowi choc szybko Cavs ( czemu nie spurs zaproponowali kontrakt?)

 

Drew Gordon - New Mexico (ex UCLA) - 6'9, 239 - bez wyboru dla mnie jeszcze bardziej szokujące bo było ostatnio sporo o niego zamieszania i poziom #40 spokojnie powinien osiągnąć (spurs zadzwoooonić do cholery do niego)

 

Mike Scott - Virginia - 6'9, 241 - #43 Atlanta

 

JaMychal Green - Alabama - 6'9, 21 - bez wyboru czyli tak jak pisałem brak postepu w ostatnim roku = brak kariery

 

oj ciężko zaistnieć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobie zedytowałem moje wcześniejsze typy:

 

spurs z #59 wzieli ofensywne cudo ale bardzo malutkiego SG'a w osobie

Marcusa Demnoma 6'3 z Mizz

taki człowiek orkiestra (ponad 20% akcji rzutowych przez niego szło) z produkcją najwyzszą z tyłu stawki: 17.6 ppg, 5.1 rpg, 1.9 apg

Dość hojnie go potraktowali, bo standing reach ma przeciętny dla wzrostu 5'11'' i chyba też zdecydowanie blizej mu do tej granicy, niż do 6'3''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 3 dni oglądałem sobie trochę tego Evana Fourniera. I kurde, nie wiem jak sobie poradzi fizycznie, ale jego umiejętnosci wchodzenia pod kosz, grania picków i kreowania innych są niesamowite. Jesli skorzysta z dalszej linii rzutów za trzy tak jak Parker to może wyrosnąć na all stara spokojnie. Świetny pick Nuggets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.