Skocz do zawartości

Plotki, wymiany sezon 2011/12


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatek

 

The Sixers, Grizzlies and Hornets have agreed in principle on a three-team trade.

Marreese Speights will go to the Grizzlies, Xavier Henry to the Hornets, while Philadelphia will acquire two future second round picks.

The trade is on course to be completed on Wednesday.

 

 

Nate Robinson w Warriors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speights dziura w ofensywie?? LOL...bdb mid-range jumper i gra tyłem do kosza. Dobrze, że wreszcie uwolnił się z 76ers........................................................PS. Jak na tym forum przeskoczyć do następnego wiersza?? Bo daje enter, niby pisze w nastepnej linijce, a jak zatwierdze posta to wszystko jest obok siebie jednym ciągiem.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speights w slabym zespole z kreatorem to gosc pod 20/10.

Nie broni, ale nie jest tez tragiczny, przynajmniej zbiera przyzwoicie.

 

Sixers ida w c***wiejakim kierunku. Zamiast amnestiowac Branda i ogrywac mlodych + wyrwac cos z mocnego draftu, to mamy na lawce younga za 9 baniek rocznie, lou za 6baniek, iggiego za chyba 15 i mierzymy w PO - ambitnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wymiana dla Niedźwiadków.

Łatają dziurę. Randolph doznał kontuzji, więc będzie miał kto go spróbować zastąpić.

Houston zyskują gracza z potencjałem, w sumie niewielkim kosztem, ale... nie nagrał się on zbyt wiele w NBA.

Sixers oddają gracza, który ma potencjał za dwa drugorundowe picki. Hmmm...czyżby początek zbierania picków, ktoś tam zaczyna myśleć o przewietrzeniu, przebudowaniu drużyny. Raczej nie jest to szukanie oszczęności, bo nie zarabiał on tyle co niektóre "gawiazdy" w PHI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się tam skład Sixers obecnie bardzo podoba piatka Hwast/Brand/Young/Igi/Holiday jest jak dla mnie rewelacyjna szczególnie z tak grającym Hawesem, szczególnie w obronie powinni sobie dobrze radzić, dodatkowo w obwodzie jest meeks,williams i turner nic tylko wygrywać takie moje zdanie, z tym Speightsem niezbyt łapie dealu bo gośc ma spory potencjał i chyba gdyby dostawał trochę minut to mozna by go opchnąć za coś lepszego niż 2 rd picki, no ale chcieli się go pozbyć i im się to udało tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie tutaj ogłosić

 

zapraszam jak ktos ma czas ocenic nasze pary w fantasy drafcie:

http://www.e-nba.pl/forumdisplay.php?83-All-Time-Fantasy

 

 

co do Cousins - Nets

Oddalbym Lopeza za Cousinsa plus moze jakis dodatek jakby sie udalo. W lato starac sie na maxa o Howarda i wybrac w drafcie Barnesa jak bedzie mozliwosc (maja duze szanse bo raczej dwa picki w loterii - Barnes i Davis?) i... deron-brooks-barnes-cousins-howard

warto zaryzykowac i oddac tego Lopeza

 

Edit:

pick od rockets top14 protected, wiec jeden bedzie w loterii - ich wlasny. szansa na barnesa spora tak czy inaczej

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.