Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

cavs chcą mieć drugi pick w top10. mają na stole #7 za #24 i Vareajo, ale tego nie chcą oddawać.

Coś mi tu nie gra, po cholerę GSW, Vareajo i do tego za bądź co bądź sporą cenę. Nie rozumiem w ogóle ruchów Warriors, najpierw oddanie Monty za połamańca i w ostateczności przewalony kontrakt Jeffersona i ostatni pick 1 rundy a teraz chcą ściągnąć kolejnego centra na prawdę dziwne ale to nie wątek o tym.

 

pozdrawiam i przy okazji witam wszystkich użytkowników forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak to bedzie z tym draftem... dawno nie pamietam tyle szumu, tylu ciekawych grajkow, tyle opcji z trejdami... masakra.

 

pytanie czy z duzej chmury maly deszcz, czy pierdolnie za przeproszeniem i bedzie ciekawie.

 

w tym roku zawodnicy sa jak pokemony. chcesz miec ich wszystkich ;]

 

ja mocno przekonalem sie do promowanego since day one Bradleya Beala i bede mu bardzo kibicowal. ciekaw jestem jak skonczy sie temat Sullingera - ale juz dzisiaj moge powiedziec, ze jesli jakims cudem nie trafi do lakers, czy heat, to bede go ogladal, jeremy lamb - tutaj nic sie nie zmienia, ale to chyba prospect na za 2-3 sezony do ogldania, to samo John Henson, ktory dzisiaj mial byc na workoucie w Sixers.

 

Odwidzial mi sie Moultrie i o ile nie zrobi jakiegos mega wrazenia na naszych ludziach to nie bedzie go w Philly, marzę o Perrym. k**** jesli jest szansa wziac stosunkowo pozno takiego goscia to jest dla mnie no-brainer mega potencjał, warunki fizyczne i w takiej organizacji jak Sixers, mysle ze fajnie moglby sie rozwinąc.

 

Poza tym Andre Drummond mnie ciekawi, podobny przypadek jak Henson i Perry. Co do Gilchrista - jak popatrzylem na jego rzut podczas workoutow, to troche mi podnieta opadła, naprawde moze skonczyc jak iguodala - tzn whole package poza jumpshotem.

 

Marshall to nie temat dla 76ers, ale zawodnik, ktoremu zycze Hornets, albo Blazers. z Gordonem i Daviesm bardzo fajny trzon mi sie widzi, jezeli AD jest tym kim ma byc to jakies mięso na C w kolejnym drafcie wystarczy. a portland beda mieli batuma, aldridgea + drummonda, czy cos tędy, takze tez fajnie. no i przede wszystkim organizacje fajnie rokują. a i jeszcze Terrance'si Ross i Jones.

 

amnestia dla eltona, iggy za pick w top 10, young za pick z terrencem jonesem, albo perrym. takze taki Drummond + Perry w drafcie i jestem extatic ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie ciekawi co w draft day zrobi Miami. Draft jest cholernie głęboki i po prostu trzeba z tego skorzystać. Pytanie tylko czy próbować jakoś wskoczyć wyżej czy może wybrać z tym numerem co mamy. W związku z tym, że co najmniej 3 zawodników odejdzie po sezonie a z wolnych agentów interesuje nas tylko 2-3 gości nie wierzę, ze pozbędziemy sie tego picka.

 

Ale co by tu wybrać? Fab Mela jednak chyba nie chcę. Festusa Ezeliego się boję - gość może być dla nas idealny, ale jak nie wypali to tylko odbierze cenne miejsce w rosterze, minuty Pittmana i numerek w drafcie. A może Doron Lamb? Taki 6th man byłby fajny biorąc pod uwagę, że w RS Wade będzie potrzebował odciązenia a nie wiadomo co będzie z Millerem....

 

Kurde, nie mogę się doczekac draftu.... No i 1 lipca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja pisałem już o tym, bo niektórzy postrzegają go bardzo jednowymiarowo. Pod koniec sezonu oczywiście miał trochę problemów z rzutem, ale to przez ten jebany nadgarstek, a tak to ten jumper wygląda całkiem dobrze. Manewrowo czasem nieporadnie, ale na pewno podstawy są i da się z tego zrobić coś fajnego.

 

Dla mnie Henson to top7 tego draftu, jak nie pójdzie w dyszce to się zdziwię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli do Monroe i mojego ulubionego rookie z poprzedniego draftu dołączy Henson (ewentualnie PJIII) to oficjalnie kibicuję Pistons na wschodzie, obok Pacers i Bulls :) oby tylko Pistons nie przepuścili go przez palce jak dotrwa do #9... w sumie w wielu mockach od dawna przy ich picku jest nazwisko JH, może coś jest na rzeczy

 

 

Kosi, Maciek - na którym miejscu w tym drafcie mógłby iść Tristian Thompson? 12-20? pytam ciągle o zawodników z tamtego draftu bo to pozwala mi realniej spojrzeć na tegorocznych rookies :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież możesz sam usunąć :) wejdź w edycję i jest taka opcja

 

bym zrobił to za ciebie, ale nie mam kluczy moda ;)

 

 

 

co do Thompsona - tak jak myślałem druga dziesiątka. to świadczy o tym jaka jest przewaga tego draftu nad poprzednim. a w top6 rok temu poszli tacy goście jak Veseli i ten litwin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.