Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

k**** perry jesli trafi do normalnego zespolu to powyzej 10 picku bedzie mega, mega stealem.

 

sixers workoutowali drummonda, co sugerowaloby ze beda probowali przesunac sie wyzej w drafcie, ale thorn odszedl, collins ma wiecej do gadania, a on nie che wiecej zoltodziobów i mowi sie nawet o tym, ze bedziemy szukali chetnego na nasz 15 pick. żenua mialem nadzieje, ze oddamy iggiego i poszalejemy z 2 numerkami, a obawiam sie ze mozemy nie miec zani jednego, w tak faaajnym drafcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosi, twoje zdanie nt. PJIII? Podskoczy wyżej czy wybiorą go dopiero pod koniec drugiej dziesiątki?

Nie wiem. Kwestie tego jak się zaprezentuje na workoutach. Chyba do Warriors razem z drugim Jonesem jedzie, to będzie mógł się pokazać.

W każdym razie mi tam nie robi różnicy z którym pickime pójdzie. Chłopak ma talent na Top5 Draftu i ja wierzę, że w sezonie to pokaże.

 

Kosi a jeśli chodzi o rzut.Mid range jako takie ma czy to samo co Maxiell do którego jest porównywany?

Niewiele rzutów oddawał w sezonie z półdystansu, więc ciężko powiedzieć. Ale ogólnie postęp w ataku w stosunku do poprzednich sezonów widoczny był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, co sądzicie o Damianie Lillard? Do jakiego innego zawodnika można by porównać jego grę (na dx w best case George Hill średnio mi pasuje)?

W mock'ach widziałem go nawet na 6 i 8 miejscu (pewnie wyniki draft combine mu trochę pomogą) - aż taki ma potencjał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"When I was growing up, I saw Oscar get 56 in the Garden. I've watched Wilt forever. I saw Russell in the Holiday Festival when I was a young kid. Davis is in that class ... When he enters the draft, the team that gets him is gonna win over 50 games." -- Larry Brown

Hype na Davisa jest niesamowity. Życzę gosciowi jak najlepiej, ale po prostu wydaje mi się, ze wszyscy którzy się nim jarają nie dostrzegają tego, że on aby dość w nba do poziomu superstara potrzebuje myśle, że co najmniej 2 lat. Nie to ciało jeszcze.

 

A tu Drumm:

http://www.nba.com/kings/video/kings-pre-draft-workout-andre-drummond-61212

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, co sądzicie o Damianie Lillard? Do jakiego innego zawodnika można by porównać jego grę (na dx w best case George Hill średnio mi pasuje)?

W mock'ach widziałem go nawet na 6 i 8 miejscu (pewnie wyniki draft combine mu trochę pomogą) - aż taki ma potencjał?

porównanie do George'a Hilla kompletnie nie logiczne i po prostu głupie. Lillard to shooter na pg, coś jak Jennings albo teraz Kemba w Bobcats. Ja mu tam nie wróżę nic wielkiego. Ot najlepszy strzelec jakiejś czerwonej latarni ligi co najwyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównanie do George'a Hilla kompletnie nie logiczne i po prostu głupie. Lillard to shooter na pg, coś jak Jennings albo teraz Kemba w Bobcats. Ja mu tam nie wróżę nic wielkiego. Ot najlepszy strzelec jakiejś czerwonej latarni ligi co najwyżej.

Różnica między Lillardem a Jenningsem czy Kembą jeśli chodzi o shooting jest mniej więcej taka jak między Rayem Allenem a J-Poorem. Obaj umieją trafiać z dystansu, ale jeden robi to wyraźnie lepiej. Steph Curry też grał w c***owym college'u, ale był wybitnym shooterem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa, że jeden z nich się uchowa do 21 picku jest rzeczywiście spora. Ale tutaj trudno cokolwiek więcej powiedzieć bo draft jest głęboki. Wiele drużyn ma 2 pozycje "do załatania", tak jak np. Philly którzy z 15 mogą wziąć SG albo PF. Jeśli taki T Ross zostanie wybrany wcześniej to zwrócą się pewnie w stronę T.Jones'a bądź, co bardziej prawdopodobne, Moultrie. GSW, jeśli nie uda im się w wymianie pozyskać jakiegoś weterana na SF np Iguodali albo jeśli nie spadnie do nich MKG bądź Barnes, to możliwe że sięgną po Harklessa nawet z 8 pickiem, ale równie dobrze mogą wziąć BPA i dalej kombinować z trejdem. Każda zmiana w preferencjach GM'ow skutkuje lawiną zmian w dalszej partii draftu. Nic dziwnego, że w tym roku mocki zmieniają się jak w kalejdoskopie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.