Skocz do zawartości

Startujemy z tym ASW


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

z ai3 nie zgadzam sie absolutnie w niczym, ale dzis ma chlop rcje

 

wystarczy wspomniec chocby lajtowy mecz z 2000r, w ktorym pomimo luznego wyniku mecz ogladalo sie genialnie

czy np pogon wschodu, gdzie zaliczyli serie 20-0 i ostatecznie dzieki AI wygrali ASG

juz nie wspomne spokan z lat wczesniejszych, tych trojek Glena czy rywalizacji KB-MJ z NY

tamtym graczom chodzilo naprawde o to zeby publicznosc sie czula dobrze, byl i show ale bylo tez granie w drugiej polowei, teraz to niekonczacy sie rzuc mi nad obrecz konkursik dla wylajtowanych cipek spod znaku Króla, Supermena i Blejka dewastatora masek samochodów

 

asg to gowno nie przez nudna oprawe a przez fakt ze gracze to nie gwiazdy NBA tylko jebani celebryci pokroju frytki i tej czarnej co konia ujeżdżała w TVNie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szczerze mówiąc ni huja. I powiem, że do dzisiaj nic na żywa nie oglądałem. Tylko paczki sobie z odtworzenia popodziwiałem. Dzisiaj z racji młodej pory może obejrzę kawałek ASG, ale bardziej czekam na Oscary niż na to..

 

Jakby oni zagrali na przynajmniej te 60-70% w obronie to nie miałoby to większego sensu? Ja bym wtedy już chętniej znacznie oglądał. Najlepsi gracze ligi zapierdalający na poważnie, to jest coś.

I tak jednak pewnie nigdy ASG nie pobije poziomu żenady meczugwiazd tbl, gdzie każda akcja to albo trójka albo podanie na alleya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabiański w studio C+ zaimponował komentując skład wschodu, że cieszy się wyborem Denga, jako że to gracz bardzo efektywny.

Nie wiedziałem, że Lukas tak "czuje" NBA... miło, w dodatku typuje wygraną wschodu i MVP dla Rose'a :)

Edytowane przez Gierap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 7 minuty, czyli przez 5 min można było zobaczyć jeszcze jako taką D, teraz to już konkursów wsadów (może to i dobrze, bo wczoraj tego nie widzieliśmy) i konkurs rzutów za 3... czyli nic nowego.

Jak się nazywa ta nuta co przed chwilą leciała podczas przerwy? Nie pierwszy raz dzisiaj zresztą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wspomniec chocby lajtowy mecz z 2000r, w ktorym pomimo luznego wyniku mecz ogladalo sie genialnie

czy np pogon wschodu, gdzie zaliczyli serie 20-0 i ostatecznie dzieki AI wygrali ASG

juz nie wspomne spokan z lat wczesniejszych, tych trojek Glena czy rywalizacji KB-MJ z NY

tamtym graczom chodzilo naprawde o to zeby publicznosc sie czula dobrze, byl i show ale bylo tez granie w drugiej polowei,

teraz jest tak samo.

 

a dziś nawet polała się krew, co jest już naprawdę wyjątkowe jak na intensywność ASG ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak

 

Uważasz więc że ASG ostatnich kilku lat prezentują ten sam poziom co te z lat 90-tych?

 

 

oczywiście. wprawdzie nie było tak dobrego meczu jak ten w 1993, ale poza tym to nie ma co narzekać. nowe gwiazdy swoim podejściem do ASG niczym się nie różnią od tych z 90s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.