Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

pomysł z oddaniem picka i wzięciem i tak tego zawodnika w top5 co się chce jest mega

nie wiem tylko czy przypadkiem nie przeceniasz MJ za takie myślenie i taki mądry ruch

Też uważam, że ruch z oddaniem #2 za #4 i #24 jest dobry, bo i tak i Cavs, i Wizards raczej Robinsona im nie zabiorą, a wtedy będą mieli dodatkowo wybór z numerem 24.

@delivernevercry, skoro ludzie na tym forum wpadli na taki pomysł, że nie jest głupi, to może i MJ na to wpadnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Are you kidding me? Zupełnie inny typ zawodnika, White wyłączając PG, z miejsca będzie miał najlepsze court vision po LBJu, gość jest poprostu unikatowy.

 

 

 

 

Ja nie sądze, żeby Ignazz to sam wymyślił, bo takie rumory, żę Cavs oddadzą 4+24/33 za 2pick przewijają się od jakiś 2/3 dni ;)

 

uwierz...choć oczywiście że wszyscy czytamy rumory ale pomysły mam już własne choć takie propozycje z cavs GSW i Rakietami czy Bux a wcześniej PTB pojawiały się przecież

 

dlaczego tak bardzo chcę pozamieniać dalsze picki cavs ze spurs "przyszłorocznym"? bo gdzieś czytałem czy że chcę Wrotena?

akurat podniecając się draftem zawsze przede wszystkim dopasowują gracza, pozycję i sytuacje do zespołu stąd tak sobie kombinuję...

 

nijak, i tu może pomożesz, nie wiem co potrzeba GSW...

 

 

#7 maja gościa w zasięgu typu Henson, Drumm, Lamb, Waiters, Zeller ale wszyscy piszą że dziurę mają na SF ( agh ten Richard Jefferson - jak dla mnie przyzwoity S5 SF dla ekipy bez mistrzowskich aspiracji)...no i jest dyskusja aby brać "broniącego" SF ale wspomniani panowie takowymi nie są....

 

czy na takich tylko się nadaje ( top4?) Barnes MKG i trzeba iść w górę?

czy lepiej przyatakować wspomnianego White'a lub surowego Harklessa wg potrzeb których można mieć z 14-16 pewnie stąd logiczny telefon do rakiet o czym cicho.....

bo za #14 i #16 można mieć obu...a jest jeszcze #30

 

i czy do końca jak na hoopsupie piszą koniecznie ten SF?

 

 

para obrońców Stefan i Klay niby jest (przyznaję bez bicia ani GSW ani Klaya nie widziałem w sezonie z * więc nie wiem jak z tym SG do końca)

para "25milionowa" :smile-new: podkoszowych Bogut Lee podparta "9milionowym" Biedrinsem

SF Rich....egh

 

ja bym albo wszystkie zabawki wymienił na wyższy picki albo brał PG (panie podaj najpierw) i C (fizola "na reszcie" nie białego) jako towar rzadki...

a czytacie weź SF

może jednak SG jakby Klay którym GSW się podniecało ( trafił do 1st rookie team????) NIE WYPALI

Lamb shooter czy z pogranicza chyba SG/SF T. Ross? o ktorego pytacie w kontekście Suns ( IMO bardziej im właśnie potrzebny na szlify od Hilla?)

 

kolejny dylemat PTB!

#6 i #11 ale dopiero teraz widzę ILE ten klub MA DZIUR w składzie za to podczyszczony w salary jak niemowlak po kompieli

 

o ile z #6 Drumm wydaje się opcją no chyba że ktoś wpadnie "na super pomysł" z top 5 i nie weźmie tych przypisanych do top#5 i wtedy mimo pozycji brać jak leci (choć nadal Drumm fajny) ale nijak kogo z #11 moge wyczarować a NA PEWNO nie Riversa!

 

właśnie mam z tym chłopakiem PROBLEM...nie lubię go nie znając go....serio drażni mnie a przecież w NBA jeszcze nie miał szans się pokazać

może ktoś mnie z tego wyleczy?

 

Ross bo o to pytałeś He14 miły gość z Portland (jakaś podpowiedź dla PTB?) uniwersalny chudzielec 6'7 poniżej 200lb który dla mnie jest lepszą ofensywną wersją Leonarda ze spurs ( ładny rzut z dobrym zasięgiem) ale słabszą defensywną ( od Khawi). Gość już sporo potrafi, lubi biegać choć brakuje mu przede wszystkim pierwszego mocnego kroku aby robić przewagę no i takiego cwaniactwa Manu pod koszem gdyż już jadąc na kosz chce/musi/potrafi podunkować jak RusWes nie zostawiając sobie innej opcji &1

 

wszyscy podkreślają dobry potencjał i atletyzm a słabszy lidership...idealny do spurs ( nijak szans bo bez picku) celts suns z Nashem gdzie dostałby na SG szlify tego czego jeszcze mu brakuje, lidership byłby niepotrzebny bo są inni od tego ale IMO pójdzie szybciej niz Suns (idealna dla niego opcja!!!! ale z Nashem i Hillem)

 

jeżeli pamiętasz młodego Eddiego Jonesa to za hoopsem dobre porównanie

 

na koniec uwaga że dobrze wypadł na workout'sach stąd niewiadomą jest czy pójdzie z #7 do GSW czy z #13 do suns bo taka rozpietość w mockach

IMO wyżej niż niżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie widzę, że wariują te mocki na dx chociażby. Jeszcze ostatnio dłuższy czas #13 był Rivers, a teraz już przesunął się do Raptors na #8. Co chwila się słyszy, że ktoś odwołuje workouty, bo dostał jakąś obietnicę wyboru od tych i tych.. ale to bardziej zgadywanki.

Najlepsze info chyba ma Chad Ford, u niego teraz też patrzę Ross przy Suns, a Rivers z kolei przy Hornets #10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie widzę, że wariują te mocki na dx chociażby. Jeszcze ostatnio dłuższy czas #13 był Rivers, a teraz już przesunął się do Raptors na #8. Co chwila się słyszy, że ktoś odwołuje workouty, bo dostał jakąś obietnicę wyboru od tych i tych.. ale to bardziej zgadywanki.

Najlepsze info chyba ma Chad Ford, u niego teraz też patrzę Ross przy Suns, a Rivers z kolei przy Hornets #10.

jak dla mnie Ross>Rivers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignazz

 

Co go GSW, co oni zrobią to chyba nie wie nikt. Przed diagnozą Sullingera to właśnie on był praktycznie wszędzie przymierzany do Warriors, teraz sytuacja się troche skomplikowała i cięzko powiedzieć co oni wymyślą. Niby potrzebują SFa, ale z 7 pickiem nie będzie zawodnika wartego tak wysokiego wyboru, więc teoretycznie wtedy powinni tak jak piszesz trejdować, tak aby dostać 2 niższe picki w przedziale 14-20, czyli najlepiej z Rockets.

Wtedy mogliby zaryzykować z Perry Jonesem, Moe Harklessem, czy Roycem Whitem. Możę nawet Terrence Ross by się ostał.

Słyszałem też, że Bucks chcą wyższy pick żeby wziąć Drummonda/Hensona, więc może ten #7 by ich interesował.

Henson lub Drummond u Skilesa! SICK!

 

Inna opcja to wzięcie Lillarda - gościa z Oakland i kibica Warriors, tylko ten tez może się nie ostać (chociaż nie wierzę żeby PTB wzieli go over Drummond). Teraz patrzę, że

na dx widnieje u nich Dion Waiters i musze powiedzieć, że podobałby mi się taki backcourt Curry-Waiters na pewno lepiej niż Lillard-Curry. Stawiam jednak, że będą trejdy z ich udziałem.

 

A Portland powinni brać Drummonda z #6 i z 11 najlepiej Rossa jeśli zostanie (imho powinien być w hierarchii przed Lambem czy Riversem), Lillard byłby też niezłym fitem.

I jeszcze co do Rossa i porównania go do Kawhi. Ja bym go porównał do broniącej i bardziej inteligentnej wersji Nicka Younga.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że ruch z oddaniem #2 za #4 i #24 jest dobry, bo i tak i Cavs, i Wizards raczej Robinsona im nie zabiorą, a wtedy będą mieli dodatkowo wybór z numerem 24.

@delivernevercry, skoro ludzie na tym forum wpadli na taki pomysł, że nie jest głupi, to może i MJ na to wpadnie ;)

Na forum, to ja już widziałem kilka naprawdę niezłych pomysłów, które nikomu nigdy nie udało się wprowadzić w życie więc nie zdziwiłbym się jak by ignazz sam na to wpadł.

Teraz poczytałem i rzeczywiście takie rumors'y chodzą po necie więc Bobcats mogliby dostać niezłego rookie za darmoszkę ;)

 

Rivers w Toronto jeszcze bym zrozumiał ale w NOH to na pewno nie. Oprócz scoringu Rivers ma jeszcze dobry image i marketing, który pewnie przyciągnie dodatkwoych fanów. W Toronto na pewno przyda się i to i to, natomiast scoring jest (Gordon, Davis) a i marketing w nowej drużynie będzie tworzony w okół Davi's i może Gordona a nie rezerwowej 2(bo taką będzie Rivers w NOH)

W Suns też by znalazł swoje miejsce chociaż wtedy oprócz Gortata to już chyba nikt by nie bronił :D przydatny oczywiście będzie jeśli zostanie Stivi

Edytowane przez devilnevercry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest z tym Hensonem,ze taką obsówe zalicza w mockach, że nawet Bucks go omijają, bo nie wierze,ze to tylko przez jego masę a raczej jej brak.

 

Sully Sull będzie mega stealem, juz Anthony o tym wspomniał.

 

T-Rob jesli nie pojdzie z 2 a Beal trafi z tymze nr do Cavs, pojdzie do Wizz, niby maja podkoszowych ale T-Rob to w pyte opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henson to top10 tego draftu jakby nie patrzec, moze i mniejsza ilosc mockow sledze z braku czasu ale Forda owszem i kilka innych, mniejsza czy sa bardiej trafne badz mniej cos zawsze pozwalaja wyciagnac, pytam o niego bo jesli zalicza obsuwkę to licze,ze spadnie az do Sixers, choc mimo wszystko nie wiere, ze Pistons go opuszcza a jesli nie to własnie Bucks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rivers w Toronto jeszcze bym zrozumiał ale w NOH to na pewno nie. Oprócz scoringu Rivers ma jeszcze dobry image i marketing, który pewnie przyciągnie dodatkwoych fanów. W Toronto na pewno przyda się i to i to, natomiast scoring jest (Gordon, Davis) a i marketing w nowej drużynie będzie tworzony w okół Davi's i może Gordona a nie rezerwowej 2(bo taką będzie Rivers w NOH)

Davis? Który Davis? Bo chyba nie ten, który ma zostać wybrany z no1? Jak będzie dawał 10 ppg na początek to będzie extra, ale pisać, że jest w drużynie scoring, bo jest Anthony Davis to grzech :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakie mocki patrzysz? Z tych sensownych to u Chada Forda widzę tylko Hensona 14. Na dx 9, na nbadraft 11.

A jeśli ktoś ma w mocku, że Hensona Bucks ominą to powodzenia, bo wczoraj czytałem, że Bucks nawet chcą wyższy pick właśnie aby móc go wziąć.

podbijam!

 

 

 

patrzymy na początek a ja zerknę na koniec draftu!

 

Draft a San Antonio Spurs?

tak na siłę z braku laku ( i pierwszorundowego picka) napiszę o wyborze z draftu Spurs z #59....

niby spurs mają bardzo szeroki skład ale wystarczy trochę popatrzeć i od razu widać, ze parę kłopotów i tak jest:

 

1. PG- Brak pełnokrwistego rezerwowego PG ( Mills jest OK na krótką metę, Neal to SG w ciele PG a Manu niech już tyle nie klepie);

 

2. SG- przy problemie z podpisaniem Greena i Manu grającym z ławki może być mega problem tym bardziej, ze dla odważnych Manu ma kończący się więc 14.000.000$ pełnowartościowy kontrakt do handlu za gwiazdę! warto mieć jakąś możliwość manewru tym bardziej że James Anderson #20 nie wypalił;

 

3. SF - Leonard na lata - YES ale podobna sprawa z backupem czyli z Jaxem sprowadzonym na "tu i teraz" i jego kończący się kontrakt 10.000.000$ dobry na handel;

 

4. Strefa podkoszowa - tak się ułożył rooster że nadal potrzeba takiego nie mocno udersize atletę który powinien być takim do bicia twardzielem ( Duncan jako lider i weteran ma inne zadania, Blair undersized, Tiago bardziej finezyjny, Bonnner next one! a zostaje jeszcze Diaw do podpisania a on też bardziej obwodowy)

 

czytałem ( tak dalekie picki to sorry ale trzeba więcej niestety poczytać a potem pooglądać) że są 4 opcje:

 

moja ulubiona:

 

Kevin Jones - West Virgina - 6'7, 251

 

Drew Gordon - New Mexico (ex UCLA) - 6'9, 239

Mike Scott - Virginia - 6'9, 241

JaMychal Green - Alabama - 6'9, 21

 

1. Jones - senior z M.Vermont - kolejny w składzie undersized PF? z talentem w punktowaniu i zbiórkach bez atletyczności, dobry post D., rewelacyjny w punktowaniu

postup (61% z tych sytuacji to czołówka ligii), bardzo dobrze zbiera w ofensywie (4,8 OR per 40m! - przymierzany z #47 do Jazz), łata mix SF/PF, ostatni rok

produkcja - 20/11.

 

http://www.youtube.com/watch?v=aJaS3aNWv7A

 

 

2. Gordon - senior z San Jose- dobry podkoszowiec, z D i gra tyłem do kosza ale bez rzutu z dystansu za to miły pólhak ze strefy podkoszowej, jeden z lepszych

zbierających w drafcie (top5) - przyzwoity FT, lider w głosowaniu fanów spurs ale i najwyżej w mockach poprzez najlepsze highlighty? ( niektórzy biorą go nawet z #41

numerem do PTB) łata strefę podkoszową - produkcja - 14/11/1/1 w 30 minut;

 

 

3. Scott - senior z Chesapeak - ryzyko żadne (podobno #46 do NOH) strefa podkoszowa - ma już swoje lata (24) oraz problem z kostką, prawy hak i turn

around jumpshot przyzwoity i taki automatyczny! produkcja: 18/8;

 

 

 

4. Green - senior z Alabamy- undersized ale z dobrym zasięgiem 7-2 1/2 ofensywna maszynka z dobrą OR, post upem ale znacznie obniżył loty ( ostatni rok znacznie

słabszy od poprzedniego może i zniszczył mu karierę - przymierzany z #54 do 76ers) podkoszowa, produkcja 14/7,5 na 54,5%FG.

 

http://www.youtube.com/watch?v=FnLHdB4IfJs

 

 

No cóż! zostaje obserwować może któryś zleci do #59???

 

Jak żaden to spurs pewnie wezmą jakiegoś niskiego Eurasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis? Który Davis? Bo chyba nie ten, który ma zostać wybrany z no1? Jak będzie dawał 10 ppg na początek to będzie extra, ale pisać, że jest w drużynie scoring, bo jest Anthony Davis to grzech :)

chyba żartujesz, wiadomo że Davis nie jest wybitny w ataku (zwłaszcza tak jak w D) ale przez swoją przewagę atletyzmu nad innymi 4, zwłaszcza w słabszych zespołach, będzie im robił z 18 punktów na mecz - zobaczysz ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż! zostaje obserwować może któryś zleci do #59???

 

Nie chcę nic mówić ale nr1 czyli Kevin Jones ma podobno obietnice 1 rundową ;)

 

 

 

@devil

 

18ppg to przesada, musiałby przez wakacje wyrobic sobie pewny półdystans, żeby tyle zdobywać. Na samych kontrach i putbackach chyba tyle nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.