Skocz do zawartości

Startujemy z tym ASW


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie można by zobaczyć/ściągnąć cały Sprite Slam Dunk Showdown? Zastanawiam się kiedy zaczną ich traktować na poważnie. Konkurs odbywa się na jakimś boisku gdzie ilość miejsc jest sporo mniejsza od tej w hali. O ile dobrze zrozumiałem to w momencie kiedy K-Dobbs miał wręczać nagrodę "zwycięzcy" prowadząca nazwała go "amateur dunkers". Jeśli by kierować się umiejętnościami w robieniu wsadów to zawodowcy powinni się zamienić miejscami z fachowcami, gwiazdy wypędzić na jakieś asfaltowe boisko. Z tego co widziałem na yt to w Sprite Slam Dunk Showdown też już bawią się w przebieranki/ pelerynki. Mam nadzieję że to tylko w celu sparodiowania mody w SDC a nie jakiś stały trend spowodowany brakiem pomysłów na nowe dunki

Co do SDC. George powinien wygrać. Pomysł z wygaszeniem światła i tym fluorescencyjnym strojem głupi. Ten dunk wyglądałby o wiele lepiej bez takich efektów specjalnych. Słabo było widać jak dokładnie wyglądała ta paczka. Może to po to żeby ukryć techniczne niedociągnięcia lub powtarzalność.

Budinger oszukiwał z ta opaską i nawet nie zdawał sobie sprawy jak to było widać. Przypomniał mi się Davis z 2001 roku, tyle że on miał ja lepiej naciągniętą na oczy, a kant polegał na tym że ona po prostu była prześwitująca. Za dużo było wsadów z przeskakiwaniem nad kimś/czymś. Już w pewnym momencie myślałem że nie będzie jakiś historyjek wplecionych w występ ale oczywiście nie byli by sobą gdyby nie wysłali durnego listonosza przez którego oczywiście trzeba było przeskoczyć. SDC z poprzedniego roku lepsze. Sądzę że "amatorzy" z Team Flight Brother mieli niemały ubaw przypatrując się poczynaniom swych "zawodowych" kolegów. Spece z NBA nie wiem kogo chcą oszukać. Przypominam że mamy rok 2012, czasy internetu, panowanie yt. Tak to mogą sobie nabierać Afrykańczyków z dżungli, Aborygenów i Eskimosów.

Oddanie głosowania kibicom to świetny sposób na wypaczenie wyniku i zbicie kasy. Pewnie przez najbliższych kilka lat będziemy musieli się z tym męczyć, no chyba że wcześniej zlikwidują konkurs co jest całkiem realne. Jak najszybciej powrócić do sędziów, i to nie tylko w pierwszej fazie konkursy a jak to było dawniej od początku do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krwa narzekacie a co byście chcieli zobaczyć? Ze gosc biegnie od tylu, skacze nad tablicą i butem robi wsada lądując telemarkiem?

Z drugiej strony popieram że te czarnuchy to tempaki.Ten dunk z kamerą to był w c*** kreatywny! Sam bym takiego zrobił bo kamerkę to każdy możne sobie doczepić kto pakuje.

Każda kreatywność w stylu światła/pelerynki/itp już nie bardzo polepszy jakość tego konkursu bo na ile sposobów można wsadzić piłkę do kosza mając ograniczone możliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarnuchy to tempaki a najbardziej tepy i tak sie okazal bialas ktory nic nie wymyslil, imo 360 z alleyupa od rogu tablicy bylo ok , 2 pilki nad haywardem tez ok , z wczorajszego dnia najbardziej podobal mi sie houston , jest w zajebistej formie , ma stara fryzurke i wygldal jakby wlasnie gral jakis mecz dla nix ,gdy stali razem z landrym , fields wydawal sie od niego starszy :) , no i walil celne rzuty z nadgarstka z polowy boiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejjjj powiem wam, ze nie bylo wcale tragicznie. Szopka za duza, za duzo pi****lenia do mikrofonu przed kazdym dunkiem...

 

Jeremy Evans poza 1 dunkiem, ktory ewidentnie mu nie wyszedl tak jak mial wyjsc byl niezly. Nie jestem fanem wsadzania 2 pilek, ani przeskakiwania nad czymkolwiek, szczególnie po ubiegłorocznej szopce z Griffinem, ale 3 dunk byl naprawde rewelacyjny, ladny lot, fajna pozycja, czysty wsad. wygladal b.dobrze.

 

Paul George za bardzo próbowal szopke odstawiac. ale warunki mial zdecydowanie najlepsze. niesamowity atletyzm, wyskok, hangtime. wsad w UV dla mnie super, 1 próba, gdyby byla bez ziomkow tez wyglaalaby przekozacko.

 

Zaskoczyl mnie in plus Derrick Williams. Stosunkowo proste, ale przyjemnie dla oka, poza tym 3 oczywiscie.

 

Budinger dupy nie urwal, ale podtrzymal dosc przyzwoity poziom konkursu.

 

1. 3 dunk Evansa

2. Paul George w uv

3. Paul Goeorge z/bez maklejki

 

podobalo mi sie tez jak Chuck wybrechtal Paula, ze chce oddac czesc goscowi ktory placi jego rachunki, ze jest na cy i chce wiecej kasy itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wam, ale mi się na prawdę w tym roku wszystko podobało.

 

3pt contest jak zwykle najlepszy, ale w tym roku na prawdę bardzo bardzo dobry, wreszcie trochę zacięcia.

 

Po raz kolejny powiem, że jak komuś się nie chcę biegać w skills challenge i nie chcę wygrać ma zero competitive nature to niech powie lidze, że nie chce i niech biorą kogoś komu się chce. Duży minus Irving.

 

Dzieciaki dla których walczyli o stypendia musiały być ładnie wkurwione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając SDC nie oczekiwałem wysokiego poziomu, ale nawet zwykłe paczki by się przyjemnie oglądało gdyby nie to ciągłe pi****lenie do mikrofonu, zajmowało to więcej czasu niż same wsady. Kiedyś było tylko wyczytanie zawodnika, wsad, oceny, wyczytanie zawodnika, wsad, oceny, wyczytanie zawodnika, wsad, oceny, dlaczego teraz nie może tak być? Williams to tępak, zamiast odpuścić sobie odbicie od tablicy i zrobić samo between the legs (co by mu się na pewno udało) to zrobił najzwyklejszy self alley-oop. George mnie zawiódł, po tym jak wsadził łokieć w ostatnim meczu liczyłem na to samo w konkursie. Ale ogólnie to żeby nie szopka to konkurs byłby fajny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No popatrz jakie beztalencie kiedyś startowało ;[ Takie łatwe podanie ;[

 

A co by mu dał lepszy czas o 1, maks 2 sekundy?

What's your point? Przecież to jasne, że można podanie spieprzyć, ale chyba chodzi o to żeby slalom wykonać jak najlepiej, idąc twoim tokiem myślenia to wszystko jest loterią, cała ta koszykówka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shooting Stars przemilczę bo to raczej nie emocjonuje w ogóle(choć warto zaznaczyć, że kobitki ratowały swoje zespoły rzutami z polowy).

Skills Challange dało radę - cieszę się, że nie wygrał nikt z trójki Williams/Wall/Westbrook.

3PT Shootout fajny i na przyzwoitym poziomie. Szkoda mi Chalmersa.

SDC... Nie oszukujmy się - naprawdę trudno wymyslić dunk, którego jeszcze nie było. Dlatego teraz korzysta się z motorów, samochodów, naklejek czy torcików ze świeczką.

Według mnie George pokazał najtrudniejsze technicznie wsady i szkoda tylko, że ten z tribute'm dla Birda nie wyszedł za pierwszym razem. Ten z lights out był naprawde mocny.

Jeremy Evans jako jedyny wszystkie wsady zrobił za pierwszym podejściem o ile się nie mylę... Dwie piłki na raz był najlepszym dunkiem wieczoru i chyba dlatego wygrał.

Williams i Budinger raczej przeciętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Skills Challenge jest już nudne od dwóch-trzech lat, w początkowych latach latali po "torze przeszkód" jak szaleni kozackie crossovery itp a teraz podchodzą sobie do tego dosyć biernie, na lajcie, bo wiedzą że dużo zależy głównie od jednego rzutu...

ogólnie przydałby sie jakiś nowy konkurs w tym dniu, bo nawet SDC już mnie tak nie jara jak kiedyś wszystko wydaje sie być oklepane, Rubio i Derrick mogli wymyślić jakiegoś kozackiego alley-oopa, a nie jakiś

Ja bym widział np jakiś mini szybki konkurs gry 1-na-1 np do 5 koszy fajnie by się to oglądało moim zdaniem, grających 4 czy 8 uważanych za najlepszych kozaków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze super ze bedzie nadawany dla abonentow NBATV way to go

po drugie przypomnijcie mi od kiedy Kevin Love - podobno najlpeszy Pf w lidze - ma bilans na poziomie playoffs i od kiedy to gracz takiego formatu tyle nie wygrywa

po trzecie od kiedy to Bynum robi cokolwiek lepiej od Gasola

po czwarte mam wrazenie ze wszyscy ci ktorzy zaczeli ogladac ASW jakos od 2004 nie maja zupelnie pojecia co to kiedys znaczylo i jaki poziom prezentowaly te mecze

SDC aktualnie cos znaczyl, byl prawdziwy nie rezeserowany byl finezyjny i oldskulowy cos jak wszystkie NCAA dc, nie bylo opcji mama africa, opcje pluszaki i opcje kazdy powyzej 2,05

mecz cos znaczyl, przede wszystkim dlatego ze ludziom zalezalo - byl rywalizacje byly beefy i zawodnicy mieli charakter

odkad Dwyane Wade i Lebron James i Dwight Howard stanowia o sile Wschodu tego raczej nie ma, albo w jedna albo w druga, jak jest ciezko to wyjebka jak jest lekko to jest pojazd

zalosne jest ogladanie ''ej ziomal nie bron teraz Nash mi rzuci loba a ja zaladuje tylem i nie w tlumie''

ten ASW znaczy tyle co Pro Bowl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze super ze bedzie nadawany dla abonentow NBATV way to go

po drugie przypomnijcie mi od kiedy Kevin Love - podobno najlpeszy Pf w lidze - ma bilans na poziomie playoffs i od kiedy to gracz takiego formatu tyle nie wygrywa

po trzecie od kiedy to Bynum robi cokolwiek lepiej od Gasola

po czwarte mam wrazenie ze wszyscy ci ktorzy zaczeli ogladac ASW jakos od 2004 nie maja zupelnie pojecia co to kiedys znaczylo i jaki poziom prezentowaly te mecze

SDC aktualnie cos znaczyl, byl prawdziwy nie rezeserowany byl finezyjny i oldskulowy cos jak wszystkie NCAA dc, nie bylo opcji mama africa, opcje pluszaki i opcje kazdy powyzej 2,05

mecz cos znaczyl, przede wszystkim dlatego ze ludziom zalezalo - byl rywalizacje byly beefy i zawodnicy mieli charakter

odkad Dwyane Wade i Lebron James i Dwight Howard stanowia o sile Wschodu tego raczej nie ma, albo w jedna albo w druga, jak jest ciezko to wyjebka jak jest lekko to jest pojazd

zalosne jest ogladanie ''ej ziomal nie bron teraz Nash mi rzuci loba a ja zaladuje tylem i nie w tlumie''

ten ASW znaczy tyle co Pro Bowl

Z Pro Bowl chyba zrezygnowali po tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.