Skocz do zawartości

magic.e-nba.pl


PH#1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

nie wiem co tam jest "zajebistego" ale pewnie jak większość rzeczy za którą zabierają się małoletni fani MCgradego upadnie dość szybko

A może chciałbyś pisać newsy? :twisted: Może dzięki temu uratowałbyś to forum, które pewnie zostanie usunięte jeśli strona nie będzie funkcjonować. Chociaż z drugiej strony niedługo pojawi się pewnie mnóstwo małoletnich fanów Dwighta Howarda i magic.e-nba.pl ruszy znowu ;). Mi jeszcze dwa lata temu chciało się cokolwiek tam pisać. Teraz już nie mam ani czasu ani ochoty aby bawić się w dziennikarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie chciał, żeby ta strona upadła. Stronka jest dobra tylko nie potrzebny jest ten duży dział o McGradym. Jak ktoś nie chce, żeby stronka upadła to niech pisze komentarze, bo nie chce się pisać nowych newsów jak nie ma komentarzy. Ja będe pisał :D

 

Zapraszam wszystkich do komentowania tej strony. Fajnie, że jest jakieś miejsce w (polskiej) sieci dla naszej ulubionej drużyny. Wprawdzie stronka wymagała by kilku zmian na przykład usunięcie tego działu o McGrady'm, ale i tak jest O.K.

 

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzial o Tracym zostanie, jednak przed rozpoczeciem sezonu bedzie to staly dzial w ktorym beda tylko stale informacje o nim, bez newsow.

 

Z braku czasu, na stronie nie dzialo sie zbyt wiele, za tydzien bo wtedy powinienem miec wiecej czasu uaktualnie pare rzeczy i w miare mozliwosci redakcja bedzie pisac newsy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mowilem ze strona sie w koncu ruszy, a jednak nie wyszlo tak jak mialo wyjsc....

 

Pytanie brzmi: Czy jest ktos chetny do pisania newsow na stronie http://www.magic.e-nba.pl :?:

 

Obecnie uaktualnilem pierwsza strone, tam gdzie znajduja sie newsy, jest aktualna tabela, statystyki liderow w poszczegolnych kategoriach itp... Sam bede sie staral pisac newsy, ale nie wiem czy dam rade, bo jedyny moj dostep do neta to weekend (lub swieta) i to jednak nie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antekk :)

 

Widac ze juz niektorzy zapomnieli kto przez pare sezonow utrzymywal druzyne Magic na przyzwoitym poziomie.

 

Chyba nie musze mowic ilu kibicow zyskala druzyna Magic, w tym czasie gdy gral w niej McGrady.

 

Troche zboczylem z tematu, w koncu tu nie o to chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokcik - a lubisz Shaqa? Ja nie 8) . Właściwie to nie ma się co dziwić, że podstrona o McGradym na stronie Magic denerwuje niektórych kibiców Orlando. Ten człowiek to już historia, momentami nawet bardzo fajna, ale jednak bez szczęśliwego zakończenia.

A ja lubię Shaqa 8) to był najlepszy gracz w historii tego klubu i chyba powinniście pamiętać czasy świetności :)

Co do T-Maca to już jest nawet mcgrady.e-nba.pl :P więc się dublujecie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja Spabloo zakonczenie nie bylo szczesliwe no i oczywiscie nie lubie SHaqa :) ale nalezy przypomniec ze ze szczesliwym zakonczeniem spotykamy sie bardzo zadko: Tacy zawodnicy jak: Kidd, Marbury, Carter (jest ich mnuuustwo) :) odchodzac z klubow rowniez nie mieli szczesliwego zakonczenia.... a jednak kibicie o nich poamietaja i tak samo jest z Tracym

 

PI3TR45 a ty musiales tutaj wejsc zeby wszytskim oznajmic ( po raz 100...) ze lubisz Shaqa :P Co do Shaqa i Magic zgodze sie :twisted:

 

No wlasnie widze http://www.mcgrady.e-nba.pl ale sie tych stron porobilo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penny !! To były czasy .. to było Orlando ... Pamietam w Drafcie mogli wybrac Webbera (swoją drogą też mógłby stworzyc ciekawy duet z Shaqiem) ale trafiło na Hardawaya ... Wątpie zeby za kilka lat ludzie tak samo wspominali T-mac'a łącząc go z Orlando (oczywiscie nic mu nie ujmując)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię Shaqa 8) to był najlepszy gracz w historii tego klubu i chyba powinniście pamiętać czasy świetności :)

Czy najlepszy to sprawa dyskusyjna, bo przecież mieliśmy jeszcze Penny'ego. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że Shaq swoje największe sukcesy odnosił poza Orlando. Trudno w takiej sytuacji sympatyzować z tym panem (pomijam już to, że waga też nieco inna niż w czasach gdy grał w Magic :P ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHAQU... McGrady znajduje sie tam dlatego ze czesc strony jest poswiecona wlasnie niemu. Przede wszytskim dlatego ze jestem jego fanem. Czy komus sie to podoba czy nie, tak juz zostanie :)

no i właśnie dlatego nikt Ci nie pomoże, bo nikt niechce pisać na stronie gdzie jest timak będąc kibicem Orlando

 

Shaq odszedł bo mu się skończył kontrakt mógł wybrać lepszy kontrakt z Magic ale wybrał Hollywood, pewnie jakbyśmy zdobyli mistrza to by został, dlatego na jego jakoś bardzo się nie gniewam, za to na timaka, uuuuuu... lista grzechów jest zbyt długa między innymi to że właśnie przyprowadził takich sezonowych "kibiców" Magic jak wspomniałeś (czy się sam zaliczysz do nich to twoja sprawa), ale co Orlando myśli o timaku na meczu można było się przekonać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHAQU... McGrady znajduje sie tam dlatego ze czesc strony jest poswiecona wlasnie niemu. Przede wszytskim dlatego ze jestem jego fanem. Czy komus sie to podoba czy nie, tak juz zostanie :)

no i właśnie dlatego nikt Ci nie pomoże, bo nikt niechce pisać na stronie gdzie jest timak będąc kibicem Orlando

 

Tak oczywiscie.... zaden fan Orlando Magic nie lubi T-Maca, oczywiscie po za mna :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHAQU... McGrady znajduje sie tam dlatego ze czesc strony jest poswiecona wlasnie niemu. Przede wszytskim dlatego ze jestem jego fanem. Czy komus sie to podoba czy nie, tak juz zostanie :)

no i właśnie dlatego nikt Ci nie pomoże, bo nikt niechce pisać na stronie gdzie jest timak będąc kibicem Orlando

 

Tak oczywiscie.... zaden fan Orlando Magic nie lubi T-Maca, oczywiscie po za mna :lol:
fan to widać jaki....kibic może i jak wcześniej pisałem sezonowy pewnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.