Skocz do zawartości

Wasze PICKI ASG 2012


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

troche ciezka sprawa z tymi rezerwowymi.

wschod:

g:

-mysle ze irving bo cavs byli najgorsi a teraz są +40% i narazie potencjalna walka o PO,irving robi ladne numerki i rosnie na regularnego allstara.

-któryś z bostonczyków, rondo lub allen, ja skłaniałbym się ku rayowi bo sezon ma swietny (ale byly.,sa? kontuzje). ogolnie problem na wschodzie bo nie ma allstars sg.

-deron

f:

-zdecydowanie deng

-zdecydowanie iggy bo top3 team east musi miec reprezentanta

-amare zdecydowanie nie, bosh.

c:

niby czendla ale dlaczego nix maja miec dwoch/trzech (amare i tak będzie) w ASG? daje noe, bo się odbudował i wygląda fajnie.

 

west:

g:

-niby westbrook ale nie lubie huja więc daje parkera i nasha

-ellis

f:

-na pewno love,

-pewnie aldridge bo zasługiwał już w tamtym sezonie

-i daje dirka bo dlaczego dirk ma nie byc w ASG

c:

-nie mam pojecia, gasol,deandre może gortat, tutaj jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybory są bez ciężkich zarzutów, na Wschodzie zamieniłbym Johnsona na Smitha, natomiast na Zachodzie pewne wątpliwości budzi Nowitzki, ale generalnie wygląda to optymalnie.

 

Williams, Nash zasłużyli na wybór, Pierce to w ogóle konieczność. Twoje narzekania Kubbas są wzięte z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nba.com/allstar/2012/players/index.html

 

Na pewno nie powinno być Derona i Pierce'a na wschodzie, Smith pewnie itak wskoczy bo kontuzje będą jak zwykle

 

pierce johnson deron nash nowitzki out

 

nie, no pierce i nash powinni zostać

ale nowitzki i deron na pewno out - są zawodnicy którzy bardziej zasłużyli ale jak co roku ktoś jest pokrzywdzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Johnsonem sie pogodziłem juz jakiś czas temu, bo niestety mimo usilnych poszukiwań nie znalazłem nikogo lepszego... taka ta liga naszpikowana gwiazdami

 

szkoda, że Curry tak mało grał i generalnie borykał się z tą kostką, bo jego chętnie bym zobaczył w ASG

 

Luol doceniony!

Dobrze bo wreszcie zostało zauważone to co on robi, dobrze, bo Bulls od 1997 roku nie mieli dwóch przedstawicieli w ASG

Źle bo chłopak nie odpocznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@joseph - na sg jeśli chodzi o gwiazdy jest posucha - to fakt. Może jeszcze centrzy nie mają się najlepiej, ale jeśli chodzi o PG/PF to teraz w lidze jest chyba najwięcej talentu od baaaardzo dawna(a teraz w drafcie dojdzie z 5 typów z ogromnym potencjałem na tej pozycji). Wg mnie nie ma co narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo dziwi wybór Nowitzkiego. Sam mówił że nie zasługuje na ASG. Jest tam umieszczony na siłę, w ramach podziękowania za cała karierę. Na wysokim poziomie gra od ponad tygodnia, wcześniej wypadał bardzo przeciętnie, w wielu meczach był cieniem samego siebie. Dziwne też są proporcje między pozycjami na ławce West. 3 zawodników na PF, 3 na PG ani jednego na SG i SF i jeden na C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale którego sg można było dobrać na Zachodzie? W sumie na Wschodzie z tym też są problemy.

 

Na podobnej zasadzie jak Nowika wziąć Terry'go? Za ostatnie finały i w ogóle całą karierę? Trzech pf na Zachodzie zasługuje na ASG, a Niemiec to najważniejszy zawodnik ostatniego mistrzowskiego runu. Z pg się zgadza, z pary Parker-Nash wziąłbym jednego, ale

1) którego?

2) którego sf w zamian? Gallinari? Wallace? Poza Durantem najlepsi sf grają na Wschodzie.

 

Na Wschodzie mam tradycyjny problem z Joe. I jednak z Deronem. Gra dobrze, ale otoczka...

 

Cieszy Deng, zaskoczeniem jest mimo wszystko Hibbert. Dobrze, ze ten Gasol, a nie ten drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Gayem zaliczyłem wtopę, zniknął mi trochę z radaru. Rzeczywiście, ciągnie Memphis. Nieobecni w po nie mają racji...

 

Pau jest niesłusznie obwiniany za wszystkie obecne grzechy LAL, ale w porównaniu do tego co grał jeszcze dwa lata temu obniżył znacznie loty. A akurat na pf konkurencja na Zachodzie jest mocna. Jeśli brać Pau jako rezerwowego centra, to chyba wolę Marca. I tak wszystko zostaje w rodzinie.

 

Był przypadek by dwaj bracia grali w ASG? Nawet w różnych latach?

 

Wiem. jestem niekonsekwentny, bo dopiero co pisałem, że można omijać przypisane pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.