Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

Draymond Green, którego nie było w mocku DE, a nagle po dwóch świetnych występach w turnieju odnajduje się pod koniec I rundy ;)

 

ale to akurat świadczy nie najlepiej o tych mockach, bo jakoś cały sezon go obserwować mogli i ze względu na warunki fe, nawet w II rundzie nie. A nagle po triple-double znalazło się miejsce w I..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Of course, we've known all of this for a while. Green is a senior on a top-5 team and has been playing this way for the past two years. The fact that he displayed it on the big stage of the NCAA tournament helps teams more with the public relations war than anything else. Most scouts have had him on the first-round bubble for a while; with this weekend's performance, he's probably done enough to secure being selected in the first round.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Royce White z Iowa State zgłoszony i wkrótce zatrudnia agenta. Szkoda. Miałem nadzieje, że ostanie w NCAA na jeszcze jeden sezon.

 

Moe Harkless też już z agentem.

Dlaczego lepiej byłoby gdyby został? Mi się wydaje, że typ w dobrej organizacji moze być niezłym stealem tego draftu(zakładając, że pójdzie pod koniec 1st a raczej tak będzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard - bardzo dobry center, ma naprawdę papiery na bycie kimś, ale:

- jak nabierze siły(ale nie powinien mieć z tym problemu)

- ma c***owych partnerów i nawet jak się ustawi na poscie to mu c***ki nie rzucają gały i cieżko coś o tym elemencie powiedzieć

 

Więc ogólnie na plus.

 

Rivers - undersized SG z talentem do iso. Monta Ellis lite. Nie brałbym przed 20 pickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atletyzmem, skocznością rozpierdala, ale on to chyba dopiero za rok. Teraz UNC opuszcza Marshall, Barnes, Henson, Zeller - cały szkielet drużyny, więc McAdoo będzie w przyszłym sezonie ważną postacią, a nie 6th manem i zobaczymy na co naprawdę go stać.

 

Rivers - nic specjalnego dla mnie. Już wolę chyba bardziej Dorona Lamba z tych "maluchów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meyers Leonard, Austin River co sądzicie o tych zawodnikach?

Moje zdanie:

Meyers Leonard - nic specjalnego

Austin River - dokonał złego wyboru uczelni, myślę że w innej byłby wyżej w mockach. Tak czy siak nie ma sensu zostać w DUKE na drugi rok i powinien się zgłosić do draftu. Myślę, że wybór w top20 ma gwarantowany (ciekawe jakby się ostał do wyboru Celtów :) )

 

James McAdoo to tweener

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne nazwiska:

 

Will Barton (Memphis) i J’Covan Brown (Texas) rezygnują z kolejnego sezonu w NCAA.

Nieoficjalnie także Michael Kidd-Gilchrist (Kentucky) ma się zgłosić, ale sam na Twitterze napisał: I don't know where this is coming from. This is MY decision. Right now all I'm focused on my Teammates and winning Games.

Edytowane przez Kosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie:

Meyers Leonard - nic specjalnego

Austin River - dokonał złego wyboru uczelni, myślę że w innej byłby wyżej w mockach. Tak czy siak nie ma sensu zostać w DUKE na drugi rok i powinien się zgłosić do draftu. Myślę, że wybór w top20 ma gwarantowany (ciekawe jakby się ostał do wyboru Celtów :) )

 

James McAdoo to tweener

 

James McAdoo na pewno zostanie w UNC, ciekawy będzie jego kolejny sezon z 30min na parkiecie. Dobry zawodnik z rodziny koszykarskiej. Ostatnio z powodu kontuzji nadgarstka Hensona, dostawał więcej minut i ciekawie się pokazał, skuteczny zawodnik z ciekawymi warunkami. Masz racje do co tweenera, jest dość szybki ale brakuje mu kozła na niskiego skrzydłowego, powinien w przyszłym roku to poprawić. W tym sezonie był pierwszoroczniakiem, więc mimo imponujących osiągnięć nie grał tak dużo, ciężko mając takich forwardów jak Barnes i Henson w drużynie. Według mnie powinien poprawić także rzuty osobiste, poza tym kontynuować poprawę gry in post jak to robił w tym sezonie.

 

Meyers pójdzie zapewne w 10-15, nic specjalnego jego główne wady to jest czasami uciekanie na obwód i próba kozłowania gdzie jako 7' powoduje trochę strat.

 

Nie wiem czy do końca prawda co do Riversa, sam Doc podkreślał ciągle w wywiadach, jacy są zadowoleni z Duke, że Austin naprawdę nauczył się dużo o koszykówce tam, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy do końca prawda co do Riversa, sam Doc podkreślał ciągle w wywiadach, jacy są zadowoleni z Duke, że Austin naprawdę nauczył się dużo o koszykówce tam, itp.

Rivers już oficjalnie. Nawet info na stronie uczelni jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.