Skocz do zawartości

Startujemy z tym ASW


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie. Tylko pytanie czy dlatego, że jest mądrzejszy czy dlatego, że jest głupszy :](tyle hejtu co teraz jest wokół Rosa po tym kontrakcie nie było od dawna, najlepsze jest przywoływanie pamiętnego SATa i ogólne wyśmiewanie jego intelektu. Niestety jako osoba publiczna musi się liczyć z ciosami poniżej pasa ;])

pytanie czy "głupszy" jest rose ze swoim niskim iq czy wade ze swoim auto-ołtarzem przy łóżku.

 

http://assets.sbnation.com/assets/976011/d-rose-dance_medium.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, moze zle sie wyrazilem :) nie chce go za Bynuma i Gasola, za samego AB wchodze w ciemno. Nawet jesli mialby wskoczyc na wyzszy poziom ze swoim malpowaniem

 

Edit:

jeszcze tylko dodam, ze roznica miedzy Shaqiem a Dwightem w mentalnosci i ogolnym podejsciu do rywalizacji jest moim zdaniem nie do przeskoczenia dla tego drugiego

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nba.com/video/channels/tnt_overtime/2012/02/26/20120226_inside_trax.nba/?ls=iref:nbahpt1

 

fajnie posłuchaj o czym chłopaki gadają

 

chociaż znowu gadka Wade o tym, że chłopaki się spinają na MVP trochę mnie drażni - jak by w ogóle nie byli agresywni tylko robi same paczki to w ogóle by nie było gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy za bardzo się ASG nie podniecałem ale chyba wszyscy starają się jak mogą aby było coraz gorzej

 

w tym roku:

 

1. akcje Rubbio vs ASG dla dorosłych stały dużo wyżej! a lekkość bytu dorosłych gwiazd niestety dorównała młodszym kolegom;

2. kolejny raz pokazane zostało coś co widzimy tylko w grze o stawkę - LBJ w jedynej najjedyńszej akcji "o coś"zamiast minąć na koźle jeszcze 2 krokami w prawo swojego obrońcę i oddać zwycięski rzut zrobił coś co w ASG nie miało miejsca - OBSRAŁ się i bez sensu chcąc podawać zamiast rzucać ( miał w pip miejsca i czasu) stracił piłkę.

dodatkowo nawet jakby podanie doszło to przecież ta 1-2 sekunda byłoby mało aby coś skręcić od nowa;

3. SDC nudny i niektórym naklejek nawet zabrakło;

4. w trójeczkach patrząc na powołania do konkursu postawiłbym wszystko co mam na to że Love nie wygra!;

5. wszelkie rekordy głupoty i nieprofesjonalizmu pobiła w tym roku polska canal plus:

 

- sobotni goście wszyscy pierdolili takie głupoty, nie mając bladego pojęcia o niczym, ba nawet jeden Pan się zgrabnie przyznał do nieśledzenia NBA od 10 lat ale że trochę czytał aby nadrobić zaległości ( żeś kuźwa) że mnie to rozwaliło, potem nawet były wtrącenia że czytał o kimś to czy owo... po jaki kij go tam zabrali?

a główny prowadzący wielkością jajec nie ustępuje LBJ w końcówkach i z dupy prowadził całą wesołą gromadkę a i posiadanie okularów ( wiem ze wada wzroku to niczyja wina) które non stop odbijają lampę w studiu to chyba w TV nie jest perfect fit?

- w konkursie skilsowym - uj że o Parkerze przed nikt nawet nie pamiętał to nazwanie Rondo obecnie najlepszym rozgrywającym ( 2 razy powtórzone wraz z Rosem) i weteranem mnie rozjebało.

- niedzielna ekipa ( Fabio fajnie merytorycznie wypadł z Dengiem załapał jako kibicem Arsenal) za to brylowała z ciągłym "eeehhhhhh" co drugie słowo co w dziennikarstwie telewizyjnym jest dyskwalifikacją raczej ehhhh, nagminnie ychał Fabio ale i Hubert i Strzelecki strasznie MĘCZYLI ucho ...dawno jakościowo nie było tak słabo;

- część ekipy tv to widać że miała wiedzę a'la bulls z Jordanem tylko i można chyba znaleźć lepsze osoby w kraju np. jak piątkowy myMan Ponitka!

to już wolę Panią Minister Muchę w studio! poproszę za rok i to na poważnie

 

6. program "artystyczny" niestety dorównał do poziomu reszty punktów a dobór muzy niestety pokazuje w którą strone idzie wszystko w dzisiejszej muzie ( tzn. jebnąć sexy teledysk, podrasować w studiu głos którego się na żywo nie ma po prostu, mieć 2 single wpadajace w ucho i nie dbać aby album artysty był spójna całością, feeeeee)

no i pytanie znalazł sie w końcu Marcin Gortat od 3 dni będący gdzieś w hali w Orlando? :emmersed:

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety w Polsce nie ma wielu specjalistów, ekspertów od NBA, zajmujących się tym profesjonalnie, żeby brać ich do studia, bo oczywiście z naszego forum wiele osób by się nadawało, jeśli tylko "w normie" : wyglądają, wysławiają się, potrafią przekazać ustnie to co pisemnie na forum. Z wiadomych przyczyn jednak nikt z forum nie zostanie zaproszony :D

Zastanawiam się jednak czemu nie wezmą chłopaków tworzących zpp? Chyba, że były takie propozycje, ale nie chcieli oni firmować swoimi nazwiskami tej szopki..

 

Co do ogólnego komentowania meczów to dla mnie Radke nawet daje radę i muszę przyznać, że podoba mi się trener Koniecki :D

Gościu niby taki mało energiczny, ospale trochę mówi, ale widać, że ma wiedzę, zna terminologię zza oceanu, orientuje się w realiach ligi. Ogólnie na duży plus, bo po trenerze z ligi polskiej nie spodziewałbym się tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z expertami od basketu w Polsce nie jest aż tak źle żeby zapraszać takie osoby. Nie wierze że poza zp1 nie ma już ludzi który by mieli więcej do powiedzenia od tych tych ostatnich w C+. Radke mnie irytuje, nie ma głosu do telewizji, błyskotliwości, bez rewelacji. Oczywiście jest lepszy od tych pozostałych, "weekendowych" rozmówców.

Ja czekam jeszcze na Majke Jeżowską bo grała w liceum w basket i na Piotra Cyrwusa bo ostatnio w klanie zrobił flopa, o którym mówi dużo osób.

Jeśli chodzi o forum to część, nie wiem jak duża największych tutaj znawców jest z zp1, czwartej kwarty.

Biedny był w tamtym roku w studiu C+ w ramach SDC i mnie rozczarował. Bał się cokolwiek więcej powiedzieć. Obawiam się że podobnie by było z forumowiczami, choć może nie wszystkimi. Na przykład mnie by tam zamurowało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z expertami od basketu w Polsce nie jest aż tak źle żeby zapraszać takie osoby. Nie wierze że poza zp1 nie ma już ludzi który by mieli więcej do powiedzenia od tych tych ostatnich w C+. Radke mnie irytuje, nie ma głosu do telewizji, błyskotliwości, bez rewelacji. Oczywiście jest lepszy od tych pozostałych, "weekendowych" rozmówców.

Ja czekam jeszcze na Majke Jeżowską bo grała w liceum w basket i na Piotra Cyrwusa bo ostatnio w klanie zrobił flopa, o którym mówi dużo osób.

Jeśli chodzi o forum to część, nie wiem jak duża największych tutaj znawców jest z zp1, czwartej kwarty.

Biedny był w tamtym roku w studiu C+ w ramach SDC i mnie rozczarował. Bał się cokolwiek więcej powiedzieć. Obawiam się że podobnie by było z forumowiczami, choć może nie wszystkimi. Na przykład mnie by tam zamurowało :P

ja też myślę że byłoby kogo zaprosić, w ogóle chyba gdyby TVP przejeła transmisje NBA to było by lepiej, tam jest parę osób znających się na koszu i gadających fajnie. Ogólnie mogli byśmy zrobić akcję forumową aby jednego z nas chociaż do studia zaprosili, myślę że jakby się trochę luda podłączyło to była by szansa, mnie by tam po seteczce nie murowało ba nawet bym galowe dresiki założył :D

 

 

ps. @Igi gość ze studia miał rację ze przestał interesować się NBA 10 lat temu, bez Stoca i Mailmana niema co sobie głowy zawracać tą ligą :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też myślę że byłoby kogo zaprosić, w ogóle chyba gdyby TVP przejeła transmisje NBA to było by lepiej, tam jest parę osób znających się na koszu i gadających fajnie.

MATKO JEDYNA! BROŃ CIĘ PANIE BOŻE!

kto tam niby 'zna się i fajnie gada o koszu'? Sobczyński? Noculak? (ten nienajgorzej jeszcze o TBL), ŁABĘDŹ?! A może nieśmiertelny Włodek "hej hej tu NBA" Szaranowicz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o ai3? Przeciez przydupasem ai jest dh12 a nie rw30.

Już daj spokój @Luki w mówieniu kto jest kogo padwanem :) ja myślę ze wielu forumowiczów stanowi dla siebie inspirację, np taka moja skromna osoba co by @rw beze mnie począł moje Jazzowe wywody sa dla niego nieustającym natchnieniem :)

MATKO JEDYNA! BROŃ CIĘ PANIE BOŻE!

kto tam niby 'zna się i fajnie gada o koszu'? Sobczyński? Noculak? (ten nienajgorzej jeszcze o TBL), ŁABĘDŹ?! A może nieśmiertelny Włodek "hej hej tu NBA" Szaranowicz?

No ja właśnie myślę że to grono wymienione przez ciebie i np. ten koleżka Jabłoński bo on w wizji komentował kosza, by lepiej pociągnęli ten wózek czy taczkę jak kto woli ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.