Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma to jak napisac komus 'analiza z dupy' i samemu nic merytorycznego nie dodac.

 

Gordon nie "bedzie" all-starem, zdrowy Gordon to juz jest jeden z najlepszych SG w calej lidze. George poki co to defensywny specjalista ktory nie potrafi wykreowac sobie rzutu czy rzucic entry passa. Gordon to zawodnik mniej wiecej na poziomie Westbrooka. zanim Paul doszedl do Clippers to wlasnie Gordon byl ich zdecydowanie najlepszym zawodnikiem, a nie Griffin. swiadczy o tym fakt, ze obecnosc Gordona na boisku robila o wiele wieksza roznice. Clippers z Gordonem byli na dobrej drodze do wejscia do playoffs, a gdy sie polamal zaczeli przegrywac mecze jak pojebani. Paul George to jest swietny prospect, ale poki co jest tylko role playerem. Gordon to jest znaczace star power i gdy wyzdrowieje to dowiesz sie jak bardzo sie co do niego myliles.

 

Gordon-AD to jest jeden z najlepszych duetow w calej lidze. w zdrowym skladzie przy jakkolwiek sensownym supporting cast bez wysilku powinni zrobic okolo 50 winow. Anthony Davis jest prawdopodobnie najlepszym rookie od czasow Duncana lub Shaqa. bardzo dawno nie przyszedl do NBA ktos kto jest gotowy od razu rywalizowac z najlepszymi. koles jest po prostu maszyna do wygrywania - niesamowity impact i nie potrzebuje pilki w rekach. z Gordonem w jednym zespole beda rozpierdalac ta lige przez wiele lat.

Nie możesz powiedzieć, że mylę się co do Gordona bo ja go doceniam i sam jarałem się jego osobą, zanim wystartował jeszcze w konkursie Slam Dunków.

 

Natomiast chętnie wypomnę Ci Twoje słowa o mega impakcie Davisa już po rookie zsezonie i mega dominację.

Najlepszy rookie od czasów Shaqa i Duncana? Ciekawy punkt widzenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz powiedzieć, że mylę się co do Gordona bo ja go doceniam i sam jarałem się jego osobą, zanim wystartował jeszcze w konkursie Slam Dunków.

 

Natomiast chętnie wypomnę Ci Twoje słowa o mega impakcie Davisa już po rookie zsezonie i mega dominację.

Najlepszy rookie od czasów Shaqa i Duncana? Ciekawy punkt widzenia..

bardzo dobrze ze mi wypomnisz jezeli bede sie mylil. w przeciwienstwie do innych ja tam glosze bardzo kategoryczne sady i nie boje sie ze moge sie pomylic. najlepsi sa dla mnie ci ktorzy caly rok siedza cicho nic nie mowiac, ale jesli ktos sie pomyli to od razu to wypominaja. latwo wypominac kiedy samemu nic sie nie mowi. ja tez innym wypominam, wiec bardzo sluszne bedzie jezeli zadziala to rowniez w druga strone.

 

szczegolnie polecam sledzenie RAPM/APM AD w pierwszym sezonie. IMO bedzie wyzsze niz np. Dwighta, a juz na pewno lepsze od Kobego i Wade'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał rację to także nie omieszkam przypomnieć, że coś takiego kiedyś rokowałeś.

Ale do rzeczy. Nie mogę jakoś się bardzo o Davisie wypowiadać bo meczów Kentucky to widziałem może trzy, cztery i to te ostatnie. Davis jak na warunki NCAA faktycznie dominował masakryczną ilością bloków czy zbiórek. Jednak niejednokrotnie większe wrażenie robił na mnie choćby MKG czy Terrance Jones.

 

Fajnie, że tak młody zawodnik jak AD ma wysoki wskaźnik basketball IQ ale ja póki co bym się aż tak nie podniecał tym, co może w przyszłości pokazać. Przede wszystkim musi popracowac nad tężyzną fizyczną bo 220lbs na jego pozycji to po prostu żart. Druga sprawa to zdobywanie punktów a wiadomo, że jemu akurat to z łatwością nie przychodzi.

Samą defensywą i wiedzą taktyczną nie będzie - tak jak napisałes wcześniej - w All-Time Top 5. Impact wniesie dopiero wtedy, gdy zdominuje całkowicie obie strony boiska.

Na pewno ma potencjał by w przyszłości seryjnie zgarniać DPOTY Award. Ale czy będzie równie ważny w ofensywie?

To wielka niewiadoma na razie. Na pewno będę z zaciekawieniem ogladał Hornets w przyszłym sezonie bo jestem absolutnym zwolennikiem młodych talentów, którzy w dodatku wchodzą do NBA z wielkim hukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał rację to także nie omieszkam przypomnieć, że coś takiego kiedyś rokowałeś.

Ale do rzeczy. Nie mogę jakoś się bardzo o Davisie wypowiadać bo meczów Kentucky to widziałem może trzy, cztery i to te ostatnie. Davis jak na warunki NCAA faktycznie dominował masakryczną ilością bloków czy zbiórek. Jednak niejednokrotnie większe wrażenie robił na mnie choćby MKG czy Terrance Jones.

 

Fajnie, że tak młody zawodnik jak AD ma wysoki wskaźnik basketball IQ ale ja póki co bym się aż tak nie podniecał tym, co może w przyszłości pokazać. Przede wszystkim musi popracowac nad tężyzną fizyczną bo 220lbs na jego pozycji to po prostu żart. Druga sprawa to zdobywanie punktów a wiadomo, że jemu akurat to z łatwością nie przychodzi.

Samą defensywą i wiedzą taktyczną nie będzie - tak jak napisałes wcześniej - w All-Time Top 5. Impact wniesie dopiero wtedy, gdy zdominuje całkowicie obie strony boiska.

Na pewno ma potencjał by w przyszłości seryjnie zgarniać DPOTY Award. Ale czy będzie równie ważny w ofensywie?

To wielka niewiadoma na razie. Na pewno będę z zaciekawieniem ogladał Hornets w przyszłym sezonie bo jestem absolutnym zwolennikiem młodych talentów, którzy w dodatku wchodzą do NBA z wielkim hukiem.

powiem tak, poogladaj sobie mecze Waltona z 77 roku. sa na YouTube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa to zdobywanie punktów a wiadomo, że jemu akurat to z łatwością nie przychodzi.

Standardowe niedocenianie umiejętności ofensywnych Davisa.

Tylko nie wyjeżdżaj mi z finałem, bo to był jeden z najgorszych jego występów ofensywnych w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu Terrence Jones jest tak nisko oceniany ? gosc ma Nba body jest marionowaty, mega atletyczny legit 3 od biedy 4 nba ready

jak dla mnie Thomas Robinson ma nizszy sufit niz TJ a sa o 10 pickow oddaleni od siebie

w lidze Robinsonow jest z 15 z Bassem a raczej Landrym i kenyonem na czele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchalem Chada Forda z Simmonsem draft podcast

i Ford mowi ze andre Drummond to polaczenie Amare z Dwightem

w sensie motoryka Amare i cialo Dwighta

jakies hilitesy cos do scoutingu tego goscia bo widze ze Mike sie moze pokusic

 

a i poprosze jakies Hlites Beala

oby MJ wzial Gilchrista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki, atletyczny, niezły kozioł i rzut jak na wysokiego. Może być fajny przy defensywnym centrze, chyba mój ulubiony gracz tej klasy razem z Rossem. Marzę o wymianie Gasola za same dwa picki Rockets...

Rockets mają miejsce w salary, żeby przyjąć bez oddawania nikogo pensję Gasola? Jeśli tak, to w sumie ciekawa wymiana...

 

Royce White - Ktoś kto się zna mógłby coś o nim napisać? Czytałem, że bardzo duży talent i tylko problemy z zachowaniem(strach przed lataniem itd) powodują, że pójdzie nie w TOP 10, a około 20. Jak to z nim jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszę 5 mogę Wam już dziś dać:

 

1. AD

2. tutaj znak zapytania - obstawiam MKG ale TomRob też ma szanse (i byłby wg mnie lepszy wyborem...)

3. WAS wezmą Barnesa, to idealny fit dla Walla, nie widzę innej opcji...

4. Jak zostanie MKG to on, jak nie - to Beal

5. Jak zostanie TomRob to on, jak nie - to tu zaczną się zagadki, myślę że mogą zaryzykować z Drummondem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.