Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy ktoś wrzucał ale wszystkie mocki zebrane razem - spoko sprawa

http://www.nba.com/2012/news/features/06/14/consensus-mock-draft/index.html

 

nie mogę się doczekać czwartku, będzie się działo tego dnia

wow, aż 4 graczy UNC w loterii wg nich. nie umniejszam Zellerowi, ale on raczej 14-20 jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest "sporo lepszy". Jest lepszy jako prospect, bo ma poprostu lepsze warunki i większy upside. Zeller jest imho kompletniejszym zawodnikiem na tę chwilę, ale również wolałbym Meyersa.

A i Leonard nie jest "w miare atletyczny", on jest zajebiście atletyczny ;)

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terrence Ross będzie miał dzisiaj w Cleveland 'last minute' workout. Co by sugerowało, że Cavs nie mogą dojść do porozumienia z Bobkami odnośnie wymiany picków i szykują plan B. Osobiście cieszyłbym się gdyby Ross trafił do Cavs bo to jeden z 'moich' kolesi ;] Fajna organizacja, fajny PG, więc miałby szanse w pełni rozwinąć swój potencjał, a Ross w najlepszym przypadku może mieć impact podobny do J-Richa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i że niby mieliby go brać z 4? odważnie, mimo że podoba mi się ten gość to bym go z tym pickiem nie wziął. jest w moim osobistym topie do obserwacji

Nie no, raczej szukają możliwości do trade-down. Cleveland ma sporo picków w zanadrzu - 4, 24, 33, 34, więc pewnie szukają dobrego partnera do wymiany. Może Portland ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilka dodatkowych video o Meyersie Leonardzie i powiem wam że to będzie mój ulubiony gracz tego draftu.Duży potencjał,trochę brakuje mu masy ale napewno nie jest to jakaś podkoszowa tyczka ale Bradley,świetny motorycznie a ma jakieś 215 cm w butach,niezła technika rzutu,już w miare dobre post moves a ma papiery na większego białego atletycznego Ala Jefferson.Do tego po wywiadach widać że to bardzo rozgranięty typ, na treningach też niby zapierdala za trzech.Hornets mogli by go wziąsć z 10 pickiem do Anthonego Daviesa pasował by jak ulał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pójdzie to będzie jeden z najgłębszych draftów w historii ligi.Niektórzy gracze nawet z przełomu 1 i drugiej rundy już pierwszy sezon mogą grać dobre minuty w swoich zespołach.Do tego fajnie że oprócz paru prospektów jest sporo seniorów którzy już prezentują odpowiedni poziom co sprawia że od razu wskoczą do rotacji nawet contenderów.I w końcu Lakers nie bedą musieli wybierać CHekucośtam Mucośtam bo pod koniec 2 rudny będą jeszcze graczy którzy rokują nawet spore nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka!

 

rzeczywiście ostatnio nie przewidziałem że cwaniactwo Bobs może się odwrócić na ich niekorzyść, ryzyku spore i stad nici chyba z kombinowania!

 

Przewidywany handel bobs #2 z cavs za #4/33 gdzie Bobs chcąc i tak z #4 brać T-roba ma wadę. Wizz jako nagrodę pocieszenia za utraconego Beala biorą Barnes/MKG......................

 

 

ale z #5/6 za pośrednictwem Kings/PTB robiąc na złość "robiącym na złość" Bobs zabierając z #3 T-Roba! i wymieniając go za niższy pick ( i tak dostaną nagrodę ocieszenia MKG / HB ale i słodki dodatek) z takimi PTB np. dla których to lepsza opcja niż Drumm.

 

dodatkowo na miejscu Wizz zastanowiłbym się czy zamiennikiem Beala nie lepszy byłby Ross dostępny jeszcze niżej (#7-9) a za którego GSW czy Pistons dali by zapewne także sporo ( nawet więcej dodatku chyba)

 

każdy kij ma dwa końce stąd chyba zostanie #1 #2 #3 po staremu i w Wizz zobaczymy Beala a w bobs T-roba.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocno naciągane hehe choc ja akurat uwazam,ze jesli Wizz nie mieliby Beala to własnie wzieliby z #3 T-Roba, no ale okaże się niebawem!

 

Co do Denmona, to taki trochę większy Eddie House, czyli undersized perimeter SG.

hm nie o to mi chodziło, zresztą to lekka przesada :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pójdzie to będzie jeden z najgłębszych draftów w historii ligi.Niektórzy gracze nawet z przełomu 1 i drugiej rundy już pierwszy sezon mogą grać dobre minuty w swoich zespołach.Do tego fajnie że oprócz paru prospektów jest sporo seniorów którzy już prezentują odpowiedni poziom co sprawia że od razu wskoczą do rotacji nawet contenderów.I w końcu Lakers nie bedą musieli wybierać CHekucośtam Mucośtam bo pod koniec 2 rudny będą jeszcze graczy którzy rokują nawet spore nadzieje.

Bardzo głeboki fakt ale eksperci podkreślają, ze na razie bez fajerwerków gdyz brak gracza pod tytułem potencial superstar.

Panuje opinia, że różnica w talencie graczy z pozycji #3-#9 a #13-#19 nie jest jakas dramatyczna ale za to MEGA istotna różnica jest w salary

(przykładowo obecnie pick #3 ma w pierwszym roku szybko rosnace $4,7M a np. pick #14 tylko $1,8M - później przekłada sie to na ostatni rok w rookie contract $7,6M vs $4,0M) stąd GM w głębokich draftach zamieniają się w kolekcjonerów picków 'podziesiątkowych' typu Rakiety.

Robi się róźnica ponad $12M w pierwszych podpisach GM a także w późniejszych podpisaniach przedłużeń.

 

zawsze lepiej mieć wysoki pick i szansę na gwiazdę ale przy głebi draftu te dalsze picki także fajne

lubią je księgowi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Royce zagrał w NCAA 1 sezon, wcześniej wyleciał z Minnesoty.

Nie wyleciał, tylko sam zakończył karierę. Później zmienił zdanie i trafił do Iowa State.

 

what about Marcus Denmon? jesli ktos sie orientuje jak go widzicie? chciałbym skonfrontowac swoją wiedze na jego temat.

Fajny grajek, bardzo dobry rzut zarówno za trzy i z półdystansu. W sumie głównie na tym opiera swoją grę, bo za dużo wjazdów pod kosz w jego wykonaniu nie pamiętam. Nieźle broni, pomaga na zbiórce, potrafi dobrze podać. Doświadczony i inteligentny. Jedyny minus to ten wzrost, bo 190cm na SG w NBA to nic specjalnego.

 

I w końcu Lakers nie bedą musieli wybierać CHekucośtam Mucośtam bo pod koniec 2 rudny będą jeszcze graczy którzy rokują nawet spore nadzieje.

Rok temu też nie musieli takiego wynalazku wybierać, bo bardzo dużo fajnych graczy wybranych nie zostało. Także nie wiń Draftu, a drużynę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że głupio gadać jak ogląda sie tylko highlithy i czyta opinie.Ale jak dla mnie Leonard jest sporo lepszy od Zellera.Jest dobrze zbudowany i w miarę atletyczny a to nowośc jeśli chodzi o białych centrów.

z tego co gdziestam doczytalem ma wiekszy potencjał niz Zeller, ale jest jeszcze mniej nba ready.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosi a Twoja opinia o will'u barton'ie ?

ma dziś u bulls drugi workout, więc raczej go wydraftują.

Pod koniec sezonu szalał, wcześniej bywało różnie. Ogólnie ciekawy gracz z potencjałem. Pewnie zostanie wybrany w drugiej rundzie i w przyszłości może być dobrym starterem. Atletyczny, z przyzwoitym rzutem, ale i tak głównie wjeżdżał pod kosz. Jak na swoje warunki bardzo dobrze zbiera, coś tam przechwyci, poda itp. Plus, choć grał często z piłką to strat notował stosunkowo nie dużo.

 

Fajny link. Names you may not know who may be NBA draftees

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft w kontekście spurs again!

udało się rok temu może i teraz?

 

Zastanawiam się jaki zespół może chcieć wymienić pick na Tiago Splittera?

oczywiście w trejding blocku spurs są Bonner i Blair może i Neal ale jestem realistą i nie chcę wciskać kitu aby poprzeć nierealne dile czymkolwiek tym brdziej, ze niewiele ekip (nie Bux) są under salary cap aby oddać tylko pick.

 

temat pójdzie do wymian ale tu IMO chodzi o to co powinni w takim przypadku polować spurs i z kim ( po kim pick)

czytałem, że Bux szukający obecnie wysokich może by na to poszli?

 

dobrze wyszkolony wysoki puszczony gdzie indziej może by zrobił "epic Scola jump"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.