Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

Po tym drafcie upewniłem się że Bulls muszą pilnować tego picku od Bobków jak oka w głowie bo to jest prawdziwe złoto :) Szkoda mi trochę Suns, liczyłem że przyjdzie Lamb który by na pewno podniósł jakoś tej drużyny, Marshall niestety myślę że tego nie zapewni, myślałem że może po Hensona uderzą jak się ostał fajny duet z Marcinem mógł by stworzyć, no ale nic z tego i obecnie Suns niestety oceniam najsłabiej na Zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na tego Waitersa jak Peszko na Dyzmę.

Sam nie wiem kim jest ten koleś - wyskoczył nagle jak Filip z konopi czy diabeł z pudełka, ale dajmy mu czas zanim zjebiemy go od stóp do głów.

Pozwól, że przybliżę Ci sytuacje.

Mamy maj, czyli po deklaracjach graczy i w większości typowaniach jest na początku trzeciej dziesiątki. Wydaje się, że po tym co prezentował w Syracuse dość sensowne miejsce. Przychodzi początek czerwca i NBA Draft Combine. Po jednym dniu zawodnik otrzymał obietnice wyboru od Suns i został poproszony o opuszczenie pozostałej części campu. Od tego czasu żadna drużyna nie widziała go na oczy, a jego notowania rosną jak szalone. W końcu zostaje wybrany z #4.

 

 

Szkoda mi trochę Suns, liczyłem że przyjdzie Lamb który by na pewno podniósł jakoś tej drużyny, Marshall niestety myślę że tego nie zapewni, myślałem że może po Hensona uderzą jak się ostał fajny duet z Marcinem mógł by stworzyć, no ale nic z tego i obecnie Suns niestety oceniam najsłabiej na Zachodzie.

Marshall spokojnie podniesie jakość Suns bardziej niż zrobiłby to Lamb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleveland mnie mocno zawiodło. Mogli mieć Irvinga+Barnesa+Sullingera(a gośc z OHIO), czyli top3 zeszłego roku, których zresztą jeszcze rok temu chcieli, a tu takie wyboru. W poprzednim drafcie też powinni raczej postawić na Litwina niż Thomsona, biorąc chociażby pod uwage jak trudno znaleźć centra a PFa.

Marshall to dość dobry pick, tylko jak odejdzie Nash, to to może być najgorsza drużyna na zachodzie. Sacto na papierze ma niby trzech talentów.

Świetny draft dla Sacto, nie wymieniaja Tyreke bo też nie ma nawet żadnego pomysłu za kogo by go można wymienić. Więc pewnie będą grali Tyrekiem na SF, chociaż najlepszą opcja byłoby by wchodził z ławki i z 2unitem grał swoją one man game.

Tyreke+TRob+Cousins na papierze wygląda na 3 utalentowanych gości, ale obawiam się że nie będzie to dobrze współpracować (głównie za sprawą Tyreke).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się że Raptors będą jedną z najbardziej widowiskowych ekip. DeRozan, Ross, Acy, Valanciunas, Bayless, Johnson x2 jest jeszcze Weems(RFA) a to wszystko pod kierownictwem Nasha. NICE

 

Edyta: Ciekawe czy jakiś kibic Baylor spodziewał się że Acy może pójść wcześniej niż Miller :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno umie więcej rzeczy niż Goudelock. Do tego charakterny gość, walczak, kawał atlety, obrona na piłce i rzut.

dokładnie to co mówi @Maciek, i mówienie ze z niego jest walczak i "charakterny gość" nie jest zupełnie na wyrost, ogólnie znowu musze pochwalić Lakers jak przed rokiem, jak na takie picki z 2 rd to całkiem dobrze wybrali, cięzko powiedzieć czy z Odoma będze tylko lepsza wersja takiego Roniego Prica, ale bankowo warto dać mu szansę.

 

Nope. Za rok nie będzie go w NBA.

 

 

 

odezwał się cholera znafca :crushed:

 

Pozwól, że przybliżę Ci sytuacje.

Mamy maj, czyli po deklaracjach graczy i w większości typowaniach jest na początku trzeciej dziesiątki. Wydaje się, że po tym co prezentował w Syracuse dość sensowne miejsce. Przychodzi początek czerwca i NBA Draft Combine. Po jednym dniu zawodnik otrzymał obietnice wyboru od Suns i został poproszony o opuszczenie pozostałej części campu. Od tego czasu żadna drużyna nie widziała go na oczy, a jego notowania rosną jak szalone. W końcu zostaje wybrany z #4.

 

 

 

Marshall spokojnie podniesie jakość Suns bardziej niż zrobiłby to Lamb.

No i również dlatego dziwi mnie ten pick Cavs, coś jak z Thompsonem rok temu, koleś niby wporzo ale można było chyba wybrać mocniej albo poszukać wymiany

 

Cleveland mnie mocno zawiodło. Mogli mieć Irvinga+Barnesa+Sullingera(a gośc z OHIO), czyli top3 zeszłego roku, których zresztą jeszcze rok temu chcieli, a tu takie wyboru. W poprzednim drafcie też powinni raczej postawić na Litwina niż Thomsona, biorąc chociażby pod uwage jak trudno znaleźć centra a PFa.

Marshall to dość dobry pick, tylko jak odejdzie Nash, to to może być najgorsza drużyna na zachodzie. Sacto na papierze ma niby trzech talentów.

Świetny draft dla Sacto, nie wymieniaja Tyreke bo też nie ma nawet żadnego pomysłu za kogo by go można wymienić. Więc pewnie będą grali Tyrekiem na SF, chociaż najlepszą opcja byłoby by wchodził z ławki i z 2unitem grał swoją one man game.

Tyreke+TRob+Cousins na papierze wygląda na 3 utalentowanych gości, ale obawiam się że nie będzie to dobrze współpracować (głównie za sprawą Tyreke).

Barnes/Sully to własnie to o co mi chodzi dla mnie > niż Waiters/Zeller

 

Zapowiada się że Raptors będą jedną z najbardziej widowiskowych ekip. DeRozan, Ross, Acy, Valanciunas, Bayless, Johnson x2 jest jeszcze Weems(RFA) a to wszystko pod kierownictwem Nasha. NICE

 

Edyta: Ciekawe czy jakiś kibic Baylor spodziewał się że Acy może pójść wcześniej niż Miller :)

Lubie Rossa dobry wszechstronny, ale jakoś też nie mam przekonania co do tego picku, znaczy jak z 8 to wydaje mi sie ze można było wybrać lepiej, Rivers to jednak lepszy prospect czy go ktos lubi czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt w przypadku kretynizmów które w tym wątku wypisujesz to że ktoś się nad tym pochylił powinno uczynić cię szczęśliwym :tongue:

A to przepraszam. Wybrany z 57 pickiem Odom-Johnson, którego nasz elwartiato pewnie nie widział na oczy więcej niż 2 razy to już w tej chwili doskonały zawodnik, który będzie z miejsca stanowił o sile Lakers, a na drodze do kolejnych tytułów MVP będzie mógł stanąć mu jedynie Al Jefferson.

 

Tak na pewno lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam. Wybrany z 57 pickiem Odom-Johnson, którego nasz elwartiato pewnie nie widział na oczy więcej niż 2 razy to już w tej chwili doskonały zawodnik, który będzie z miejsca stanowił o sile Lakers, a na drodze do kolejnych tytułów MVP będzie mógł stanąć mu jedynie Al Jefferson.

 

Tak na pewno lepiej.

łoł ale szydera pewnie cała rodzina musiała przysiąść żeby wymyślić cos takiego :D

 

Naucz się czytać znafco, napisałeś ze za rok nie bedzie go w nba to ja ci mówię że koleś może być niezłym rezerwowy dotarło czy trzeba ci powtórzyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry draft. Po prostu :]

 

Lillarda obstawiam na ROTY, a przynajmniej top 3 impact ze wszystkich rookiech. Być moze nie będzie tak dobry w przyszłosci jak Davis, Beal, Barnes czy Drummond(o ile każdy z nich wypali) ale prawdopodobnie pomoże Portland liczyć się w tym sezonie w walce o PO. Z tego co widać to PTB traktują Meyersa jako projekt(Hibbert) co jest wg mnie dobrym rozwiązaniem. Niech pogra po 15-20 minut przez rok-dwa a potem się zobaczy co z niego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Lillard to real deal, to wątpie, że mogli lepiej wybrać. Nie było fajnych nba-ready SF do wzięcia z #11, a Zeller średnio mi pasuje do LMA. Wzięli Leonarda bo 7 footerow nigdy nie za wiele, a teraz widać, że uderzają po Hibberta, także Leonarda będą mogli powoli rozwijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.