Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie Chytruz wydaje mi się to logiczne, bo jednak biali mają taki swój nie-murzyński styl gry, zupełnie inny atletyzm i ciężko byłoby porównać jakiegoś białasa do murzyna :)

 

 

Nah, nawet jak przyjdzie biały klon Tony'ego Allena to i tak zostanie porównany do Luke'a Babbita czy innego Mike'a Millera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak Ponitkę zaklasyfikują, bo on trochę taki amerykański slasher i nie wiem do jakiego białasa będą go mogli porównać.

do Rudego pewnie w takim razie dostanie, słowem o Millerze to Durex fakt w pierwszym sezonie w SS wyglądał naprawdę bez szału, wiekszośc ptk to z pod kosza zdobywał bo długi i tyle, niezła chłopak metamorfozę przeszedł w dosyć krótkim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czemu ten Ponitka miałby grać w NBA skoro nawet w Polskiej lidze nie jest dobry? Młody jest ale w USA w tym wieku to goście wymiatają. Troszke smutne będzie jak ma być w NBA tylko podawaczem ręczników jak Trybański.

za taka kaske jak trybański to pewnie skarżyć się nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o k**** Sasha Pavlovic.. to dobry trop, ale pewnie worst case :)

O Rudym pierwsza myśl, ale Ponitka jest znacznie słabszy rzutowo.

 

 

Jak widziałem pokraczność Duranta w jego debiutanckim sezonie to się śmiałem i nie wierzyłem, że może zostać super-starem pełną gębą.

Teraz po tych kilku latach gdy zobaczyłem coś podobnego u Millera to już się nie śmiałem :)

 

 

hmm ciekawe czy dali komuś kiedyś biało-czarnego kombosa, jak np. PJ3 jest Rudy Gay w ciele Josha Smitha, to np. Shaq w ciele Memo Okura :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi czemu William Buford jest tak nisko. Gość przez 3 sezony był mozna powiedzieć wiodącą postacią w jednej z najmocniejszych ekip, ma idealny size na SG, atletyzm, rzut, potrafi podać, broni.

Rozumiem, że senior, a teraz jest trendy branie młodych ludzi z potencjałem, no ale bez przesady.

Tacy Bulls imho powinni w niego mierzyć z 29 pickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, zwłaszcza, że wszystkie 4 mecze rozpoczynał w S5 i był jednym z może 3 zawodników Cavs, którzy a) nie obsrali się, B) nie zostali zjedzeni przez obronę, c) jedno i drugie.

Wspaniała argumentacja. W myśl Twojego toku rozumowania przytoczę swoją. Mianowicie, Pavlović był "drugą" opcją w ataku Cavs:

 

a) z porażającą średnią 9pkt/30min(jak na gościa tylko od rzucania super wynik)

B) ze skutecznością 38% FG/34% 3PT(mogli na niego liczyć jak sk****syn)

c) jedno i drugie

d) drugie i pierwsze

e) znasz jeszcze jakieś kombinacje, by zmaksymalizować argumenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała argumentacja. W myśl Twojego toku rozumowania przytoczę swoją. Mianowicie, Pavlović był "drugą" opcją w ataku Cavs:

 

a) z porażającą średnią 9pkt/30min(jak na gościa tylko od rzucania super wynik)

B) ze skutecznością 38% FG/34% 3PT(mogli na niego liczyć jak sk****syn)

c) jedno i drugie

d) drugie i pierwsze

e) znasz jeszcze jakieś kombinacje, by zmaksymalizować argumenty?

Haha, w temacie obok zarzucasz komuśtam, że tylko patrzy na boxscore, a tu robisz to samo. Ściągnij sobie tamte finały jak jeszcze gdzieś znajdziesz, to zobaczysz kto się na nie stawił. Potem wróć i przeproś.

 

a) z porażającą średnią 9pkt

LeBron 22ppg

Gooden 13

Sasha i Gibson po 10ppg

 

Czyżby się zgadzało?

 

B) ze skutecznością 38% FG/34% 3PT

Tak się składa, że to więcej niż LeBron (35%), Hughes (10%) i Zydrunas (27%), także strzelaj sobie dalej samobóje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem bawić się w statsy itp. Po prostu bardzo pilnie śledziłem tamte Playoffy(i nie tylko) w wykonaniu Cavaliers. I pamiętam dobrze, że Pavlović absolutnie nie był tam jakimś ważniejszym ogniwem. Co najwyżej solidnym zadaniowcem.

 

Tak się składa, że to więcej niż LeBron (35%), Hughes (10%) i Zydrunas (27%), także strzelaj sobie dalej samobóje.

No a tutaj to sam sobie strzeliłeś strasznego samobója. Nawet cymbał nie przytoczyłby tutaj LeBrona, wiedząc ile oddaje rzutów on a ile taki np. Pavlović.

 

Ponadto Pavlović bodaj w jednym sezonie grał w s5 w PO, więc nazywanie go druga opcją w ataku to straszne nadużycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.