Skocz do zawartości

NOWE FORUM, uwagi, zmiany techniczne itd.


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

@borys zrób coś z tym cytowaniem, bo edytowanie cytatu teraz to jakbyśmy się cofnęli w cholerę kroków wstecz, resztę mam już nawet gdzieś ale zrób żeby cytaty chodziły tak jak na poprzednim forum

standardowo to forum nie ma takiej opcji. Zobacze co da sie zrobic, ale nie obiecuje.

 

za duza rozdzielczosc tego forum wg mnie. zeby wszystko zmiescilo sie na ekranie to chyba trzeba lupe kupic. mam 1024/768 i mi 1/4 strony zjada. wyzsza rozdzielczosc to juz za male litery

przyznam sie, ze rowniez mysle, ze lepiej byloby zrobic troche wezsza strone. No, ale niestety wszystkiego nie da sie przewidziec, a czlowiek sie uczy na bledach. Teraz poprawianie tego nie jest takie latwe, poniewaz trzeba byloby przerobic cala budowe serwisu wraz ze strona glowna, a to dodatkowe koszta. Mysle, ze jak bedziemy robic kolejne wieksze zmiany to wtedy wezme to wszystkie porady pod uwage. Trudno mi powiedziec, kiedy to bedzie, ale napewno nie w najblizszych paru miesiecy. Mysle, ze taka wieksza zmiana bylaby przed nastepnym sezonem.

 

Przy odznaczeniu opcji "Retrieve remote file and reference locally" tego problemu już nie ma (dodawanie z URL).

ok, dzieki za screen zapisalem razem z paroma innymi uwagami i w nastepnym tygodniu przekaze programistom, ktorzy robia strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duza rozdzielczosc tego forum wg mnie. zeby wszystko zmiescilo sie na ekranie to chyba trzeba lupe kupic. mam 1024/768 i mi 1/4 strony zjada. wyzsza rozdzielczosc to juz za male litery

ludzie, czemu jak macie za małe litery to zmniejszacie rozdzielczość sztucznie a nie powiększacie po prostu litery? przecież co za tym idzie to rozwalony, nienaturalny wygląd wszystkiego. aż mi się przypomniało formatowanie i windows startujący w 800x600 i szukanie OK bo się nie mieścił na ekranie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dokonca czaje, nawet jak juz klikniesz myszka gdzies w okienku, gdzie sie wpisuje tekst to wtedy rowniez nie mozesz przesuwac strzalkami od klawiatury kursora, gdzie sie pisze?

Poinewaz normlanie jak klikasz odpowiedz to pojawia sie storna z formularzem, ale poki nie klikniesz w okienko do pisania to przesuwasz cala strona. Musisz w niego kliknac.

 

Nie, nie

tu chodzi o to, ze gdy jestem w edytorze i wpisuje text, gdy chce pojsc wyzj np. do 1 linijki, uzywajac strzalek, to przewija mi cala strone (screen roll)

dopieru musze kliknac ponownie w text by pisac dalej, albo wejsc w dane miejsce (1 linijka), w ktorej chce cos dopisac

 

problemu nie mam np. teraz gdy pisze bedac zalogowanym poprzez szybka odpowiedz

 

edit:

problem u mnie wystepuje, gdy wchodze na forum niezalogowany, klikam "odpowiedz w temacie", nastepnie wyskakuje mi okienko logowania i przekierowuje do okienka pisania tekstu. teraz edytuje bedac zalogowanym w "pelnej odpowiedzi" i tego problemu nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borys jeżeli odpisałeś mi na PW to neistety nie otrzymałem jej. Widziałem tylko powiadomienie o nowej wiadomości ale zarówno mojej nadanej, jak i od Ciebie odebranej nie mam w skrzynce :(

normlanie sie zalogowalem i mam wiadomosc. wlasnie odpisalem.

 

@badboys2 jutro sprobuje zrobic tak jak piszesz i zobaczyc o co chodzi. Napisz jeszcze z jakies przegladarki korzystasz i zerknij jak mozesz czy w innej przegladarce rowniez masz to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie cytowac z kilku postow w jednej odpowiedzi? u czy jakos mozna zrobic cytowanie selektywne?

da sie pod kazdym postem po prawej masz taki znaczek ala "+" to jest multicytowanie, zaznaczasz posty, ktore chcesz, potem klikasz w jakims odpowiedz i wszystkie Ci sie wklejaja jako cytaty.

 

co zrobić aby się nie rozciągało forum?:)

co masz na mysli? Forum ma stala szerokosc nie rozciaga sie, ani nie zweza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[video=youtube;PidWT3ekMs8]http-~~-//www.youtube.com/watch?v=PidWT3ekMs8&feature=fvst

 

tak?

 

klikasz w zaawansowana odpowiedz i tam w ikonke "dodaj film" i podajesz tylko link do youtube.

Thenksju

 

Ogólnie zmiany na wielki plus, świetna robota ! Może forum się ożywi i nadejdą nowi ciekawi dyskutanci. Już się chyba trochę ożywiło. Teraz może jakaś promocja wymiana bannerów itd? Ogólnie to myślałem, ze nikt juz sie forum nie zajmuje, ze kiedys tak upadnie i stoczy sie a tu taka sytuacja. Miłe zaskoczenie, dzięki Borys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.