Skocz do zawartości

magic.e-nba.pl


PH#1

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra dziekuje za dyskusje :) Nie ma sensu wiecej dyskutowac skoro ty wiesz lepiej jakim ja jestem fanem :lol:

 

 

nie wiem lepiej, ale cieżko mi jest sobie wyobraźić jak można jednocześniej lubić kogoś kto obraża klub ktorego jest sie "fanem", dlatego kwestionuje to i przypisuje pod wcześniej napisaną przez Ciebie sezonowość dotyczącą kibiców timaka którzy polubili "niechcący" przez to klub z Orlando
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antekk, Ty zawsze zakładasz, że fan T-Mac'a to "sezonowy" fan Orlando :?:

 

Ja lubię T-Mac'a (lubiłem go już, gdy grał w Toronto), a z Orlando jestem od 1995 roku i nie uważam się za "sezonowego" fana "Magików"... :roll: Grunt, że zawsze byłem, jestem i będę z Orlando, bo uważam się za wiernego kibica (i takim raczej jestem)... Będę przy tym dalej sympatykiem McGrady'ego (nie przerzucając się oczywiście w kibicowanie Houston Rockets). Zdaję sobie sprawę, że nie jest on aniołkiem ale Ty za bardzo na niego jedziesz. To, że kiedyś powiedział, że nie przykładał się do gry nie oznacza, że każde spotkanie olewał. Bo jak inaczej by ustrzelał 62pkt przeciwko Wizards i wiele razy miał 50+ :?: :idea: Jeśli drużyna jest najgorsza danego sezonu w lidze to chyba sam przyznasz, że trudno grać na 100% swoich możliwości :?: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.