Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszę 5 mogę Wam już dziś dać:

 

1. AD

2. tutaj znak zapytania - obstawiam MKG ale TomRob też ma szanse (i byłby wg mnie lepszy wyborem...)

3. WAS wezmą Barnesa, to idealny fit dla Walla, nie widzę innej opcji...

4. Jak zostanie MKG to on, jak nie - to Beal

5. Jak zostanie TomRob to on, jak nie - to tu zaczną się zagadki, myślę że mogą zaryzykować z Drummondem...

No to w sumie podałeś nam 1 i 3.

 

Dziękówa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewałem się jakiegoś mega mocku na nba.com ale mogli po prostu jakiś inny przepisać niż dać to gościowi który się w ogóle nie zna

 

poza tym słabymi opcjami w tym mocku są marshall w suns i rivers w portland (nie wierzę, że Nash odejdzie a do drugiego lepiej wziąć kogoś ciekawszego niz rivers)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu Terrence Jones jest tak nisko oceniany ? gosc ma Nba body jest marionowaty, mega atletyczny legit 3 od biedy 4 nba ready

jak dla mnie Thomas Robinson ma nizszy sufit niz TJ a sa o 10 pickow oddaleni od siebie

w lidze Robinsonow jest z 15 z Bassem a raczej Landrym i kenyonem na czele

Chyba ludzie zapomnieli, co tak naprawdę potrafi. W tym sezonie na pierwszym planie byli Davis i MKG, a czasem też ktoś inny. Ogólnie zgadzam się, że Jones potrafi bardzo wiele i w sumie workouty mogą mu bardzo pomóc.

 

kosi, powiesz cos wiecej o Moultrie? z tego co widze moze spasc do 15 piku, gdzies czytalem ze moze byc sleeperem, dobra zbiorka w ataku niezly wzrost na PFa

W jakim sensie spaść do 15 picku? Koleś nie ma prawa być wybrany szybciej niż właśnie po 15 picku. Ale ogólnie tak jak matek wspominał atletyczny i bardzo dobrze zbierający wysoki, z niezłym rzutem. Obecnie jednak nie za dobrze odnajduje się w grze tyłem do kosza, więc operuje na swojej szybkości i grze po koźle przodem do kosza.

 

Royce White - Ktoś kto się zna mógłby coś o nim napisać? Czytałem, że bardzo duży talent i tylko problemy z zachowaniem(strach przed lataniem itd) powodują, że pójdzie nie w TOP 10, a około 20. Jak to z nim jest?

Jeden z moich ulubionych zawodników do oglądania w zakończonym sezonie ;) Ogólnie White nie wpasuje się do każdej drużyny i w sumie będzie zależało gdzie trafi. Potrafi sporo. W ataku słabszych rywali ogrywał swoją siłą, silniejszych szybkością. Bardzo inteligentny zawodnik, ze świetnym przeglądem pola i nie przypadkowo to on był odpowiedzialny za kreowanie akcji w Iowa State. Troszeczkę musi poprawić rzut plus popracować nad obroną pod koszem. Będą z niego ludzi, a sprawy pozaboiskowe to już przeszłość.

 

P.S. Polecam bardzo materiały video przygotowywane dla DX - http://www.youtube.com/user/TheMikeSchmitz

Edytowane przez Kosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]pisza ze hornets testuja austina, terrence jonesa

pomslec ze wezma byly przewidywany no 1 pick i rzeczywisty 1 pick to to bedzie bardzo sprawny rebuilding

davis idealnie bedzie nadrabial za gordona i riversa

wogole to emeka ariza davis poza tym ze atak sslaby to bylaby to calkiem wyjebana obrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawszych porównań wg mnie:

 

Anthony Davis - B.Griffin/T.Chandler - T.Gibson

Kendall Marshall - A.Miller - J.Calderon

Michael Kidd-Gilchrist - A.Iguodala - G.Wallace

Thomas Robinson - A.Horford - R.Evans

Perry Jones III - R.Gay/J.Smith - Y.Jianlian

Quincy Miller - słabsza wersja K.Durant'a(!) - A.Daye

 

Najfajniej zapatruję się na MKG i PJIII, zapowiadają się ciekawie. Robinson wg mnie underrated no i dojebali z tym Q-Millerem. Jak by nie było poor man's Durant to ciągle dotyrany zawodnik.

Naprawdę bardzo fajny Draft się zapowiada i według mnie najciekawszy i najbardziej obfitujący w talent od roku 2003.

 

P.S. Miles Plumlee w najlepszym wypadku zapowiadany jest jako nowy Marcin Gortat;)

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawszych porównań wg mnie:

 

Anthony Davis - B.Griffin/T.Chandler - T.Gibson

Kendall Marshall - A.Miller - J.Calderon

Michael Kidd-Gilchrist - A.Iguodala - G.Wallace

Thomas Robinson - A.Horford - R.Evans

Perry Jones III - R.Gay/J.Smith - Y.Jianlian

Quincy Miller - słabsza wersja K.Durant'a(!) - A.Daye

 

Najfajniej zapatruję się na MKG i PJIII, zapowiadają się ciekawie. Robinson wg mnie underrated no i dojebali z tym Q-Millerem. Jak by nie było poor man's Durant to ciągle dotyrany zawodnik.

Naprawdę bardzo fajny Draft się zapowiada i według mnie najciekawszy i najbardziej obfitujący w talent od roku 2003.

 

P.S. Miles Plumlee w najlepszym wypadku zapowiadany jest jako nowy Marcin Gortat;)

parę bardzo celnych porównań m.in Gilchrist/Marshal/Henson-Camby; ale pare mocno skrewionych zaczynając chocby od Davisa, jakiś nonsens wszyscy gadają ze to nowy KG i lepiej trafić z tym nie można a ci wysilili się i stworzyli kompilację Grif+Ty :torn: ( czyli poniekąd KG :) ); Jones totalnie przypomina pod każdym względem dariusa milesa a ci wyskakują z chimerą gay-smith, no i jakim cudem Robinson w marnej opcji miałby zostać next evansem też niezbyt łapie.

 

ps. jeszcze Barnes wczesniej wstawili go jako bc next Rice co imo jest bardzo trafne, teraz dali Deng ja serio niezbyt wiem czemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miles kariery nie zrobil a w tych porównania chyba chodzi o to przede wszystkim .

mkg zdaje sie ze rzutowo jest lepszy od iggiego, ale w tym wypadku - najwyzszy poziom wszechstronnosci.

t-robb reggie evans ? no ze zbiera to ok, ale poziom ataku nie ta bajka, predzej chyba milllsap by pasowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z Quincym od początku mam skojarzenia z KD.. może nie taki talent, ale przypominam sobie pierwszy rok Durantuli w lidze i to takie same dziwne ruchy, nieskoordynowane, podobna sylwetka. Zobaczymy, ale ja czuję, że w tym dzieciaku coś siedzi i może w każdej chwili wybuchnąć.

 

Gryzie mi się comparision TRobba z Horfordem. Thomas jest znacznie bardziej agresywniejszy, dynamiczniejszy i wydaje mi się, że zupełnie nie przypomina Ala, przynajmniej dla mnie.

Jeszcze gorszy jest best case Jeremy'ego Lamba - Kevin Martin.. Przecież Lamb już dziś jest 100 razy bardziej atletyczny, o wiele lepsze warunki, długie łapska, dobry zasięg, czyli to czego nie miał, nie ma i mieć nie będzie KMart..

 

 

super trafne porównanie Sully'ego do Scoli. Taki rzemieślnik, który świetnie potrafi odnaleźć się pod koszem, złapać ta piłkę, dobić, rzucić może nie w jakimś zapierającym dech w piersiach stylu, ale skutecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Chytruz wydaje mi się to logiczne, bo jednak biali mają taki swój nie-murzyński styl gry, zupełnie inny atletyzm i ciężko byłoby porównać jakiegoś białasa do murzyna :)

 

 

Radosevic:

best case - Fabricio Oberto

worst case - Jackson Vroman

 

haha, ja to bym kończył karierę i zajął się czymś innym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.