Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

co do Thompsona - tak jak myślałem druga dziesiątka. to świadczy o tym jaka jest przewaga tego draftu nad poprzednim. a w top6 rok temu poszli tacy goście jak Veseli i ten litwin

"Ten litwin" to Jonas Valanciunas - chłopak w wieku 20lat osiągnął już:

LKL Champion (2010)

LKF Cup (2010)

3× LKL All-Star (2010, 2011, 2012)

2× LKL All-Star Game MVP (2011, 2012)

FIBA Europe Under-16 Championship MVP (2008)

European Under-18 All-Star Game MVP (2009)

FIBA Europe Under-18 Championship MVP (2010)

FIBA World Under-19 Championship MVP (2011)

Lithuania Basketball Player Of The Year (2011)

FIBA European Young Player of the Year (2011)

Eurocup Rising Star (2012)

All-Eurocup First Team (2012)

LKL Regular Season MVP (2012)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ten litwin" to Jonas Valanciunas - chłopak w wieku 20lat osiągnął już:

LKL Champion (2010)

LKF Cup (2010)

3× LKL All-Star (2010, 2011, 2012)

2× LKL All-Star Game MVP (2011, 2012)

FIBA Europe Under-16 Championship MVP (2008)

European Under-18 All-Star Game MVP (2009)

FIBA Europe Under-18 Championship MVP (2010)

FIBA World Under-19 Championship MVP (2011)

Lithuania Basketball Player Of The Year (2011)

FIBA European Young Player of the Year (2011)

Eurocup Rising Star (2012)

All-Eurocup First Team (2012)

LKL Regular Season MVP (2012)

bardzo ładne osiągnięcia, nie mam zamiaru mu umniejszać. oby potwierdził swój talent w NBA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valanciunas moze być spoko, ale w nba ma wg mnie duży bust-potential. Liga litewska jest b. słaba a on jak na raize rozpierdalał tylko tam i na mistrzostwach świata dzieci gdzie dominował fizycznie. No, ale zobaczym.

 

A co do Tristana - wg mnie patrząc przed draftem(czyli jakim był prospectem zanim w ogóle zagrał w nba) to by w tym drafcie poszedł bardzo nisko, znaczy koniec I rundy nawet. Ale po tym co pokazał z sezonie - że może być niezłym rim protectorem, świetnym rebounderem i grać z powodzeniem centra w smallball w nba to już by poszedł w pierwszej dziesiątce. No, ale po fakcie się nie liczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz Litwina widziałem w reprezentacji rok temu. Może zmądrzał, ale wtedy robił masakryczne błędy, kroki, głupie faule. Chyba nawet z ławki w pewnym momencie wchodził, bo trener nie chciał na niego stawiać. Nie wiem jak się rozwinął w ten rok, ale to może być taka europejska wersja Griffina IMO. Mniej atletyczna (chociaż, jak trzeba to pierdolnie), ale fajna technicznie, może rzut poprawił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wszechstronny gość w drafcie razem z Draymondem Greenem, ten jego rzut tylko razi. Aczkolwiek ciężko mi sobie wyobrazić żeby nie dał sobie rady w NBA. Tweener, w ofensywie akurat wpłynie to pozytywnie, po tej stronie boiska to matchup nightmare. Zobaczymy jak z obroną.

Ja tam bym wolał go zobaczyć w Cavs z 24 ;)

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze sie, ze Pistons beda wybierali pomiedzy Hensonem i Leonardem. Jezeli Drummond nie zostanie wybrany przed #9 to bedzie mocno brany pod uwage. Pewnie duzo informacji pojawi sie w poniedzialek po duzym workoucie, w ktorym uczestniczyc maja Henson, Leonard, Zeller, Terrence Jones, Sulinger i Perry Jones.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze mój pupil Tony Wroten obsunął się poniżej #30 w 1st R...

 

 

Pytanie do ekspertów!

Mozna handlować tegorocznymi pickami za przyszłoroczne obecnie i to pod rząd bo obecny spurs opchnęli?

 

Jeżeli TAK to.....

kurcze może spurs zadzwoni do Cavs i zamiast przyszłego (2013) pierwszorundowego picka wezmą spurs 2 drugorundowe CAVS? (coś #20-#30 zamienią na #33 i #34?)

Wtedy brakujący backupowy PG z opcja na SG nawet dałby sporo dobrego!

 

Cavs wiedzą że draft jest głęboki ale ta głębokość opiera się nie na tym ze zawsze znajdziesz jakiegoś fajnego grajka tylko że zarówno pick#4 jest dobry, #11 może być a i z #22 coś może się wydarzyć...trochę się przesuwa hierarchia ale ilość potencjalnych trafień drugorundowych jest podobna niż normalnie....

 

handlując #33 i #34 można liczyć że za rok draft może nie taki mocny będzie ale jak spurs nie wejdą dobrze w sezon np. to zrobi się zamiast #30 coś koło #20

i dla cavs ryzyko warte chyba tym bardziej że nie widzę w cavs 4 rookasów równocześnie w tym roku.....

 

boje się że Wrotten może pójdzie z #31 lub #32 dlatego bym odczekał do momentu draftu wszystko wcześniej przygotowując

 

to samo z Bobs - mają #2, więc może #31 pójdzie w handlu?

NOH #1 i #10 #46 nie działa

ale GSW #7, #30 ( ten od spurs), #35 już tak!

 

no ale pytanie jak mozna handlować pickami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://basketball.realgm.com/wiretap/221633/Royce_White_Cancels_Workouts_Believed_To_Have_Promise_From_Celtics

 

Panowie, słowko o tym gosciu. poczytalem troche, obejrzalem kilka filmikow, statsy sprawdzilem, niezle to wyglada :).

Najbardziej wszechstronny gość w drafcie razem z Draymondem Greenem, ten jego rzut tylko razi. Aczkolwiek ciężko mi sobie wyobrazić żeby nie dał sobie rady w NBA. Tweener, w ofensywie akurat wpłynie to pozytywnie, po tej stronie boiska to matchup nightmare. Zobaczymy jak z obroną.

Ja tam bym wolał go zobaczyć w Cavs z 24 ;)

koleś jest ok ale mi się bardziej podoba przyporządkowanie z dx dla C's ten Molutrie bardziej im sie przyda, White to taka biedna wersja Jeffa Greena

Pisze sie, ze Pistons beda wybierali pomiedzy Hensonem i Leonardem. Jezeli Drummond nie zostanie wybrany przed #9 to bedzie mocno brany pod uwage. Pewnie duzo informacji pojawi sie w poniedzialek po duzym workoucie, w ktorym uczestniczyc maja Henson, Leonard, Zeller, Terrence Jones, Sulinger i Perry Jones.

tu sie kompletnie niema nad czym zastanawiać tylko brać Hensona, para z Monroem bedzie tip top, rozumiem że pewnie kusi ich Drummond bo wtedy linia miałą by super rozmiar ale to tak bardziej w teorii bo Henson to o wiele lepszy grajek. Ciekawe co zrobią Pistons bo pewnie kusi ich mocno zaryzykować po gości ze sporym potencjałem których noty teraz stoją w 2 dyszce, ale w sumie niema nic gorszego niż przekombinować Henson to jest pewny pick.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że Jordan ze swoim pickiem może spróbować zrobić taką oto sztuczkę! ciekawe czy się nabiorą....

 

Nie ukrywa on w sumie że #2 chce brać T.Robinsona ale....

wie, że Wizz chcą Beala które wymarzyli sobie także Cavs ( odpowiednio #3 i #4)

aby Cavs uprzedzili Wizz muszą wskoczyć na wyższy pick (#2) oddając swój #4 i dodając #24 a może i # 33/34 ( Cavs zapowiedzieli że 4 rookasów nie podpiszą i tak)

 

# 1 Davis NOH

# 2 Beal do Cavs przez cats

# 3 tracąc Beala Wizz biorą podobny produkt czyli MKG

 

#4 cats biorą spokojnie i tak T-Roba konsumując #24 lub/i #33/34....

 

w tak mocnym drafcie akurat ten #24 ma sporą wartość i każdy o tym wie ale jeżeli napalenie na Beala Cavs jest znaczne ( połączenie jego i tylko jego z Irvingiem) to sztuczka wypali....w sumie graczy z #2-#5 niewiele dzieli ale tu chodzi o właśnie tą rozgrywkę na #2 i #3....

 

druga myśl to kto przechytrzy innych ( bądź siebie) i weźmie Jareda Sullingera - normalnie co najmniej #7 GSW by go łyknęło ale teraz te plecowe rozmowy trochę zaciemniają obraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że Jordan ze swoim pickiem może spróbować zrobić taką oto sztuczkę! ciekawe czy się nabiorą....

 

Nie ukrywa on w sumie że #2 chce brać T.Robinsona ale....

wie, że Wizz chcą Beala które wymarzyli sobie także Cavs ( odpowiednio #3 i #4)

aby Cavs uprzedzili Wizz muszą wskoczyć na wyższy pick (#2) oddając swój #4 i dodając #24 a może i # 33/34 ( Cavs zapowiedzieli że 4 rookasów nie podpiszą i tak)

 

# 1 Davis NOH

# 2 Beal do Cavs przez cats

# 3 tracąc Beala Wizz biorą podobny produkt czyli MKG

 

#4 cats biorą spokojnie i tak T-Roba konsumując #24 lub/i #33/34....

 

w tak mocnym drafcie akurat ten #24 ma sporą wartość i każdy o tym wie ale jeżeli napalenie na Beala Cavs jest znaczne ( połączenie jego i tylko jego z Irvingiem) to sztuczka wypali....w sumie graczy z #2-#5 niewiele dzieli ale tu chodzi o właśnie tą rozgrywkę na #2 i #3....

 

druga myśl to kto przechytrzy innych ( bądź siebie) i weźmie Jareda Sullingera - normalnie co najmniej #7 GSW by go łyknęło ale teraz te plecowe rozmowy trochę zaciemniają obraz...

Irving Beal to było by super duo ale oni tam nic pod koszem nie mają a ten draft włąśnie obituje w takich graczy jakoś cięzko mi sobie wyobrazić ze tak by byli Cavs napaleni na Beala przy ich sytuacji kadrowej, im bardziej by się opłacało trejdowac w dół coby sobie załatwić jakieś duo w stylu Zeller/Rose albo Teague/Sullinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że Jordan ze swoim pickiem może spróbować zrobić taką oto sztuczkę! ciekawe czy się nabiorą....

 

Nie ukrywa on w sumie że #2 chce brać T.Robinsona ale....

wie, że Wizz chcą Beala które wymarzyli sobie także Cavs ( odpowiednio #3 i #4)

aby Cavs uprzedzili Wizz muszą wskoczyć na wyższy pick (#2) oddając swój #4 i dodając #24 a może i # 33/34 ( Cavs zapowiedzieli że 4 rookasów nie podpiszą i tak)

 

# 1 Davis NOH

# 2 Beal do Cavs przez cats

# 3 tracąc Beala Wizz biorą podobny produkt czyli MKG

 

#4 cats biorą spokojnie i tak T-Roba konsumując #24 lub/i #33/34....

 

w tak mocnym drafcie akurat ten #24 ma sporą wartość i każdy o tym wie ale jeżeli napalenie na Beala Cavs jest znaczne ( połączenie jego i tylko jego z Irvingiem) to sztuczka wypali....w sumie graczy z #2-#5 niewiele dzieli ale tu chodzi o właśnie tą rozgrywkę na #2 i #3....

 

druga myśl to kto przechytrzy innych ( bądź siebie) i weźmie Jareda Sullingera - normalnie co najmniej #7 GSW by go łyknęło ale teraz te plecowe rozmowy trochę zaciemniają obraz...

pomysł z oddaniem picka i wzięciem i tak tego zawodnika w top5 co się chce jest mega

nie wiem tylko czy przypadkiem nie przeceniasz MJ za takie myślenie i taki mądry ruch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś jest ok ale mi się bardziej podoba przyporządkowanie z dx dla C's ten Molutrie bardziej im sie przyda, White to taka biedna wersja Jeffa Greena

 

Are you kidding me? Zupełnie inny typ zawodnika, White wyłączając PG, z miejsca będzie miał najlepsze court vision po LBJu, gość jest poprostu unikatowy.

 

 

pomysł z oddaniem picka i wzięciem i tak tego zawodnika w top5 co się chce jest mega

nie wiem tylko czy przypadkiem nie przeceniasz MJ za takie myślenie i taki mądry ruch

Ja nie sądze, żeby Ignazz to sam wymyślił, bo takie rumory, żę Cavs oddadzą 4+24/33 za 2pick przewijają się od jakiś 2/3 dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.