Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę nic mówić ale nr1 czyli Kevin Jones ma podobno obietnice 1 rundową ;)

 

 

 

@devil

 

18ppg to przesada, musiałby przez wakacje wyrobic sobie pewny półdystans, żeby tyle zdobywać. Na samych kontrach i putbackach chyba tyle nie zrobi.

Odp. #1- Mac9020 - hype nad Jonesem jest rzeczywiście największy i mnie to nie zdziwi jak wyląduje w R#1 a i wygląda "najładniej" :apologetic:

Odp. #2 - produkcja Davisa - tez mnie zastanawia jak w rookie sezon z tym będzie bo na razie poza ofensywnymi brakami MEGA DZIURAWY skład NOH także nie gra na jego korzyść:

 

Poczekajmy z prognozami bo na razie mamy:

 

na PG - Jaret Jack ( do czasu brania #10?) który aż tyle mu łatwych koszy nie wykreuje i Vasquez z ławki;

na SG - Gordon - fajna rozciągająca obronę opcja lidera (QO) i Henry z ławki;

na SF/PF Aminu i Lewis który dla oszczędności dostanie amnestię (?) Jay Smith z ławki;

C- ?

 

Davis o którym piszesz że wykorzysta na PF swoje talanta nie ma na razie nikogo obok pod koszem...

 

Landry spadł

Kaman spadł

resztę pchnięto do Wizz.

 

poczekajmy bo na razie nie ma nawet 7 zakontraktowanych to i o ocenę trudno bo nawet nie wiemy na jakiej pozycji zagra....PF? C?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja po drafcie chciałby zobaczyć takie zestawy:

 

Gordon, Ross, Davis

Rivers, Batum, Aldridge, Drummond

Knight, Henson, Monroe

 

jeśli Pistons przepuszczą przez palce Hensona to się wkurwię

 

Drummond spada, ciekawa sytuacja byłaby gdyby jakoś zjechał do #10, ciekawe czy NOH by go wzięli

 

 

i jeszcze:

Lakers szukają picku w pierwszej rundzie. chętnie oddaliby Artesta za wybór w trzeciej dziesiątce.

Do tego jeśli Cavs dostaną #2 od Cats to może pójść wymiana z Wizz #3 za Gasola. włączony byłby do tego Blatche.

 

ciekawe kogo Lakers chcieliby wziąć z tą trójką... MKG? Barnes? aj czekam na ten draft :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że ma szanse. To będzie gracz w typie Maxiella, z tym, że jest w stanie bronić także SFów. Idealny gość na 8,9 zawodnika, który wejdzie i swoim hustle, effortem da dużo dobrego. Do tego dobry charakter.

Właśnie miałem dzisiaj pisać o nim, że prawie wszyscy o gościu zapominają, a możę być naprawdę fajnym 2go rundowym stealem. Idealny do drużyn o coś walczących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że ma szanse. To będzie gracz w typie Maxiella, z tym, że jest w stanie bronić także SFów. Idealny gość na 8,9 zawodnika, który wejdzie i swoim hustle, effortem da dużo dobrego. Do tego dobry charakter.

Właśnie miałem dzisiaj pisać o nim, że prawie wszyscy o gościu zapominają, a możę być naprawdę fajnym 2go rundowym stealem. Idealny do drużyn o coś walczących.

jest szansa wziąć go z #60? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Lakers are exploring all kinds of potential deals, having floated every name on the roster this side of Kobe Bryant. They are said to be open to trading Metta World Peace for a late first-rounder, with their eyes on Baylor forward Quincy Miller and Kentucky point guard Marquis Teague.

 

If the Cavs are able to move up and nab Beal at No. 2, there’s talk the Lakers would be willing to make life easy for the Wizards and help them move out of the third spot. It would likely take power forward Pau Gasol.

pozostaje trzymać kciuki za trade Cavs-Cats, może wtedy coś się wydarzy :) Brałbym Barnesa, chociaż i Gilchristem lub Robinsonem bym nie wzgardził

 

no ciekawy ten Acy, jest z Baylor może jak Lakers oglądali Millera to i on im się rzucił w oczy ;)

 

 

ciekawa jest też sytuacja w Rockets... jak się nie uda z Howardem to może znowu zwrócą oczy w strone Pau, oczywiście nie za taki pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewis nie dostanie amnestii. Ma gwarantowane 10 mln w ostatnim roku kontraktu i zostanie pewnie wykupiony.

 

oczywiście użyłem błędnie skrótu myślowego

nie mogą nawet dać amnestii po trejdzie

ale wykup tak bo oszczędność wspomnianych 13mln$ ( gwarantowane 10mln)

 

w czwartek to będzie rumorsów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Are you kidding me? Zupełnie inny typ zawodnika, White wyłączając PG, z miejsca będzie miał najlepsze court vision po LBJu, gość jest poprostu unikatowy.

 

 

ty zamiast mówić o żartach to byś sprawdził obydwu kariery w ncaa wtedy byś wiedział ze to wcale nie jest złe porównanie.

 

Ta organizacja nie jest normalna.

Może Thomas ich do końca nie przekonuje :P Kings są faktycznie "niesamowici" hicksona za nic puścić, nie wiadomo po co wybierać Jimmera, oni znają się na rzeczy

Po ch... w wizz Pau Gasol? I czemu Wizz mieliby oddawać 3 pick?

Qwa fanów LAL znowu pojebalo pod kątem chciejstwa a wy to lykacie?

to już nawet nie jest wishful finking.

Za tego gasola to pewnie jeszcze żeby się salary zgadzało wall i seraphin??

NOH powinno #1 przehandlować z Gasola, ja bym na miejscu Lakers z 3 go nie dał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty zamiast mówić o żartach to byś sprawdził obydwu kariery w ncaa wtedy byś wiedział ze to wcale nie jest złe porównanie.

 

 

Nadal nie widze związku. Oprócz tego, że to gracze o zupełnie innej charakterystyce, to do tego Royce zagrał w NCAA 1 sezon, wcześniej wyleciał z Minnesoty. Jeff Green zagrał 3 dobre sezony w mocnej konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.