Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

prawie brawo ale ogólnie nie jest źle, ale z melo dziwnie trochę i molutrie dalej na liście

Chodziło mi o Sulliego. Drużyna co przegrywa 3-4 z mistrzami w finale konferencji dostaje takiego gracza, co idealnie pasuje do KG.

Fab Melo to słaby pick, mogli zaryzykować z Perrym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe podsumowanie

 

Zajebisty draft dla Pistons,Warrios i Houston.

 

Pistons dostają dużego człowieka który ma chronić Monroe,świetnego strzelca jakim jest English i dostają fajnego SF ze sporym potencjałem.

Warriors mają Barnsa który pewnie odrazu wskoczy do S5,mają Ezeliego który wyjebie całkowicie Biedrinsa z rotacji i mają Draymonda Greena który dostanie pewnie sporo minut na pozycjach 3-4.

Rockets dostają trzech gości z których każdy ma szanse załapać sie do s5.

 

A tak poza tym Robinson jest świetnym partnerem dla Demarcusa może obrona to ich nie najlepsza strona ale atak będzie kurewsko mocny.

NOH zjebali z Riversem no chyba że Gordon dostanie sporo minut na PG.

Cavs zjebali draft całkiem jak można brać Waitersa z 4????? już z Thompsonem dali ciała,teraz robią ten sam błąd.

Indiana wzięła sobie większego McRobertsa tak bardzo za nim tęsknią.

 

 

Bobcats mają największe problemy w ataku w lidzę a biorą dwóch najlepszych obrońców w tym drafcie i obydwoje grają na tej samej pozycji.Henderson,Taylor,Kidd-G,Biyombo nie za dużo tych defensorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale OKC Trafili, tak pozno PJ3 toz to steal, mega dobre wybory Celtics! Sully z takim pickiem to zadne ryzyko wlasciwie a zabezpieczyli sie Melo, choc myslalem,ze wlasnie PJ3 wezma,

 

Moultire w Sixers, dobry ruch, bo Harklessa za bardzo nie rozumiem ale nie mam tez jakies wiedzy wiekszej na jego temat,

 

Bucks Henson to spadł z nieba imao Pistons beda zalowac tego Drummonda, nie to,ze to bust, tylko nie bedzie tym kim sie wydaje,ze ma byc.

 

PTB z tym Leonardem tez troche ryzyko

 

White poszedł wyzej

 

Rox chyba beda cos trejdowac tymi sf?

 

GSW mają sf'a tak jak chcieli, tylko mam nadzieje,ze Jacskon go tez nie zmarnuje.

 

ogarnia ktos dlaczego Nuggs finalnie wyciagneli Fourniera a nie Moultire, ktory notabene byl wlasciwie w kazdym mocku u nich jesli byl available?

 

ale najbardziej jaram sie T-Robem w Kings!!! nic lepszego nie mogło w tym drafcie nas spotkać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ja pi****le jestem k**** medium.

 

Wczoraj jade autem, mysle - k**** mam wrazenie ze ktos sie we mnie wpierdoli. Staje 3 skrzyzowania dalej na swiatlach i kobieta wrzuca wsteczny i z pelnym gazem we mnie cofa. (blondynka)

 

Dzisiaj rano wstaje i zastanawiam sie kogo wydraftowala Phila... Harkless, Harkless, Harkless - nie wiem skad ta mysl, bo mowilo sie o zupelnie innych ludziach. Otwieram chrome'a, pacze, pacze - Harkless. Wiedzcie, ze cos sie dzieje.

 

Ale od początku. Bezpieczny pick Bobcats. Washington staje sie mega fajnym zespolem z Bealem. Nene pod koszem, Wall i Beal na G, Ariza - moga przy dobrych wiatrach byc ok 8-10 miejsca na wschodzie. Nie wiem co to i kto to ten Waitres, ale k**** nie majac wysokich branie SG z 6-4? Geniusz, albo totalna głupota. we'll see.

 

T-Rob w Kings. nie wiedzialem ze to mozliwe, ale jednak. MEGA fit dla nich. poukladany koles, na najslabiej obsadzona pozycje w zespole. Cousins-Robinson daje im naprawde porządny frontcourt. zajebisty pick dla nich.

 

Blazers ewidentnie zajarali sie Lillardem, skoro wzieli go tak wysoko, czytalem ze jakis tam scout mowil, ze to najbardziej unselfish shooting first PG jakiego widzial... :]

 

Barnes w Warriors - whaaat ?mial isc z 2 a spadl tak daleko, ale fit idealny - trzeba bylo im sf i dostali. z Klayem Thompsonem maja 2 fenomenalnych strzelcow na obwodzie. byle curry nie polamal kostek.

 

Raptors wreszcie solidny pick, chodziaz majac jeszcze Hensona i Drummonda na tapecie bralbym na ich miejscu kogos z tej dwójki.

 

Drummond z 9 do Pistons to mega steal, tak jak Monroe poprzednio. BadBoys powoli wracaja do gry.

 

Rivers z 10 do Hornets - czyzby planowali odpuscic Gordona, a moze po prostu robia sobie z miejsca 6th mana na lata z Riversa ?

 

Leonard to fajny gosciu do pary z Aldridgem i dobry pick IMO.

 

Lamb spadl az do Rockets - a oni maja farta do steali. Pewnie lada dzien pogonią gdzis Kevina Martina i maja swietnego mlodszego i duzo tanszego nastpepce.

 

Marshall dobry pick dla Suns i dla MG... nawet jesli stevo odejdzie, to zostanie i tak z full time kreujacym pg.

 

John Henson - my man, mam nadizeje, ze przebije sie w tej dziwnej organizacji. szkoda, ze zabraklo nam 1 miejsca do wzięca go...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczyłem właśnie wczoraj, że Teague może do picku chicago się ostać. robi mase strat, ogólnie strasznie się grzeje, ale będzie potrafił dostarczyć z 5 pewnych piłek i zdobyć ze 12 punktów. na powrót Rosa fajny fit. a potem może grać przy Derricku jako dwójka, jedynie to, że wtedy będzie niski będzie problemem, ale on raczej jest z tych graczy typu Jennings/Monta.

 

Chociaż jak patrzę, że Doron Lamb w drugiej rundzie chyba z 37 pickiem, to ja ich nie kumam. Fajny shooter, potrafi sobie wykreować pozycje, mało atletyczny i silny obrońca powinien go stłamsić, ale i tak przy dobrym dniu potrafiłby rozstrzelać każdego - taki drugi Azabuki albo i Meeks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.