Skocz do zawartości

Filmiki Lakers


Van

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z kickboxera :] scenka jak Van Damme sie nawalil i napierdalal gosci w barze :]

 

 

A co do twoich uwag... dobre, tylko wiesz, to na razie wyzsza szkola jazdy. to i tak skladalem dwa dni. ale mam ambitne plany, chce nabrac wprawy do play-off hehe...

 

 

Ale generalnie jest ok i mam robic kolejne? :]

do PO nie dobierzesz :P 1 rok w sumie wystarczy ;) oczywiscie Sony vegas + adobe premier nie zadne windows movie maker. tam dopiero mozna sie bawic:)

 

ocenie pozniej bo nie sicaglem jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie było mnie prawie tydzień w domu i nie mogłem obejrzeć meczów z Magic, Heat, Bobcats i Wolves.

Bardzo byłbym wdzięczny jak ktoś podał tu linki z jakimiś mixami Chacooki, jakimiś skrótami czy czymś w tym stylu, chodzi o te cztery mecze, ściągać ich już teraz nie będę, a chciałbym zobaczyć coś w nich działo mniej więcej.

 

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Air - pewnie masz rację, ale ja nie mówię na razie o nie wiadomo jak wyjebanych mixach (typu popularny ostatnio soul of the game), ale generalnie o solidnej robocie. Używam sony vegas, kilka dni temu zacząłem i na razie mogę powiedzieć tyle, że zrobienie prostego mixa z jakiegoś meczu (jak np. robi cachooka man) to nie jest wielka filozofia. W planach jest teraz pożegnalny mix Kwame Browna :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Air - pewnie masz rację, ale ja nie mówię na razie o nie wiadomo jak wyjebanych mixach (typu popularny ostatnio soul of the game), ale generalnie o solidnej robocie. Używam sony vegas, kilka dni temu zacząłem i na razie mogę powiedzieć tyle, że zrobienie prostego mixa z jakiegoś meczu (jak np. robi cachooka man) to nie jest wielka filozofia. W planach jest teraz pożegnalny mix Kwame Browna :]

tak btw ostatnio imo najlepsze to: kobe bryant - tale of an epic era, wogole svr jest w tym swietny. nie wiem jak to robi.

 

a co do super extra mixow - wiem wiem ze nie takie jak ci najlepsi ale wlasnie trzeba duzo robic, cwiczyc i poznawac te programy wszystkie i wogole. kiedy sie juz umie wszystko mozna zrealizowac jakas idee, odpowiednia muzyka ze slowami i wogole. i zadne solucje nie pomoga imo po prostu trzeba cwiczyc ;) zycze ci powodzenia i czasu bo mi jak narazie brakuje go aby zrobic cos ciekawego, zeby wskoczyc na jeszcze wyzszy lvl ;)

 

 

p.s mix zassysam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy/napisawszy ( do wyboru do koloru xD ) jak na pierwszy mix naprawd jestem pod wrazeniem . Kwestia gustu IMO mi się bardzo podoba. Chyba sie go sciagne :) Niby muzyka nic specjalnego a daje swietny klimat a zagrania pokazane w filmiku pierwsza klasa :)

Oby tak dalej

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ostatnio czytajac wasze posty odswiezylem sobie stare dobre Media Studio Pro ;-) Majac dzien wolnego stworzylem takie cos. Zapraszam do komentowania i krytykowania ;-) Zawsze lubie sluchac opinii. Nie ma tu zadnych rewelacji, banalna technika, ograny schemat, ale tak mialo byc, bez bajerzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te sceny z komentatorami smiejacymi się z głupoty ( bo jak to inaczej nazwac ) Memphis jak dla mnie swietnie rozpoczynają filmik. Jak sobie teraz przypomne za co dostalismy Gasola... życ nie umierać xD

 

Wieeeeelki plus za muzę kocham to co tam leci ;] Co prawda nagminnie uzywane w tego typu filmikach ,ale w tym jakos to nie zalatuje tandetą. Natomiast nie podoba mi się to takie skrzeczenie które mozna usłyszec co pewien czas. Jakos mnie to irytuje. Poza tym szkoda ,że takie krótkie te twoje dzieło ,bo mało w nim zagran Pau(la) . Chociaz niektóre przepiekne np. ten alley po podaniu Odoma ... miodzio 8) Motyw z pucharem tez jak dla mnie dobrze dobrany do obecnej sytuacji ale ten koniec mogłes z leksza ukrócić albo chociaz napisac made by kore music jakas tam i copyright społka zoo itp ;]

 

BTW kiepski ze mnie krytyk :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nba.com/lakers/news/080219pa ... egame.html

 

zobaczcie sobie szczegolnie na ok 2:25 do konca filmiku 8) hehe co wam to przypomina? 8)

 

btw. z tego co widzialem to odom wszystkich nakreca (te texty itd. ;))

 

 

P.S ja tez sie pochwale swoimi filmami, tyle ze nie sa juz az tak nowe ;)

 

ten zrobiony przed rozpoczeciem sezonu 07/08 - http://www.dailymotion.com/video/x393fh ... yant_sport

ten zrobiony na upamietnienie dawnych czasow w la ;] - http://www.dailymotion.com/related/5463 ... yant_sport

 

mam jeszcze wiecej ale narazie zapraszam:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha widzę, że trochę pobudziłem was do robienia własnych mixów. :]

 

 

Ja się teraz muszę połapać, jak w sony vegas robić takie fajne przejścia (wiecie o co chodzi - że najpierw pojawia się jeden napis, potem drugi itp.).

 

 

Aż chyba pierdyknę też jeszcze jednego mixa... z dzisiejszego meczu... albo z całej serii z Suns z tego sezonu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha widzę, że trochę pobudziłem was do robienia własnych mixów. :]

 

 

Ja się teraz muszę połapać, jak w sony vegas robić takie fajne przejścia (wiecie o co chodzi - że najpierw pojawia się jeden napis, potem drugi itp.).

 

 

Aż chyba pierdyknę też jeszcze jednego mixa... z dzisiejszego meczu... albo z całej serii z Suns z tego sezonu :]

 

 

musisz utworzyc kilka linii z wideo i potem w kazdej linii dajesz napis. mozesz nalozyc je azeby byly wyswietlane w tym samym zcasie badz np jeden sie pojawil i za 2s obok niego drugi itd. a ogolnie przejscia to gdzies tam sa (takie oko jest na podgladzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.