Skocz do zawartości

Draft 2012


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się w sumie, że początku swojej kariery Davis nie zmarnuje w Bobcats.

Poza tym też radość z 2 picku Bobków, bo nie trafi tam też T-Rob (nie sądzę, żeby poszedł już z drugim pickiem), to mój ulubiony zawodnik z tego draftu i nie mógłbym przeżyć tego, że gra on właśnie w tak słabej ekipie.

Generalnie Charlotte się napaliło na pewno, że z Davisem pod koszem będą mogli coś zacząć grać, a tu taka kupa i dopiero z drugim numerem będą wybierać.

Ojjj nie ma szczęścia MJ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MKG raczej powinien z drugim numerem zejść, chociaż wierze, że MJ wybierze Drummonda. BOŻE! Jaka to będzie radość jak tego ciemniaka weźmie (ja osobiśnie nic a nic w niego nie wierze).

 

Ja osobiście się właśnie spodziewałem, że to Hornetsi dostaną pierwszy numer. Nie wiem czemu, ale od początku sezonu to wlaśnie czułem. A co do Robinsona to chciałbym aby wszyscy zgłupieli i ostał się dla Sacramento, wtedy już powinni miec skład na playoffy, bo nie wierzę, że gość z taką etyką pracy i lidershipem nie pociągnie za pysk Evansa i Cousinsa.

Wkurza fakt, że tylko 1 zespół ma pick w TOP5.

 

@up. wydaje mi się, że MJ to napalił się na Barnesa bo z UNC jest. Gdzieś takie rumory chodziły, tak jak rok temu z Kembą.

Edytowane przez Ugoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets mogą się ładnie ustawić tym draftem, z 10 też mogą wybrać kogoś całkiem interesującego. Najlepsi pg tego draftu powinni iść w tych okolicach, lub jakaś solidna 3/4.

 

Oby MKG poszedł do Cavs a Henson do Pistons, reszta średnio mnie interesuje. Po cichu kibicowałem, żeby Det dostali jedynkę ale kolejny raz drużyna z taką małą szansą nie mogła wylosować #1.

 

Chcę Hensona w parze z Monroe, do tego mój ulubiony rookie z poprzedniego draftu czyli Knight i Pistons mogą zaczynać od początku. W 2014 spadną Stuckey Gordon oraz Villanueva i będą mieli fajny trzon, do tego sporo kasy jak nie spierdolą do tego czasu i może jeszcze uda się wyłowić coś w następnym drafcie. Marzy mi się jeszcze Tyreke (Knight-Evans i Henson-Monroe mmm) w Pistons ale mało to prawdopodobne.

 

Jordan może niestety odpuścić Drummonda i Robinsona kosztem Barnesa, ma przecież Mullensa i Biyombo ;) Cho powinien próbować transferować w dół, nawet do 5 czy 6 miejsca, jeśli ktoś jest bardzo napalony na Drummonda Robinsona lub MKG. Z dalszym numerem Barnes może być też do wzięcia.

 

1. Davis

2. Barnes

3. Robinson

4. MKG

5. Beal/Sullinger

6. Drummond

7. ?

8. ?

9. Henson

10. PJIII lub jakiś pg

 

Teraz pozostaje czekać na draft, prawdopodobnie pójdą jeszcze jakieś wymiany/wymiana w czołówce loterii.

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarrett Jack imho jest wystarczająco dobrym PG, nie brałbym w drafcie z 10 jakiegoś innego gościa na tę pozycje. Tymbardziej, że nie ma tam zawodnika, który zrobiłby różnicę.

Uderzałbym w SF/C. Z centrów w tych regionach są tylko Zeller i Leonard, o którym niewiem co myślec.

Nie pakowałbym się jednak w tych gości, więc pozostaje PJ3, może Moe Harkless i Quincy Miller po dobrych workoutach, czy Terrence Jones.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał do Hornets z 10 kogoś pokroju Beal czy Riversa którzy mogliby zastępować Gordona. Co do rozgrywającego to podobno Monty Williams bardzo chce zawodnika, który dobrze asystuje a jeśli chodzi o centrów to tutaj trzeba by rozwiązać problem z kontraktem Okafora, którego trzeba by było wytrejdować lub z amnestiować ale ja uważam że Emeka jest przyzwoitym centrem i może zostać. Piatka Jack Gordon Ariza Davis Okafor wspomagana tym 10 pickiem Smithem Aminu może Kamanem myślę, że spokojnie mogłaby wejść do play-off.:drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem normalnie zwolennikiem konspiracyjnych teorii, ale w tym przypadku jest zbyt duzo okolicznosci ewidentnie wskazujacych na jeden wielki przekret. Davis zakladajacy czapke Hornets przed loteria, obecnosc ownera Hornets na loterii, reakcje wszystkich zainteresowanych (zero zdziwienia, sztuczna radosc), doliczmy do tego fakt ze Saints zostali wyruchani w NFL na najblizszy sezon i dopiero po tamtych kontrowersyjnych zreszta wykluczeniach ich owner zdecydowal sie kupic Hornets, akurat szczesliwym trafem jemu rowniez oddano 1 pick. zalosne, naprawde.

 

a co do franchise to szykuje sie naprawde swietny team. maja czyste salary, potencjalnie najlepszego gracza ligi, a w dodatku zdrowy Eric Gordon to jest all-NBA level player. teraz moga podpisac paru weteranow, jakiegos Nasha i spokojnie moga walczyc z najlepszymi w playoffach. AD to kopia KG, wiec ja oficjalnie jestem juz ich fanem. nawet pomimo tego ze dostal sie tam przekretem. szkoda tylko ze small market bo to nigdy nie wrozy dobrze dla superstara. masy all timerow marnowaly talent w malych klubach, poczawszy od Oscara, poprzez Hakeema, a skonczywszy na KG, LeBronie czy Paulu. calkiem prawdopodobnym scenariuszem jest to, ze Hornets przejebia salary na jakies szmatlawce i AD rowniez bedzie sie marnowal, ale mam nadzieje ze do tego nie dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem normalnie zwolennikiem konspiracyjnych teorii, ale w tym przypadku jest zbyt duzo okolicznosci ewidentnie wskazujacych na jeden wielki przekret. Davis zakladajacy czapke Hornets przed loteria, obecnosc ownera Hornets na loterii, reakcje wszystkich zainteresowanych (zero zdziwienia, sztuczna radosc), doliczmy do tego fakt ze Saints zostali wyruchani w NFL na najblizszy sezon i dopiero po tamtych kontrowersyjnych zreszta wykluczeniach ich owner zdecydowal sie kupic Hornets, akurat szczesliwym trafem jemu rowniez oddano 1 pick. zalosne, naprawde.

 

a co do franchise to szykuje sie naprawde swietny team. maja czyste salary, potencjalnie najlepszego gracza ligi, a w dodatku zdrowy Eric Gordon to jest all-NBA level player. teraz moga podpisac paru weteranow, jakiegos Nasha i spokojnie moga walczyc z najlepszymi w playoffach. AD to kopia KG, wiec ja oficjalnie jestem juz ich fanem. nawet pomimo tego ze dostal sie tam przekretem. szkoda tylko ze small market bo to nigdy nie wrozy dobrze dla superstara. masy all timerow marnowaly talent w malych klubach, poczawszy od Oscara, poprzez Hakeema, a skonczywszy na KG, LeBronie czy Paulu. calkiem prawdopodobnym scenariuszem jest to, ze Hornets przejebia salary na jakies szmatlawce i AD rowniez bedzie sie marnowal, ale mam nadzieje ze do tego nie dojdzie.

Akurat Saints byli sami sobie winni. Vilma i spółka robią to, co pewnie pół formacji defensywnych w NFL ale, że to wyszło to tylko i wyłącznie ich wina.

Dlatego nie rozumiem czemu piszesz, że Saintsi zostali wyruchani. Nikt ich specjalnie nie bronił a sporo osób było wręcz oburzonych faktami, które wyszły na jaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał do Hornets z 10 kogoś pokroju Beal czy Riversa którzy mogliby zastępować Gordona. Co do rozgrywającego to podobno Monty Williams bardzo chce zawodnika, który dobrze asystuje a jeśli chodzi o centrów to tutaj trzeba by rozwiązać problem z kontraktem Okafora, którego trzeba by było wytrejdować lub z amnestiować ale ja uważam że Emeka jest przyzwoitym centrem i może zostać. Piatka Jack Gordon Ariza Davis Okafor wspomagana tym 10 pickiem Smithem Aminu może Kamanem myślę, że spokojnie mogłaby wejść do play-off.:drunk:

biorąc pod uwagę, że łamliwy Gordon znowu się połamie to na silnym zachodzie wątpie w PO w tym roku

 

@matek

jak dla mnie to Jordan z 2 wyciągnie właśnie MKG

a z 3 pójdzie Robinson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Bastillion

 

Gdyby chcieli to ustawić mogli przecież wylosować 1 z picka Minnesoty i wtedy mieliby dużo lepiej czyli 1 i 5. Przecież szanse na pick Minny były podobne do szans Chicago i Cleveland ( w zeszłym sezonie). Ktokolwiek by dostał 1 zawsze by były podejrzenia że są ustawione, choć oczywiście nie wykluczam, że Benson przy zakupie zawarł podpunkt o dostaniu 1 picka:glee:

 

@ devilnevercry

 

Właśnie dlatego chcę żeby z 10 wybrali SG ( Beal podobno ma zadatki na niezłego zawodnika) ,ale rzeczywiście kolejna poważna kontuzja Gordona może te plany pokrzyżować i za rok znowu może być loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawione, czy nie, ciesze sie z takiego losowania, Hornets maja Gordona, Montyego Williamsa na lawce, takze maja szanse na naprawde fajny team.\

 

Zastanawiam sie co zrobi MJ, powiedzialbym, ze wezmie Drummonda i żaden Byombo by mu nie przeszkadzał, ale po kilku failach w drafcie przypuszczam, ze moze wziac cos pewniejszego - Robinsona, albo Gilchrista.

 

Dobrze byloby, gdyby do Cavs trafil Robinson, bo z Kyriem bylby juz porzadny trzon zespolu, jesli nie, to Drummond. Przeklenstwem moze okazac sie dla nich Gilchrist, albo Barnes, bo z miejsca zaczną wchodzic do PO, a potem na dluzej utkną bez porządnego wysokiego. Jeżeli Drummond nie wypali, to wyrwą jeszcze jakiegos fajnego picka za rok.

 

Takze ja widzialbym to tak

Robinson - Cavs/Kings

Drummond - Wizards/Cavs (wizards fajne dla niego bo mialby spokoj, zle bo jest tam nadal kilku zjebow typu Blache i moglby to z niego zrobic zjeba do konca kariery.

 

Dalej - Bradley Beal/Lamb -jesli Beal jest tak dobry, jak mowi Kosi, to chcialbym go bardzo do Portland z Aldridgem.

Lillard do Raps, chociaz znajac ich wezma pewnie Zellera, bo biały ;] Lamb moglby isc do Detroit jak dla mnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chad Ford z ESPN widzi to tak:

1. Hornets - Davis

2. Bobcats - Gilchrist

3. Wizards - Beal

4. Cavaliers - Drummond

5. Kings* - Robinson

6. Blazers* - Sullinger

7. Warriors - Barnes

8. Raptors - Lamb*

9. Pistons - Henson

10. Hornets - Lillard

 

* "Kings need vets, not rookies"

* Portland mogą oddać swój 6 i 11 pick by być w TOP3.

* Dwane Casey and Bryan Colangelo have addressed a possible trade involving the pick for a veteran around the age 26-28. If the Raptors can net a solid small forward (Andre Iguodala, etc) then don’t expect Colangelo to hesitate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dobrze - niech sobie Kings zbierają młody talent. Wkrótce to zaprocentuje. Zachód w przyszłym sezonie zapowiada się mega obiecująco bo mamy naszpikowaną młodymi talentami Minnę(nie wiem czemu ktoś skreslił Wesa Johnsona - w nim ciągle ogromny potencjał): Love, Rubio, Williams, Beasley i może wreszcie Randolph i Sacramento czyli D-Cuz, Evans, Thornton i Isiah Thomas a dojdą pewnie Hornets z Davisem, Gordonem i kimś jeszcze. Wow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.