Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

Loteria ustawiona? Heheehhehe :D

 

Nie wiem czy wiecie, ale loterii nie przeprowadza nba tylko Ernst&Young czyli korporacja, która na pewno nie ryzykowałaby swojej reputacji(a ta jest niesamowita na całym świcie) dla jakichś celów Sterna. Więc zapomnijcie o jakimkolwiek przekręcie bo to po prostu niemożliwe. Koniec kropka :)

 

A w NO niezły team się buduje. Choć w sumie ja bym tego Gordona próbował wymienić za Geaorge'a z Indy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? George to niesamowity potencjał, jeden z największych w lidze a z Davisem i Okaforem to nawet nie chcę wiedzieć jaką by stworzyli obronę.

 

Gordon za to jest bardzo fajny i nawet można by na nim budować team gdyby nie fakt, że łamie się okrutnie. I to co sezon niemal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ogólnie zdrowy Gordon to jak ktoś wspomniał all-nba level, George może kiedyś być all-starem, ale właśnie, "może", Gordon to pewniak. Zresztą, NOH nie miałoby żadnego interesu w takiej wymianie, bo nawet jeżeli Eric będzie się łamał to za rok złapią znów jakiś wysoki pick (Davis z miejsca contendera z nich nie zrobi) i dopiero potem wymienią Gordona na np. George'a. Wtedy już mają w ogóle cód miód i orzeszki, no chyba, że Gordon jednak okaże się mniej łamliwy (jak na przykład Bynum) i wtedy też mają ciekawą przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuje przejrzeć potrzeby zespołów i możliwe picki (1 runda):

NOH - mają mase rolesow i bencha, potrzebują talentu - jest Davis, podpiszą Gordona i jako że Jackowi się kończy kontrakt, to z 10 mogliby wyciągnąć Lillarda, o ile dotrwa...

CHA - Kemba, Henderson, jest i Biyombo. Potrzebują talentu na 3,4, najlepiej sprawdzonego. T-Rob w sam raz.

WAS - poza Wallem i Nene to reszta się nadaje na dobrego bencha, może Seraphin jeszcze daje rade. 2 albo 3. Beal, MKG albo Barnes, w zależności czy za lepszego startera widzą Crawforda czy Singletona. Ja bym wziął Beala.

CLE - Kyrie, Tristan i Andy dają rade. 2 i 3 do zapełnienia, do wyboru j/w. a na pozostala pozycje z dalszych picków coś wykombinować.

SAC - 3 albo bigmen do pary z DMC. Myśle, że Barnes, no chyba, że CHA nie wezmą T-Roba to może on.

POR - Batum RFA, powinen wrócić, mają też LMA i Matthewsa. 1 i 5. Jak na Drummond nikt wcześniej się nie skusi, to poleci. Do 11 picku Lillard może nie dotrwać, także może jakiś swingmen ala Ross, albo ktoś kto zajmie rolę Jamala jak Waiters.

GSW - niby mają wszystko obstawione, ale biorąc pod uwagę zdrowie Boguta to może jakiś big, np Sullinger., a z 30 pickiem może Ezeli, albo jakiś PG.

TOR - mają dziwny sklad, mieszanke średniaków, pewnie pojda jakieś trejdy więc wezmą gracza w zależności od tego jak Casey widzi zespół.

DET - potrzebują defensywną 4 na wczoraj, a takich to ze świecą szukać w NBA. Może Henson da rade...

HOU - potrzebują po prostu więcej talentu, Lowry albo Dragic na PG, ale reszte to mogą trejdować i uzupełnić braki draftem.

MIN - nie jestem fanem SF'ow z Minny, ale SG to potrzebują chyba jeszcze bardziej. Tak czy siak, te pozycje muszą lepiej obstawić, bo z 1,4 i 5 mają spokój.

PHI - Sixers potrzebują size albo jakiegoś lepszego shootera na 2, bo Meeks to scrub. Moultrie, Orlando Johnson albo Ross jak jakimś cudem się uchowa.

PHX - Nash i Hill będa prędzej czy później musieli być zastąpieni. Także w drafcie następce któregoś z nich powinni wyciągnąć. Marshall, Harkless?

MIL - size, size, size. Zeller, ew. Leonard.

DAL - BPA ? znając Cubana oni nie będą się jeszcze bawić w przebudowy, także jakiś NBA ready gracz, może center.

ORL - tutaj idzie spora przebudowa, w zależności co dostaną za Howarda, to pozostałą pozycje uzupełnić jakimś młodym talentem.

BOS - Rondo, Bradley, ktoś z big three pewnie zostanie (Pierce?), dać jakichś BPA by uzupełnić skład (w tym 1 center) i biją się dalej w PO.

ATL - jakiś SF/GF bo Marvin to żal, albo centra i Smoove na SF, o ile go nie wytrejdują...

DEN - BPA

OKC - BPA

CHI - Shooting shooting guard

IND - jakiś back up C

MIA - duży, defensywny big

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics 20 i 21 pick, ja pi****le skąd oni je mają?

 

To mogą być najważniejsze picki tego draftu

Jeden własny, a drugi z wymiany Perkins-Green(OKC miała Pick Clipsów top 10protected). Ogólnie ja jeszcze rok temu liczyłem, że to będzie pick 11-15, no ale wiadomo Clipsi pozyskali Paula itd.

 

Liczę, że te picki będą mega ważne i albo wybiorą 2 dobrych zawodników, albo jakoś będą handlować, zeby się dostać do Top 10. Jestem ciekawy co chodzi po głowie Aingiemu.

 

BTW. Zobaczcie to:

Dołączona grafika

 

LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ogólnie zdrowy Gordon to jak ktoś wspomniał all-nba level, George może kiedyś być all-starem, ale właśnie, "może", Gordon to pewniak. Zresztą, NOH nie miałoby żadnego interesu w takiej wymianie, bo nawet jeżeli Eric będzie się łamał to za rok złapią znów jakiś wysoki pick (Davis z miejsca contendera z nich nie zrobi) i dopiero potem wymienią Gordona na np. George'a. Wtedy już mają w ogóle cód miód i orzeszki, no chyba, że Gordon jednak okaże się mniej łamliwy (jak na przykład Bynum) i wtedy też mają ciekawą przyszłość.

Analiza z dupy.

Zastanawiam się czym się kierujesz, rokując, że Gordon będzie all-starem a George tylko może.

Według mnie jest na odwrót - George już teraz jest dużo bardziej atletycznym zawodnikiem niż Gordon. Może nie ma tak ułożonej ręki ale wszystko może przyjść z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analiza z dupy.

Zastanawiam się czym się kierujesz, rokując, że Gordon będzie all-starem a George tylko może.

Według mnie jest na odwrót - George już teraz jest dużo bardziej atletycznym zawodnikiem niż Gordon. Może nie ma tak ułożonej ręki ale wszystko może przyjść z czasem.

nie ma to jak napisac komus 'analiza z dupy' i samemu nic merytorycznego nie dodac.

 

Gordon nie "bedzie" all-starem, zdrowy Gordon to juz jest jeden z najlepszych SG w calej lidze. George poki co to defensywny specjalista ktory nie potrafi wykreowac sobie rzutu czy rzucic entry passa. Gordon to zawodnik mniej wiecej na poziomie Westbrooka. zanim Paul doszedl do Clippers to wlasnie Gordon byl ich zdecydowanie najlepszym zawodnikiem, a nie Griffin. swiadczy o tym fakt, ze obecnosc Gordona na boisku robila o wiele wieksza roznice. Clippers z Gordonem byli na dobrej drodze do wejscia do playoffs, a gdy sie polamal zaczeli przegrywac mecze jak pojebani. Paul George to jest swietny prospect, ale poki co jest tylko role playerem. Gordon to jest znaczace star power i gdy wyzdrowieje to dowiesz sie jak bardzo sie co do niego myliles.

 

Gordon-AD to jest jeden z najlepszych duetow w calej lidze. w zdrowym skladzie przy jakkolwiek sensownym supporting cast bez wysilku powinni zrobic okolo 50 winow. Anthony Davis jest prawdopodobnie najlepszym rookie od czasow Duncana lub Shaqa. bardzo dawno nie przyszedl do NBA ktos kto jest gotowy od razu rywalizowac z najlepszymi. koles jest po prostu maszyna do wygrywania - niesamowity impact i nie potrzebuje pilki w rekach. z Gordonem w jednym zespole beda rozpierdalac ta lige przez wiele lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George to naprawde świetny obrońca ale jedyny zespół w którym mógłby być pierwszą opcją to Bobcats.Zdrowy Gordon z tym co ma w NOH na wschodzie pewnie wszedł by do play off.Radzę zobaczyć sobie jakiś mecz Gordona jeszcze z Clippers.Gordon to taki Barkley(oczywiście w pewnym stopniu) na SG.Kurewsko silny,dobry defensor,jako SG jest graczem kompletnym.Gdyby nie to że jest trochę undersized to już dzisiaj był by na poziomie D-Wade.To że nie rzuca po 30 pkt co mecz to zasługa tego że nie włacza mu sie pi****lec al'a kończe wszytko Bryant,zamiast tego woli podać do lepiej ustawionego partnera(gro z tych podań wykorzystywał Griffin).Eric ma jedno z najwyższych boiskowych IQ w lidze i tylko kontuzje przeskadzają mu wejśc na półke corocznego all stara.

 

Może niektórzy sugerują się MŚ w Turcji gdzie Eric nie wypadł najlepiej.Ale oglądałem wszytkie mecze Clippersów w poprzednim sezonie i wiem że gdy był zdrowy to stanowił 50 % wartości tej drużyny.Sam Kobe Bryant nie raz mówił że Gordon to jeden z najtrudniejszych do zatrzymania guardów w lidzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analiza z dupy.

Zastanawiam się czym się kierujesz, rokując, że Gordon będzie all-starem a George tylko może.

Według mnie jest na odwrót - George już teraz jest dużo bardziej atletycznym zawodnikiem niż Gordon. Może nie ma tak ułożonej ręki ale wszystko może przyjść z czasem.

Obejrzyj chociaż jeden mecz NOH pod koniec sezonu (jak Gordon wraca po kontuzji).

 

 

Btw, widzę kolejna ofiara hypowania na forum. To, że matek sobie go na avcia wrzucił (A NIE KOBASA, OMG!), wszyscy go chwalą to nie znaczy, że to murowany future all star (kilkakrotny, bo na jednorazowy wybór to się nie jeden niezasłużony załapał), ponieważ widzę wiele luk w jego grze. Zapewne przed sezonem byłeś pierwszy do jarania się monstrum podkoszowym Clipps (zwłaszcza DJ'em), a przed PO robieniem z Grizzlies contendera. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19-year-old's mother, who had been hoping her boy — raised in Chicago — would land with Michael Jordan's Bobcats.

 

A lot of disappointment inside my family," Davis said on "The Dan Patrick Show" Thursday. "My mom wanted me to go to Charlotte. A lot of guys are disappointed but they have to move on and make the best out of New Orleans."

 

OMG

 

Własnemu synowi tak źle życzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bast, zapewniam Cię, że co najmniej przez rok Davis będzie wyglądał jak chłopczyk na tle mężczyzn. Book it. Impact jakiś może wniesie, ale na pewno nie taki jak Ty to opisujesz.

zakladzik jakis ? bo ja uwazam go za kandydata do top5 all-time gdy jego kariera sie skonczy. koles dominuje gre bez pilki w rekach, ma intangibles na poziomie KG czy Waltona i w ogole przypomina te dwojke swoim stylem gry. moze nie bedzie dominujacym scorerem, ale ja nie mam najmniejszych watpliwosci ze bedzie dominowal pod wzgledem impactu od pierwszej sekundy jak postawi noge na parkiecie. ma najlepsze defensywne IQ jakie widzialem u tak mlodego gracza (a widzialem kazdego w historii, wlacznie z mlodym Kareemem czy Hakeemem), a w ataku gra total team basketball. powiem wiecej, widzac jego potencjal nie wymienilbym go za zadnego zawodnika w NBA, nie bralbym nawet LeBrona czy Howarda (LeBrona ze wzgledu na wiek ofc). ludzie sie jarali jakimis popierdolkami ktore robily w rookie year scoring stats. AD nie bedzie kims kto rzuci 15-20 ppg w pierwszym sezonie, ale on nawet rzucajac 5 pktow w meczu bedzie mial wiekszy impact niz przereklamowany Griffin robiacy 20+. zobaczcie sobie final NCAA, gral przeciwko bardzo mocnej druzynie, kompletnie mu nie siedzialo w ataku (w pewnym momencie mial jakies 0-10), a mimo to calkowicie zdominowal mecz swoja obecnoscia. wiesz czesto sie zdarza ze przychodzi do NBA jakis rookie ktory szybko staje sie high ppg playerem, ale zwykle pomimo tych pktow rookie maja nikly impact w swoim pierwszym sezonie, bo po prostu nie rozumieja tej gry. w przeciwienstwie do nich Anthony Davis jest NBA ready. on jako rookie zrobi ogromny impact. powiem wiecej, moim zdaniem w rookie year moze byc juz top5-10 graczem ligi pod wzgledem impactu.

 

przyszlosc pokaze czy mam racje. w sumie nawet go tak duzo nie ogladalem, ale czasami wystarczy chwila zeby stwierdzic czy ktos jest baller czy nie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Defensywne IQ faktycznie na mega poziomie. Tyle deflections ile on zrobił w ubiegłym sezonie to ja chyba nie widziałem w wykonaniu żadnego innego zawodnika - długie łapska + antycypacja = miazga w D.

A ofensywnie sie wyrobi, technika rzutu dobra, imho kwestią czasu jest jak wyrobi sobie consistent jumpera. A turnaroundy al'a KG już zdarzało mu się trafiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia tylko kiedy nadejdzie ta godzina refleksji nad tym ze sa madrzejsi ode mnie czy tez zwyczajne "im wiecej wiem tym mniej wiem" u bataliona

 

Davis ? mutombo garnetombo tayshaunombo

ma timing do blokow nniczym oldskulowi shot blockerzy i nogi by ustac mobilne czworki

zobaczymy jak bedzie z faulami i jak sobie da rade z ta masa ciala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia tylko kiedy nadejdzie ta godzina refleksji nad tym ze sa madrzejsi ode mnie czy tez zwyczajne "im wiecej wiem tym mniej wiem" u bataliona

 

Davis ? mutombo garnetombo tayshaunombo

ma timing do blokow nniczym oldskulowi shot blockerzy i nogi by ustac mobilne czworki

zobaczymy jak bedzie z faulami i jak sobie da rade z ta masa ciala

Harden wlasnie rzucil 30 pktow przy 13 FGA. jak tam twoje prognozy na dzisiaj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.