Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

Quincy Acy te 202-203 cm będzie miał,do tego strasznie mało body fat jak na niego,bardzo dobry wingspan i kurewsko długie łape jako enerigzer z ławki przydał by sie paru drużynom.

 

 

Niezłe warunki mają też Moe Harkless,Ezeli,Leonard{7'1.25}.

 

Fajnie że Henry Sims z Georgetown ma te 212-13 cm.Powinien dać radę w jakimś słabszym zespole.

Edytowane przez StroSHow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barnes wydaje się w porządku kolesiem, chciałbym żeby trafił do Cavs*. nawet jak wymienią się z portland pickami to może być jeszcze do wzięcia z 6

 

*post-4707-13821811314131_thumb.jpg

 

ross zagubiony, moultrie henson pozytywnie

 

 

oglądam Terrence'a Jonesa i zastanawiam się czy będzie grał na 3 czy 4... fizycznie rozjebuje mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terrence Jones gral na PF ie bo nie bylo kogo tam wstawic i robil czarna robote

to jest SF - pokroju Mariona - na huj ludzie dopasopwuja warunki do pozycji

 

prawda o NBA jest jedna jesli umiesz bronic zawodnika na danej pozycji to sie na nia nadajesz czy to jest 2 metrowy Center czy 2,10 SG

tak dlugo jak terrence bedzie nadazal za SFami tej ligi a mysle ze z jego atletyka to gosc wskakuje na top3 atletycznie tej pozycji obok Jamesa i chyba Gaya

to moze spokojnie na niej grac, granie na 4 to zmarnowanie jego potencjalu defensywnego a gosc jest bestia w obronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niewiem czy on ma "lateral quickness", żeby ustawać tym szybszym SF w man to man D.

tak czy inaczej pewnie łatwiej mu bedzie w def na sf niż na pf, znajac zycie to pewnie będzie grał trochę i na 3 i na 4.

Bullets workoutuja robinsona, beala i MKG, i z tych graczy będą wybierać.

powinni Beala wybrac bo tam niema komu rzucać, ale na złość sobie pewnie wybiorą Gilchrista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na miejscu wizards bralbym Robinsona - wysoki zawsze spoko, a jego mentality przydaloby sie wallowi. trzon zespolu PG/PF naprawde fajny. za rok pewnie jeszcze pick w top10 i tam mogliby poszukac 2ki albo 3 ki, ktora da im to czego beda potrzebowac.

 

wall ma byc ich liderem na obwodzie, wiec niech tak zostanie, a beal jesli jest faktycznie taki fajny, niech idzie tam, gdzie moglby byc kozakiem na obwodzie - tak jak mowilem - portland dla mnie idealne miejsce dla niego, pytanie tylko czy dotrwa to tego picku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.