Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

Kosi a mógłbyś mi powiedzieć co sądzisz o Marshallu? Nie mam super dużo czasu na NCAA i nie znam się ale jak dla mnie gość z zajebistym potencjałem na top 5 wśród pg. Jak tam oceniasz go z perspektywy całego sezonu i z którym pickiem twoim zdaniem pójdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie, czy nie lepiej brać sullingera który posiada już podkoszowe skille niż robinsona który może okazać się po prostu drugim tyrusem. Od momentu w którym okazało się że Chicago mogliby mieć aldridge over tt podchodzę sceptycznie do takich właśnie "podkoszowych" jak derrick williams czy właśnie robinson. Teraz jest tak strasznie ciężko znaleźć sobie gościa któremu można wrzucić balle pod kosz i zaufać by ten zdobył punkty z pomalowanego, więc dla mnie - chociaż nie znam się na tym, bo ncaa nie oglądam - sulinger > robinson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei.

Zwróćcie uwagę kiedy ten mock był pisany, na dniach będzie sama loteria, ale w innym miejscu ;)

Nie ufam w żadne insiderskie info ;) Co roku o tym pełno, a sprawdza się niewiele.

 

Kosi a mógłbyś mi powiedzieć co sądzisz o Marshallu? Nie mam super dużo czasu na NCAA i nie znam się ale jak dla mnie gość z zajebistym potencjałem na top 5 wśród pg. Jak tam oceniasz go z perspektywy całego sezonu i z którym pickiem twoim zdaniem pójdzie?

Patrząc na sam przegląd pola i ogólnie kreowanie partnerów to koleś jest numer 1 w tym Drafcie i pewnie w czołówce w ostatnich kilku latach, ale:

- brakuje mu pewnej ręki do rzutu, choć z biegiem sezonu wyglądało to coraz lepiej

- nie jest tak atletyczny jak chcieliby w NBA

- w rezultacie jest raczej średnim obrońcą

Mimo wszystko ze względu na posiadane umiejętności "first pass PG" powinien zostać wybrany między 10-20 pickiem. W zależności jak się tam wszystko ułoży.

Plus jeszcze nie wyleczył do końca kontuzji. Okazało się, że oprócz urazu nadgarstka miał złamany łokieć.

Obejrzyj - http://www.youtube.com/watch?v=HBXMJ6bUnYo

 

@mycek

Aż tak źle z nim nie jest, żeby porównywać go do TT ;)

Jeśli jeszcze nie widziałeś, sprawdź - http://www.youtube.com/watch?v=Dpzna9UZazQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że MKG dla Wizz to zła opcja ?

dla nikogo MKG pewnie nie jest złą opcją bo to bedzie fajny grajek ale ci wyjawiłem dlaczego uwarzam Beala za bardziej sensowny wybór, pozatym w zeszłym roku już sobie wybrali swojego dunkujacego sf na lata :P

TT to przesada odnośnie Robinsona ;] IMO Humphries to jego floor.

on z poziomu Humpa to ma szansę wystartować, oczywiście to mocno optymistyczna wersja ale ja tam wierzę w chłopaka

 

Ciekawi mnie bardzo co zrobią Cavs, bo ten draft może ich ustawić na lata, tak na chłopski rozum to chyba powinni brac Sulingera już nawet abstrac***ac że lokalny jest, ale sam na ich miejscu miałbym problem jak wybiora Beala( jeśli jeszcze będzie) to beda imeli totalnie kosmiczny duet obrońców, całkiem kusząca opcja, no ale potrzebują kogoś pod kosz bardziej, Sulinger wydaje się być chyba najpewniejszą opcją chociaz jakoś nie jestem pewny czy z niego taki rasowy center będzie, trochę się ostatnio do Drumonda przekonałem, w sensie fajny chłopaczek, nie głupi, co nei zmienia faktu że moze być nei dosc twardy żeby być top centrem w NBA, ale może jego powinni zaryzykowac bo ma chłopak chociaz warunki jak rasowa 5. Inna kwestia że obok Valejajo to przydał by im sie ktos utalentowany offensywnie, ten Sulinger jakoś wydaje się najlepiej pasować, ma ktoś jakieś wieści z obozu Cavs na kogo najbardziej wydają sie być "napaleni"???

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** Waiters w Suns? Zajebiście, czuję, że to może być sleeper. Problem tylko taki, że ja czytałem gdzieś ostatnio, że on ma obiecane nawet top10 od kogoś (Raptors?), ale chyba to ta sama sprawa i chodzi jednak o Phoenix ta? Bez wątpienia najlepiej penetrujący gracz w draft class '12, a tego właśnie nam brakowało.

 

e: Ford z ESPN twierdzi, że chodzi o Raptors niestety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.