Skocz do zawartości

Londyn 12


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

plotka glosi LaMarcus Aldridge, Carmelo Anthony, Chauncey Billups, Chris Bosh, Kobe Bryant, Tyson Chandler, Kevin Durant, Eric Gordon, Blake Griffin, Dwight Howard, Andre Iguodala, LeBron James, Kevin Love, Lamar Odom, Chris Paul, Derrick Rose, Dwyane Wade, Russell Westbrook and Deron Williams

 

i teraz jedziemy

1. Lamarcus - no spoko tylko to jedyna niewiadoma ,ale na dzis dzien mozemy powiedziec ze Lamarcus jest jednym z nielicznych 8-12 zawodnikow w NBA ktorzy gwarantuja playoffs o ile twoj sklad nie jest budowany Wizards/Kings style

2. Melo - ok, najlepszy ofensywny gracz na swiecie , rozumiem

3. Billups- say whattttt? mothafucka , still? szkoda lonydnskiego powietrza i fasoli na tego kozaka

4. Bosh - spokojnie Riley i Arison go oplacili, podatnicy USA mozecie spac spokojnie

5. Kobe - ha ha ha, mam nadzieje ze bedzie startowal, ogladanie go ostatnimi czasy to uczta dla oka, pewien naprawde ewenemetn - ma najlepsza prace nog w lidze a nie potrafi zgubic obroncy, czemu o Deshawnie nikt nie pomyslal

6. Tyson - idealny na zawody FIBA . Umie tylko bronic penetracje i pick'nrolle. Swietnie bo w koncu tyle tego pelno w IO, moze zalatwcie Desaganie Diopowi paszport

 

ostatnimi czasy NBAojwcy wysocy odnosza olbrzymie sukcesy na arenie miedzy narodowej, Tim Duncan, Bosh i Howard, Odom i Tyson

7. Durant - okej to kto startuje ?

8. Eric Gordon - reczniki

9.Blake Griffin - och Wade Kobe i Lebron beda zachwyceni Blakem, zachwyceni tym ze Blake jest najpopularniejszy , ze to Blakea chca ogladac, ze Blake najlepiej laduje, noi Blake nie ma zony i jest 20 latmlodszy od Kobego i nie jest po rozwodzie

10. Dwight

11. Iguodala - o ten tam jest bardzo potrzebny - nie umie rzucac, nie umie wejsc, nie ma ruchu 1on1 i jest niezbednym stopperem na tych europejskich bialych szalencow. Carlos Navarro poznaj Iguodale. Iguodala poznaj Carlosa.

12. Lebron JAmes- chcialbym znac ten klimat, gdzie kazdy wie jaka jestem pipa a i tak kazdy o mnie mowi ze jestem mega zajebistym gosciem, teammatem i przyjacielem

13. Wade - czesc Kobe podaj suchy recznik i cytrynowe Gatorade

14. K.Love - moj tata zawsze powtarzal... zbieram podaje i jestem bialy

15. Westbrook - hej Paul gramy 1on1 ? ty Lebron 1on1 ? 1on1 o 2 stowy Wade ?

16. Kardashian-Odom - hej Derrick gdzie jest Kim i jej siostra ? nie wiem Lamar ale lepiej znajdz swoja wize przed meczem

17. Rose - trenerze a bede musial podawac ?

18. Paul - boli mnie noga i nie moge spac... czy tez ; ''tylko Jasona brakuje''

19. Deron - czy to jest PG camp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ai3

rozumiem że większość kandydatur wyśmiałeś.

Kogo więc byś ty zaproponował?

 

Zgadzam się, że powołanie Tysona, Odoma i Billupsa zakrawa na jakiś kabaret

Westbrook też jest tam w mojej opinii niepotrzebny

Kobe - powołany w podobnym tonie co Kidd w 2008.

Gordon - najlepszy obok Duranta strzelec z dystansu.

 

Iguodala - o ten tam jest bardzo potrzebny - nie umie rzucac, nie umie wejsc, nie ma ruchu 1on1 i jest niezbednym stopperem na tych europejskich bialych szalencow.

Akurat Iggy na mistrzostwach był ważnym graczem. Fakt, że będzie Lebron, który może dać to samo co Igoudala plus dużo lepszy scorring, ale mimo wszystko myślę, że lepiej jest Iggy'go mieć w drużynie niż nie mieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze jak sie spojrzy na Billupsa czy Odoma moze wydawac sie smieszne, ale to jest sposob budowania teamu przez Colangelo, ktory sie sprawdzil w przeciwienstwie do jego poprzednikow. Tez trzeba pamietac, ze przed powolaniem zawodnicy byli obdzwaniani i musieli wyrazic zgode, a wielu szczegolnie pamietamy w poprzednich dream teamach nie chcialo grac w reprezentacji.

 

Gdybysmy wzieli samych top graczy i kazdyby sie zgodzil to mysle, ze nie trzeba byloby powolywac Odoma itd. ale w momencie gdzie nie mamy takiego topu, to gracze doswiadczeni, ktorzy potrafia z zimna krwia wykonywac polecenia sa przydatni w skledzie. To nie Griffiny beda wychodzic w pierwszej piatce na osatnie minuty wyrownanego spotkania. Tylko wlasnie Billups, Odom + LeBrony i Wady.

 

Jedyne, kto mi tu naprawde nie pasuje to Bosh i Gordon. Tylko pytanie, kogo USA Basketball pytali sie jeszcze o gre i kto sie nie zgodzil. Chodz w przypadku Gordona szczegolnie, mozna bylo znalezc wielu zawodnikow w zastepstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się wygłupiłem przed IO 08, to mogę się i teraz.

 

Ai, serio - jak w takim razie Twoim zdaniem powinna wyglądać dwunastka?

 

Moim zdaniem widać w tej kadrze myśl, przede wszystkim to już nie są pospolite ruszenia jak pierwsze dream teamy. Od 2006 kadra USA funkcjonuje właśnie jako reprezentacja, nie jest budowana na zasadzie: "Hej, do kogo można by zadzwonić? Teraz latem, za miesiąc gramy jakiś tam turniej".

 

Jestem w sumie zdziwiony, że trójka z Miami czy Kobe chcą jechać (bo zakładam, że tak to działa - się grzecznie pytają, a nie wysyłają powołanie i przyjeżdżaj chłopie) w sezonie po lockaucie. Londyn to w sumie też ładne miasto, i niezły rynek reklamowy.

 

Nie ma bata, US wygrywa turniej. Nawet przesunięty na czwórkę Pau (jak chce Kwiatkowski) nie straszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Kobe - ha ha ha, mam nadzieje ze bedzie startowal, ogladanie go ostatnimi czasy to uczta dla oka, pewien naprawde ewenemetn - ma najlepsza prace nog w lidze a nie potrafi zgubic obroncy, czemu o Deshawnie nikt nie pomyslal

 

To musi być na prawdę dobry skoro zdobywa po 50 punktów bez tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto nie powinien pojechac ?

1. Lebron James - nigdy nie blyszaczal na FIBA, zadnych koszykarskich umiejetnosci, nic nie wnosi do gry zespolu pokroju USAB, dopiero trzecie najlepszy SF w druzynie po Melo i Durancie - zbedny ego problem

2. Kobe - az dziwne ze go wzieli - kolejny alfa samiec, przerosniete ego, mocno sie obsunal od 2008, bardzo mocno

3. Blake Griffin - no chyba ze w roli Leatnera, albo jada jako cyrk albo jada po zloto

4. Deron Williams - Paul i Rose wystarcza poza tym nie chce ogladac Derona na SG

5. Billups - nigga please

reszta w zaleznosci od formy

i powolac Zacha Randolpha ASAP

nie wiem czemu najlepszy PF ligi zostal nie powolany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plotka glosi LaMarcus Aldridge, Carmelo Anthony, Chauncey Billups, Chris Bosh, Kobe Bryant, Tyson Chandler, Kevin Durant, Eric Gordon, Blake Griffin, Dwight Howard, Andre Iguodala, LeBron James, Kevin Love, Lamar Odom, Chris Paul, Derrick Rose, Dwyane Wade, Russell Westbrook and Deron Williams

 

i teraz jedziemy

1. Lamarcus - no spoko tylko to jedyna niewiadoma ,ale na dzis dzien mozemy powiedziec ze Lamarcus jest jednym z nielicznych 8-12 zawodnikow w NBA ktorzy gwarantuja playoffs o ile twoj sklad nie jest budowany Wizards/Kings style

2. Melo - ok, najlepszy ofensywny gracz na swiecie , rozumiem

3. Billups- say whattttt? mothafucka , still? szkoda lonydnskiego powietrza i fasoli na tego kozaka

4. Bosh - spokojnie Riley i Arison go oplacili, podatnicy USA mozecie spac spokojnie

5. Kobe - ha ha ha, mam nadzieje ze bedzie startowal, ogladanie go ostatnimi czasy to uczta dla oka, pewien naprawde ewenemetn - ma najlepsza prace nog w lidze a nie potrafi zgubic obroncy, czemu o Deshawnie nikt nie pomyslal

6. Tyson - idealny na zawody FIBA . Umie tylko bronic penetracje i pick'nrolle. Swietnie bo w koncu tyle tego pelno w IO, moze zalatwcie Desaganie Diopowi paszport

 

ostatnimi czasy NBAojwcy wysocy odnosza olbrzymie sukcesy na arenie miedzy narodowej, Tim Duncan, Bosh i Howard, Odom i Tyson

7. Durant - okej to kto startuje ?

8. Eric Gordon - reczniki

9.Blake Griffin - och Wade Kobe i Lebron beda zachwyceni Blakem, zachwyceni tym ze Blake jest najpopularniejszy , ze to Blakea chca ogladac, ze Blake najlepiej laduje, noi Blake nie ma zony i jest 20 latmlodszy od Kobego i nie jest po rozwodzie

10. Dwight

11. Iguodala - o ten tam jest bardzo potrzebny - nie umie rzucac, nie umie wejsc, nie ma ruchu 1on1 i jest niezbednym stopperem na tych europejskich bialych szalencow. Carlos Navarro poznaj Iguodale. Iguodala poznaj Carlosa.

12. Lebron JAmes- chcialbym znac ten klimat, gdzie kazdy wie jaka jestem pipa a i tak kazdy o mnie mowi ze jestem mega zajebistym gosciem, teammatem i przyjacielem

13. Wade - czesc Kobe podaj suchy recznik i cytrynowe Gatorade

14. K.Love - moj tata zawsze powtarzal... zbieram podaje i jestem bialy

15. Westbrook - hej Paul gramy 1on1 ? ty Lebron 1on1 ? 1on1 o 2 stowy Wade ?

16. Kardashian-Odom - hej Derrick gdzie jest Kim i jej siostra ? nie wiem Lamar ale lepiej znajdz swoja wize przed meczem

17. Rose - trenerze a bede musial podawac ?

18. Paul - boli mnie noga i nie moge spac... czy tez ; ''tylko Jasona brakuje''

19. Deron - czy to jest PG camp ?

 

ogolnie sie zgadzam, zwlaszcza co do Gordona - absolutnie nie jego poziom

nie zgadzam sie do Melo, no ale cóż, jako że jesteś wobec niego oiektywny jak el wariato wobec utah jazz, więc nie ma co cię przekonywać

btw. co do plotki jakoby Carmelo świetnie wypadał w FIBA game - to niestety tylko plotka, chyba że jako wykładnik formy zawodnika traktujesz statsy w meczach zakończonych wynikami typu + 30

natomiast w spotkaniach zaciętych Melo regularnie się obsrywał... czy też czekaj, nie, w sumie grał w takim samym stylu jak w tych wysoko wygranych [w sumie Carmelo zawsze gra w tym samym stylu, czyli ciska jumperki], tyle że trudniej się je rzuca przeciw zorganizowanej, not-undersized obronie niż przeciwko jakiejś nowej zelandii

 

co do samej drużyny, to pomysł coacha K. to raczej small ball, czyli absolutne przeciwieństwo tego, jak ja bym budował drużynę - więc nie zdziwię się jeśli wybiorą 'nieco' inny skład niż to co ja proponuję

można small balla nie lubić, przyznac jednak trzeba że coach k wygrał dość spokojnie 2 ostatnie turnieje - choć wydaje się że hiszpania 2012 może być mocna jak nigdy, więc tym razem może być nieco ciężej

 

wracając do składy

na centrze dwight & tyson, nie mam pytań

PF blake, la marcus & kevin, zwłaszcza ci dwaj ostatni wydają się pasować do fiba games... shit, jest jeszcze Bosh, który świetnie wypadł w 2008 i stylem gry też pasuje, dobra półdycha, rozciąganie itp

więc 3 z tych 4 trzeba zabrać, kto odpadnie ten odpadnie, bez wielkiej straty dla drużyny

 

zostało 7 miejsc, czyli 3 pg + 4 swingmanów

cp3 & deron muszą być, no brainers, świetna kontrola tempa, dobra trójka [spacing ! :) ] + deron może grać na SG

warto byłoby wziąć jeszcze jednego pg, bo gdyby jeden z dwóch powyższych się kontuzjował to ciemna dupa

czyli rose albo razzl, imho rose, choć tak naprawdę to ani jeden ani drugi wg mnie jakoś rewelacyjnie nie pasuje

4 swingmanów:

durant, kobe, wade, lebron, żadnych dyskusji, choć jedna piłka to tam będzie za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

durant, kobe, wade, lebron, rose, melo.. dla mnie to bezsensu. Właśnie przez takie wybory, Amerykanom co jakiś czas przydarzają się mega wpadki. Wybrać dwóch liderów, otoczyć ich takimi zawodnikami jak Iguodala, Chandler.. Czyli takimi, którzy nie potrzebują piłki, żeby być efektywnym, zarówno w ataku jak i w obronie. Zbudować DRUŻYNĘ i byłoby pozamiatane. A to co robi Krzyzewski z Colangelo to na pewno nie budowanie drużyny. To wybór wszystkich najlepszych zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

theo a weź tu któregoś pomiń, wybierz tych dwóch stanowiących o sile drużyny?

Ja przyznam, szczerze miałbym kłopot

durex czy James

Kb czy Wade

 

Melo sie nie kwalifikuje bo to inna półka

 

 

USA mają kłopot, bo w każdym innym kraju faktycznie wybierani są Ci najlepsi, tu jest sytuacja odwrotna, bo tych najlepszych trzeba odrzucać... a w ich miejsce pchać rolsów

 

i żeby nie było- zgadzam się ze co za duzo to nie zdrowo, USA Team potrzebuje i Iguodali i Tysona, nawet ten wyśmiewany Billups w krytycznych momentach swoim doświadczeniem i spokojem bije Rose'a i paula razem wziętych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.