Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie zaczęła się już pojawiać pierwsze wyniki pomiarów, jednak radzę za bardzo się nimi nie ekscytować, bo i tak liczą się umiejętności.

 

Raczej chodzi o ten punkt 'nba body' i ciekawość jak kto się zaaklimatyzuje. Favors dopiero teraz jako tako gra wg oczekiwań, Davis w rookies będzie się wyróżniał, będzie wpływową postacią, ale osobiście wątpię, że będzie dominował na początku samym. Oczywiście bardzo go lubię, mój drugi człowiek w drafcie za Robinsonem i przed MKG, ale będzie potrzebował czasu. Chociaz z drugiej strony chcę aby ruchał Griffina ile wlezie już na samym starcie.

Co do tej koszuleczki to nie ma co na to patrzeć, on jest typem wesołego człowieczka, raczej dla jaj to założył niż z bufonowatości; inteligentny i charyzmatyczny koleś z niego, nawet sam wywiad w tej telewizji (ktoś to wrzucał niedawno) to potwierdza.

 

A co do Stevensona to mogli chociaż dać porównanie do Bryanta, mniej żałośnie by to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosi juz nie przesadzaj. Joe Alexander w 2008 został wybrany tak wysoko w dużej mierze właśnie przez pomiary i wyniki testów atletycznych.

Dziękuje. Właśnie o to mi chodziło. Może na sam wybór wpływ ma, ale nie zmienia to faktu czy zawodnika potrafi grać, czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draymond Green gdyby był o te 3 cale wyższy to na bank by poszedł z 15-20 numerem, a tak bidula z wzrostem małego SF jest (on chyba lepiej czuje się jako PF/C). Chociaż ja Michigan widziałem w meczu na statku i ze 2 w RS oraz 1 w MM, gdzie w każdym nieźle grał i mam własnie zdanie o nim po 4 meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draymond Green nie grał w Michigan.

 

Wg mnie dla wielu GMów jednak ma znaczenie fakt czy T-Rob ma te 6'9". ;)

No to fajnie. Dla wielu GM'ów też miało znaczenie ile wzrostu ma Isaiah Thomas i teraz pewnie żałują ;]

 

Przy okazji ciekawostka:

Jae Crowder na workoucie w NJ miał 6' 5.5" dziś mu w Chicago zmierzyli 6' 6.5" czyli kolejny dowód, żeby nie podniecać się za bardzo tymi pomiarami.

EDIT: Ciekawy tekst. Skąd wynikają te błędy - http://www.brewhoop.com/2008/6/22/543088/measurement-error-explorin

Edytowane przez Kosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John Jenkins, dla mnie, jeśli ktoś chce zrobić mega steal pod koniec pierwszej rundy to ma już odpowiedź. Technicznie chłop ma perfekcyjny rzut, co przerzuca się również na cyferki. I z tego co widzę na YT to nie tylko drętwy spot-up shooter ale także nieźle gra po koźle a ten jego step back jumper to poezja. Nie wiem do kogo trafi ale od dziś jest moim ulubionym zawodnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls spotkają się z Barnsem, kto wie może spadnie do 29.

hehe

 

A tak miałem się już Ciebie kiedyś pytać Kosi: Opłaca się wymieniać Denga z Barnesa. Wiem że Deng jest świetny, bo gra po dwóch stronach parkietu, ale wydaje mi się że Barnes to jest materiał na świetnego scorera z +20 ppg, a Bulls właśnie tego potrzebują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak miałem się już Ciebie kiedyś pytać Kosi: Opłaca się wymieniać Denga z Barnesa. Wiem że Deng jest świetny, bo gra po dwóch stronach parkietu, ale wydaje mi się że Barnes to jest materiał na świetnego scorera z +20 ppg, a Bulls właśnie tego potrzebują.

Deng całościowo chyba daje więcej Bulls niż mógłby Barnes nawet rzucając te +20ppg. Poza tym jeśli potrzebując strzelca to najlepszy w tym drafcie jest wspomniany przez Ciebie Jenkins. On też może rzucać +20ppg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Jenkins może grać obok Denga. patrząc na dobry wybór Taja, Bulls mogą zdecydować się na kolejnego doświadczonego zawodnika jeśli ostanie się do ich picku

 

 

Ale Robinson to dobry szympans, chyba największa różnica między wzrostem a skrzydłami.

 

 

Gdzie można sprawdzać których zawodników poszczególne kluby testują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie jak to jest z tymi wyborami bulls. Taj grał w rookie season spore minuty bo nie miał kto grać, poza tym wyjątkiem to mamy już dwa przykłady marnowania młodych talentów przez Bulls: james johnson który z pozoru wyglądał na busta ale jak widać może być całkiem przydatny, oraz teraz jimmy butler który praktycznie przesiedział cały sezon i NAWET jak bulls musieli grać w trzech na pozycjach 2-3 to Tom rzadko co korzystał z jego usług. Więc wydaje mi się że żeby jakiś debiutant dostał minuty u Thibodo to musi to być jakieś - wiecie - nazwisko.

Nie chce Jenkinsa w Bulls z tego powodu który napisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draymond Green nie grał w Michigan.

 

 

No to fajnie. Dla wielu GM'ów też miało znaczenie ile wzrostu ma Isaiah Thomas i teraz pewnie żałują ;]

 

Przy okazji ciekawostka:

Jae Crowder na workoucie w NJ miał 6' 5.5" dziś mu w Chicago zmierzyli 6' 6.5" czyli kolejny dowód, żeby nie podniecać się za bardzo tymi pomiarami.

EDIT: Ciekawy tekst. Skąd wynikają te błędy - http://www.brewhoop.com/2008/6/22/543088/measurement-error-explorin

Sap ma 6'8 i dlatego poszedł w 2 rd, w sumie gdyby nie Mailman to pieron wie czy niebyłby undrafted w ogóle, no ale u Robinsona sprawy maja sie inaczej jak mu pomiary dobrze wyjdą to może liczyć spokojnie na choćby #2 w tym naborze, silny jest jesli ma te 6'9 to raczej daje małe możliwości że koleś okaże się niewypałem, a co do pomiarów ogólnie to nie piernicz bo przecież typ mógł przez te kilka dni podrosnąć ten jeden cal :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jesli te pomiary to prawda

to najbardziej przejebanym gosciem jak dla mnie pod katem NBA ready statystyki atletyka to bedzie Terrence Jones

 

kolejny Quincy Acy - taff mothafucka

no i jak widze ten wingspan u Robinsona to widze ze nie wszystko stracone ale jakis tam sufit nad soba ma, rich man Kenyon Martin w ataku nie wiem jak w obronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.