Skocz do zawartości

Huragan Katrina a New Orleans Horntes


DA NIGGAZ

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo straty w Nowym Orleanie są wg.szacowań największe w historii ,całe prawie miasto w wodzie, tysiące mozliwych ofiar.Jak w tych warunkach mają wystąpić NO Hornets? Będzie cięzko na pewno, moze przeniosą sie gdzies indziej chociaz nie sądze bo czas do nowego sezonu za krótki.Co o sądzicie o tej tragicznej sytuacji?

 

od moda

NBA Prepares To Relocate Hornets In Aftermath Of Hurricane

PS: Niggaz a co Ty o tym sądzisz. Trochę mało się wysiliłes przy napisniu tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zapewne śledzą wydarzenia dziejące sie NO. Wiadomo, że NBA chce przenieść Hornets na jakiś czas do inego miasta, żeby umożliwić im wystepy w lidze. Głosno było o Oklachomie, teraz do chętnych dołączyło Nashville. Faktem jest, że pomoc była by doraxna, że tak napisze. Zaoferowali im bowiem tylko hale na rozegranie kilkunastu spotkań. Ważne jest, że wogule coś się rusza w są chętni do pomocy

Z innej beczki to właśnie na ESPN czytam, że Kenny Smith chciałby zorganizować mecz Gwiazd w Houston, którego celem będzie zbiórka pieniędzy na pomoc ofiarom powodzi. Co ciekawe mecz miałby się obyć 11 września czyli w bardzo ważnym dla historii USA dniu. Idea świetna moim zdaniem i pocieszający jest fakt, że ktoś z czymś takim wyszedł. Nie ukrywam, że liczę na transmisję również w Polsce, w końcu to szczytny cel i mam nadzieje, że choć część tej kasy jaką wydaję miesięcznie pojedzie do Nowego Orleanu...a pozatym chętnie obejżę jakiś mecz na zywo :twisted:

Także czekam teraz na ruch ze strony Canal+ i przedewszystkim potwierdzenie oficjalne tej informacji o ASG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo straty w Nowym Orleanie są wg.szacowań największe w historii ,całe prawie miasto w wodzie, tysiące mozliwych ofiar.Jak w tych warunkach mają wystąpić NO Hornets? Będzie cięzko na pewno, moze przeniosą sie gdzies indziej chociaz nie sądze bo czas do nowego sezonu za krótki.Co o sądzicie o tej tragicznej sytuacji?

 

od moda

NBA Prepares To Relocate Hornets In Aftermath Of Hurricane

PS: Niggaz a co Ty o tym sądzisz. Trochę mało się wysiliłes przy napisniu tego tematu

pisałem to przed wszelkimi wiadomościami co do losu Hornets w tym sezonie.

Temat nie mial być informacyjny bo nic praktycznie nie wiedziałem co sie z NOH dzieje i dlatego napisalem tak malo;można by to uznać za swoistą ankietę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzko szkoda tego co sie dzieje w Nowym Orleanie, ale cóz zywioł jest zywiołem i nic go nie zachamuje. Ogromny plus za to ze od razu zgłosiły sie miasta chetne do pomocy, oznacza to ze sezon na pewno wystartuje tak jak przewidywano. Szkoda, ze tylko na kilka spoitkan, ale i to trzeba docenic, bo tez nie wolno obaracac ichna cały sezon. Ale nie to jest w tym najwanzniejsze, najwazniejszy jest sam fakt, ze spojrzano nie tylko na czubek włąsmnego nosa i wycoiagnieto pomocną dłon do zespołu w potrzebie.

 

Z innej beczki to właśnie na ESPN czytam, że Kenny Smith chciałby zorganizować mecz Gwiazd w Houston, którego celem będzie zbiórka pieniędzy na pomoc ofiarom powodzi. Co ciekawe mecz miałby się obyć 11 września czyli w bardzo ważnym dla historii USA dniu. Idea świetna moim zdaniem i pocieszający jest fakt, że ktoś z czymś takim wyszedł. Nie ukrywam, że liczę na transmisję również w Polsce, w końcu to szczytny cel i mam nadzieje, że choć część tej kasy jaką wydaję miesięcznie pojedzie do Nowego Orleanu...a pozatym chętnie obejżę jakiś mecz na zywo

Szczerze mówiac nie słyszałem,ale jestem zdecydowanie za. Do tego data nie przypadkowa i takim meczem mozna uczycic 2 wazne wydarzenia w historii USA, które zdazyły sie juz w XXI wieku. Mam nadzieje ze wszystko dojdzie do skutku, przybędą wszystkie najlepsze giwazdy i stworza wielki show, a nie puszcza wybraną S5 na kilka minut i dalej cały mecz rezerwowi jak było w Denver. Równiez chetnie obejrze to widowisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNT analyst Kenny Smith called a news conference for today in Houston to announce a charity basketball game Sunday in Houston featuring 30 NBA players, including LeBron James, Kobe Bryant, Tracy McGrady, Kevin Garnett and Jermaine O'Neal. The game will start at 2 p.m. at the Toyota Center. It will air on TNT at 8 p.m.

 

Ciekawe czy Canal+ się zainteresuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespol na 100% nie zmieni nazwy wiec o tym mozemy spokojnie zapomniec. Miasto New Orleans wiele lat czekalo na zespol NBA (no moze nie taki jaki poziom w zeszlym sezonie przezentowali hornets no ale zawsze). W tym sezonie na pewno nie wystapia w New Orleans, Shinn prosil miasto o nowa hale no a teraz po Katrinie napewno nikt conajmiej przez sezon nie bedzie o tym myslal... Z tego co slyszalem na CNN niektorzy mieszkancy mniej podtopionych czesci miasta juz wracaja do biznesu a glowna reprezentacyjna ulicy miasta moze byc rowniez otwarta bo zniszczenia nie byly tak straszne. Oczywiscie wiadomo ze miasto nie powroci do dzialania w ciagu tygodnia tylko potrwa to miesiace ale po tym co mowili ludzie na CNN chca tam powrocic i wszystko odbudowac i napewno zeby pomoc w tym po roku lub poltora hornets rowniez powroca do New Orleans zeby jeszcze bardziej pokazac to ze miasto powraca do zycia. Jesli tak sie nie stanie to jest podobno mozliwosc przeniesienia Hornets do Las Vegas gdzie od dawna Nba chcialo stworzyc zespol, wiec taka mozliwosc istnieje aby w miescie grzechu pojawily sie zolte koszulki Szerszeni. Oklahoma City, Nashville, Baton Rouge sa rowniez mozliwymi rozwiazaniami, ale sa to rozwiazania chwilowe... np Nashville moze zaproponowac im 14 meczy... a Jak mowil Bristow zawodnicy musza czuc sie dobrze wiec odpada mozliwosc gry 14 meczy tu 14 tam itp bo zawodnicy w zadnej hali nie beda sie czuli jak w domu... Wg mnie najlepszym wyborem byloby miasto ktore by sie zaopiekowalo Hornets w tym i przyszlym sezonie a potem powrot do odbudowanego New Orleans jako uwienczenie prac i prob przywrocenia go do zycia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Super Express zamieścił krótki wywiad z Maćkiem Lampe. Oczywiście nie mogło się obejść bez pytania na temat Katriny (od dłuższego czasu czekałem na jakąś jego wypowiedź na ten temat, ale do tej pory niczego nie znalazłem). Oto co powiedział:

 

"Mecze, które mieliśmy rozegrać w Nowym Orleanie, będą w Oklahoma City. Już niedługo lecę, by zacząć treningi z drużyną. Zamierzam wynająć tam mieszkanie. W Nowym Orleanie nie zostawiłem nic poza wspomnieniami. Wszystkie moje rzeczy zabrałem do domu w Phoenix. Moi koledzy z Hornets, którzy mieszkali w Nowym Orleanie, stracili domy, samochody, wszystko. Na szczęście sami uszli z życiem. Bardzo jest mi szkoda tego miasta i ludzi. Nie mogę pojąć, dlaczego władze, wiedząc o nadciągającym kataklizmie, nie zorganizowały ewakuacji. Zwłaszcza dla tych, którzy nie mieli dokąd wyjechać i nie mieli samochodów. Tym razem natura okazała się od nich silniejsza. Nowy Orlean miał swój klimat, którego nie da się odbudować. Będzie sztuczny jak Disneyland"

 

Strat materialnych nie poniósł więc właściwie ta tragedia jego samego nie dotknęła. Czyli dobrze dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.