Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

I jak oceniacie wybory w Portland?W sumie Lillard z Aldridge moga stwożyć niezły duet natomiast Leonard no nie wiem mogli wybrac kogoś innego np.Zellera albo z 6 Drummonda a z 11 Marshalla.

wybrali bardzo dobrze, fakt że taki Zller niby bardziej jest gotowy do gry ale z Lonarda moze być w nie długim czasie lepszy center, jak dla mnie PTB zrobili najlepiej jak mogli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam i w ncaa wcale nie widziałem u niego jakiś niezłych post moves. Ot taki dobrze wyszkolony center, z dobrym jumperem, potrafiący się odnaleźć pod koszem. Podobnie oceniam Sully'ego.

 

Czy na Lillarda był ktoś napalony prócz Blazers? Nie było szans, żeby ostał się do 11 picku? Bo wtedy z 6 mogliby Drumma brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam i w ncaa wcale nie widziałem u niego jakiś niezłych post moves. Ot taki dobrze wyszkolony center, z dobrym jumperem, potrafiący się odnaleźć pod koszem. Podobnie oceniam Sully'ego.

 

Czy na Lillarda był ktoś napalony prócz Blazers? Nie było szans, żeby ostał się do 11 picku? Bo wtedy z 6 mogliby Drumma brać.

przy Kyrim Zeller sobie poradzi ale fakt mocni fizycznie gracze mogą go jechać, co do Lillarda to Jazz mieliby łatwiej pick zdobyć jakby PTB odpuścił go z 6 i dlatego go wybrali właśnie tak wysoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście jakoś scharakteryzować Terrence Rossa? Często spotykam się z opiniami, że Raptors zawalili wybierając tego gracza pomimo tego, że dostępni byli m.in Jeremy Lamb czy też Rivers. Jak oceniacie to posunięcie? Czy waszym zdaniem Ross ma szansę być kimś w NBA czy raczej popadnie w przeciętność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wg ludzi steal(i winner draftu) = gość wybrany wcześniej niż mocki pokazują, reach(i przegrany draftu) = gośc wybrany później niż był notowany.

 

Dla mnie Terrence to po Bealu najpewniejszy gość tego draftu. Jak on nie będzie w ciągu 2 lat dobrym starterem to się zdziwię niesamowicie. Podoba mi się ten wybór Raps.

 

Lamba bym na pewno nie brał bo gośc ma siano w głowie i bust potential. Rivers nie ma siana w głowie, ale ma bust potential. Więc żadnego z nich bym nie wybierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, mi też się wydaje, że Zeller w lidze to będzie piach.

 

Ale jak w takim razie odnieść się do Cody'iego, który w przyszłym drafcie może pójśc w top3?

@Maciek nie powiedział ze bedzie grał piach tylko że bedzie miał swoje problemy, Zeller nie bedzie beznadziejny czy też denny w NBA bo ma swoje skillsy i świetną motorykę, chociaż ja bym sullego spoko brał przed nim, ogólnie dziwny ten draft Cavs

Wiesz, wg ludzi steal(i winner draftu) = gość wybrany wcześniej niż mocki pokazują, reach(i przegrany draftu) = gośc wybrany później niż był notowany.

 

Dla mnie Terrence to po Bealu najpewniejszy gość tego draftu. Jak on nie będzie w ciągu 2 lat dobrym starterem to się zdziwię niesamowicie. Podoba mi się ten wybór Raps.

 

Lamba bym na pewno nie brał bo gośc ma siano w głowie i bust potential. Rivers nie ma siana w głowie, ale ma bust potential. Więc żadnego z nich bym nie wybierał.

Rose jest ok gdyby miał trochę bardziej pomarszczony mózg to może by był next Edie Jones, lepszy pick od Lamba ale od Riversa to nei wiem, ja już to mówiłem Rivers może mieć lepszą karierę niż Ross i wcale to nie będzie wielkie zaskoczenie, ci co jada po riversie mocno przesadzają niewiem czego oczekiwali od niego w 1 roku gry w ncaa, ja bym się co najwyżej przyczepił do kreowania kolegów ale spoko przy dobrym trenerze go wyrobią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm PJ Brown? w najgorszym wypadku Geiger choc deche to ma chyba lepsza jednak.

bardziej taki zdrowy Lafrentz mi się nasuwa namyśl, jak by on był coc w 1/3 takim twardzielem jak Pj to by w 10 draftu poszedł z rok temu, a tak co do tego draft cavs to coraz bardziej przekonany jestem z tam jakiś tepak na stanowisku gm jest im więcej czytam i ogadam waitersa to mi się wydaje że i Barnesa i Rossa,Riversa bym brał przed nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo co jak co, Irvinga uwielbiam, ale kreator z niego taki sobie.

Akurat z wysokimi współpracuje bardzo dobrze, i wystarczy sobie przypomnieć jak grali braci Plumlee gdy u boku był Irving, a jak gdy później go zabrakło.

Poza tym moje wrażenia z draftu standardowo na czwartej-kwarcie i jak czytam niektórych opinie to mam nieco odmienne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówię już bardziej o NBA, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało.

 

 

Można przytoczyć fakt, że był tylko rezerwowym, ale prawda jest taka, że mimo wszystko był również najlepszym graczem swojego zespołu.

cholera Kosi, jakbyś nie dodał tej drugiej części to bym nie potrafił uwierzyć, że takie zdanie powstało na twojej klawiaturze. Tak czy siak wspominanie o tym, że Waiters był rezerwowym w Syracuse jest kompletnie bez sensu, bo nie miało i nie ma to znaczenia. To po prostu orange.

 

 

Waiters wam wszystkim kopary opuści - zapamiętajcie to sobie :) Jeden z najlepszych ofensywnych graczy tego draftu. Scouci mówią także, że dobrze broni - wielu macie takich?

Edytowane przez theo001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera Kosi, jakbyś nie dodał tej drugiej części to bym nie potrafił uwierzyć, że takie zdanie powstało na twojej klawiaturze. Tak czy siak wspominanie o tym, że Waiters był rezerwowym w Syracuse jest kompletnie bez sensu, bo nie miało i nie ma to znaczenia. To po prostu orange.

I wspomniałem właśnie dlatego, że niektórzy przytaczają to jako dowód złej decyzji, ale nie w tym rzecz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.