Skocz do zawartości

2005/2006 Los Angeles Lakers Schedule


Van

Rekomendowane odpowiedzi

NBA wypuściła już kalendarz meczów na nowy sezon trochę się przyglądałem rozkładowi meczów Lakers http://www.nba.com/lakers/schedule/ i muszę powiedzieć, że podoba mi się to co widzę :D

 

W zeszłym sezonie mieliśmy zabójczy rozkład spotkań na zakończenie sezonu, sporo wyjazdów z ciężkimi drużynami, teraz gramy 10 z ostatnich 13 meczów w Staples Center. Zaczynamy sezon 2 listopada wyjazdowym meczem z Nuggets, następnego dnia otwarcie sezonu w Staples z Suns i ponownie Nuggets tym razem u siebie. Zaraz po tym czeka nas już pierwsza seria wyjazdowa 4 mecze w 6 dni, na szczęście nie gramy z żadnymi potęgami :wink:

 

Tue 8 @ Atlanta

Wed 9 @ Minnesota

Fri 11 @ Philadelphia

Mon 14 @ Memphis

 

Z ważniejszych dat to oczywiście 25 i 26 grudnia @Miami, @Washington widać, że Stern wie co robi, i pewnie świąteczne pojedynki Kobe-Shaq czy jak kto woli Lakers-Heat będziemy oglądali dopóki ta dwójka jest w lidze. Drugi dzień świąt i mecz z Wizards czyli powrót Kwame do stolicy kolejne spotkanie, które przyciągnie publiczność przed telewizory.. Shaq ze swoimi Heat zawita do Los Angeles 16 stycznia.

 

Czekają nas dwie długie serie wyjazdowe pierwsza w grudniu:

Tue 6 @ Milwaukee

Wed 7 @ Toronto

Fri 9 @ Chicago

Sat 10 @ Minnesota

Mon 12 @ Dallas

Wed 14 @ Memphis

 

Osiem dni i 6 meczów, z czego dwa dzień po dniu.

 

Druga na przełomie stycznia i lutego:

 

Sun 29 @ Detroit

Tue 31 @ New York

Wed 1 @ Indiana

Fri 3 @ Charlotte

Sat 4 @ New Orleans

Tue 7 @ Dallas

Wed 8 @ Houston

 

Tutaj mamy 7 meczów w 11 dni

 

Nie ma co się bawić w jakieś analizy ile możemy wygrać bo zdecydowanie za wcześnie na to, ale to są dwie najdłuższe serie w sezonie

Jedyny wypad na wschodnie wybrzeże po tych seriach meczów to trzy mecze w New Jersey, Cleveland i Bostonie w drugiej połowie marca. Potem zaczyna się najlepsze to o czym napisałem na samym początku co może być bardzo pomocne w walce o PO ( albo o wyższą lokatę w nich), czyli 10 z 13 ostatnich spotkań rozgrywamu u siebie.

 

Wed 22 Sacramento

Fri 24 Milwaukee

Sun 26 New Orleans

Thu 30 San Antonio

Fri 31 @ Seattle

Sun 2 Houston

Thu 6 @ Denver

Fri 7 @ Phoenix

Sun 9 L.A. Clippers

Tue 11 Golden State

Fri 14 Portland

Sun 16 Phoenix

Wed 19 New Orleans

 

W tym okresie tylko dwa mecze rozgrywamy dzień po dniu, ze Spurs u siebie 30 marca, następnego dnia na wyjeździe z Sonics, i 6 kwietnia wyjzadowe spotkanie z Nuggets i dzień później wyjazd do Arizony na mecz z Suns. Potem już 5 spotkań u siebie, po każdym przynajmniej dzień odpoczynku.

 

Taki rozkład meczów jaki Lakers mają jest naprawdę korzystny, w zeszłym roku myślałem, że po serii łatwiejszych meczów na początku i większej ich ilości rozegranych u siebie drużyna zdąży się zgrać na trudniejsze spotkania jakie czekały ją w drugiej części sezonu, niestety jak wiemy z wielu powodów tak się nie stało, teraz możemy, zacząć wolniej, ale w drugiej części sezonu jest szansa żeby nadrobić ewentualne straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po tym czeka nas już pierwsza seria wyjazdowa 4 mecze w 6 dni, na szczęście nie gramy z żadnymi potęgami :wink:

 

Tue 8 @ Atlanta

Wed 9 @ Minnesota

Fri 11 @ Philadelphia

Mon 14 @ Memphis

 

 

Mimo że nie z potęgami, to typuje 1:3 w tej seri na niekorzyśc Lamers :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po tym czeka nas już pierwsza seria wyjazdowa 4 mecze w 6 dni, na szczęście nie gramy z żadnymi potęgami :wink:

 

Tue 8 @ Atlanta

Wed 9 @ Minnesota

Fri 11 @ Philadelphia

Mon 14 @ Memphis

 

 

Mimo że nie z potęgami, to typuje 1:3 w tej seri na niekorzyśc Lamers :twisted:

Cholera faktycznie master może być 1-3, ja liczyłem na 2-2, ale z Hawks przegrywaliśmy na wyjeździe już od co najmiej dwóch lat z rzędu, więc to stało się tradycją na szczęście są Sixers więc co najmniej te 1-3 powinniśmy zrobić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera faktycznie master może być 1-3, ja liczyłem na 2-2, ale z Hawks przegrywaliśmy na wyjeździe już od co najmiej dwóch lat z rzędu, więc to stało się tradycją na szczęście są Sixers więc co najmniej te 1-3 powinniśmy zrobić :twisted:

Minnesota słabnie, wiec rozumiem , że to w nich upatrujesz jedynego rywala do ogrania :wink: czekam z niecierpliwością na tą serię, wtedy jeszcze wróce do tego tematu 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Minnesota słabnie, wiec rozumiem , że to w nich upatrujesz jedynego rywala do ogrania :wink: czekam z niecierpliwością na tą serię, wtedy jeszcze wróce do tego tematu 8)

Żeby to nie my wróciliśmy do teamtu...

Jeszcze polubisz LAL (przez McKie ;D - Gumbi już napewno zaczyna powoli przemalowywac jedną ścianę pokoju na fioletowo :D)

 

A co do kalendarza.. Podoboa mi się bardzo.. Tylko czemu ten początek sezonu tak daleko.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.