Skocz do zawartości

Filmiki Lakers


Van

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyć taki temat bo trafiają się czasami jakieś fajne klipy dotyczące Lakers, a wrzucając do innych tematów robi się bałagan, chyba, że Qpa uzna, że temat niepotrzebny to zawsze można wywalić :)

 

http://files.filefront.com/orllal/;4085 ... einfo.html znalazłem przed chwilą to cały mecz Lakers-Magic z 2004 roku, idealny na wątpliwości, kto jest lepszym graczem Kobe czy T-Mac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj miażdży, szkoda dla Magic, że tylko w pierwszej połowie

Jeśli to mecz w LA, to szkoda również, że sędzia nie zauważył ewidentnego faulu Shaqa na T-Macu w ostatniej akcji :twisted: . Zaliczylibyście wtedy piękną wtopę i z pewnością nie podawałbyś linka do takiego meczu :lol:

To był mecz w LA, ale faul Shaqa na T-Macu :? faul i to ewidentny T-Maca na Malonie to faktycznie w ostatniej akcji Lakers był nie zagwizdany, który byłby jego 6-tym przewinieniem. Mniejsza o to, dobry i zacięty do końca mecz ze świetną grą T-Maca przeciwko każdemu obrońcy Lakers oprócz Bryanta, który rozegrał koncertową czwartą kwartę po obu końcach parkietu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz Bryanta, który rozegrał koncertową czwartą kwartę po obu końcach parkietu :)

Raz do roku to i kura pierdnie :twisted:

 

Mecz chyba oglądałem. Faktycznie jeśli to ten, to był niezły, choc Lakersi wygrali :? Mecz idealny dla fanów LAL i po części dla Fokcika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mecz w LA, ale faul Shaqa na T-Macu

Zwróć uwagę co robi O'Neal przy wyjściu T-Maca do piłki. Przytrzymuje go tak, że ten nie może złożyć się do rzutu, w końcu mu sie to udaje i trafia, ale odrobinę za późno. Gdyby nie ta ręka Shaqa na T-Macu pewnie by zdążył.

No niech będzie, ale gdyby gwizdnęli jego faul na Karlu już nie byłoby go na parkiecie w tej akcji i Shaq nie mógłby go faulować 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie działa :? a chętnie bym zobaczył.. Wyskakują mi jakieś errory i dupa zbita :x

 

Server Error in '/' Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

 

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

 

 

 

<configuration>

<system.web>

<customErrors mode="Off"/>

</system.web>

</configuration>

 

 

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

 

 

 

<configuration>

<system.web>

<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>

</system.web>

</configuration>

Czy ktoś wie o co chodzi? Van jak masz ten filmik może wrzuciłbyś mi go jutro na ftp? Bylbym wdzięczny jak byś mógł napisze ci jeszce PM-a, ale to jutro bo dziś musze spadać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

$$$$ - jakaś nowa moda? Czy po prostu masz tyle kapuchy? :wink: Jak ściagniesz to może ty mi to wrzucisz na ftp-a wraz z płytką Jamal'a "Rewolucje" :> Wiesz zblisza się F.A i o miano najbardziej pomocnego forumowicza trzeba walczyć :wink:

Nie ma problemu :] jutro się do Ciebie odezwę, bo teraz i tak już spadam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://files.filefront.com/041404rar/;4095709;;/fileinfo.html

ostatni mecz sezonu 2003/2004 z Blazers z tymi dwoma buzzer beaterami KB

aaajajaj Van :D:D:D Jesteś wielki :-] Długo szukałem tego meczu i ogromne THX za niego :) wiem, że wrzucasz wszystko co masz, ale jakbyś gdzieś przypadkiem dojrzał skrawek meczu z Clippers z 2000r., w którym Shaq rzuca swoje 61 pkt to byłbym Ci jeszcze bardziej wdzięczny :)

 

EDIT

Niestety coś jest zwalone i nie pokazuje mi się okno Otwórz/Zapisz. Czy ktoś ma jeszcze takie problemy? :? może ktoś jakoś pomoże...? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z meczy, które zawsze chciałem zobaczyć to spotkanie Lakers-Grizzlies z 2002 roku, Kobe rzuca 56 punktów w 34 minuty, nie grając już przez całą czwartą kwartę bo prowadzenie Lakers jest tak wysokie, gdyby nie to miałby spokojnie szanse pobić 69 punktów Jordana czy nawet 71 Baylora bo Wilta już nie dałby rady(chyba :wink:) . W każdym razie znalazłem link do tego meczu, ale został usunięty jak tylko się pojawi ponownie wrzucam tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.