Skocz do zawartości

NOWE FORUM, uwagi, zmiany techniczne itd.


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem, czy bylo, ale mam jeden prolem:

 

gdy uzywam normalnej pelnej odpowiedzi, przsuwanie strzalkami na klawiaturze mi nie dziala. w sensie zamiast przesuwac mi kursor w edytorze, przewija mi strone

problem powstaje gdy chce dopisac jakas zjedzona litere w linijce wyzej. pomaga dopiero najechanie myszka i klikniecie w danym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy bylo, ale mam jeden prolem:

 

gdy uzywam normalnej pelnej odpowiedzi, przsuwanie strzalkami na klawiaturze mi nie dziala. w sensie zamiast przesuwac mi kursor w edytorze, przewija mi strone

problem powstaje gdy chce dopisac jakas zjedzona litere w linijce wyzej. pomaga dopiero najechanie myszka i klikniecie w danym miejscu

nie dokonca czaje, nawet jak juz klikniesz myszka gdzies w okienku, gdzie sie wpisuje tekst to wtedy rowniez nie mozesz przesuwac strzalkami od klawiatury kursora, gdzie sie pisze?

Poinewaz normlanie jak klikasz odpowiedz to pojawia sie storna z formularzem, ale poki nie klikniesz w okienko do pisania to przesuwasz cala strona. Musisz w niego kliknac.

 

 

 

Co do szerokosci to strona nie ebdzie juz zwezana. Serwis budowalem juz pod rozdzielczosc 1280pixeli.

Juz w dzisiejszych czasach rozdzielczosc 1024 nie jest praktycznie liczona. Wg statystyk serwisu jest to mnie niz pol procenta.

 

Rada moze byc jak juz wspomnial Ctr + minus, zeby zmniejszyc rozmiar strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz w dzisiejszych czasach rozdzielczosc 1024 nie jest praktycznie liczona. Wg statystyk serwisu jest to mnie niz pol procenta.

Według statystyk 4kwarty rozdzielczość 1024x768 jest czwartą najczęściej używaną (12%, pierwsza ma 18%) :)

Piszę tylko by pokazać, że wcale nie znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok racja u nas to jest dokladnie 9,5%, pozniej sa wyzsze, nizsze maja tylko urzadzenia przenosne z czego najwiecej iPad, ale na iPadzie strona wyglada normalnie.

 

@Matek, a jak dasz ctr+ (- na klawiaturze) to nie jest dobrze? Czy wtedy strona wyglada zle? i jaki masz monitor? 1024 to na 15calowych byla, ludzie czesto ustawiaja za malo rozdzielczosc, moze u Ciebie 1280 tez by sie sprawdzilo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG, Maciek, nie każdy ma 17" monitor jak ty. Mamy XXI wiek.

 

Ty spróbuj ctrl + scroll w dół lub "-" na klawiaturze.

1. Po co te dogryzanie?

2. Nie mam monitora 17''

3. Dzięki za rade.

 

@Borys

Mam monitor 19'' i mogę ustawić rozdziałke 1280, ale jej nie używam(wtedy jest dobrze) ;p Będe korzystał z tego drugiego sposobu ctrl+''-''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde, a nie rozmazuja ci sie litery przy rozdzielczosci 1024 na 19 calowym monitorze? Dla 19 calowek chyba macierzystym ustawieniem jest wlasnie 1280 (jeszcze zalezy czy panorama itd. dla panoramy chyba nawet 13XX). Moim zdaniem optymalnie na taki monitor bedzie 1280, ale to oczywiscie tez kwestia gustow i potrzeb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matek, a jak dasz ctr+ (- na klawiaturze) to nie jest dobrze? Czy wtedy strona wyglada zle? i jaki masz monitor? 1024 to na 15calowych byla, ludzie czesto ustawiaja za malo rozdzielczosc, moze u Ciebie 1280 tez by sie sprawdzilo?

na stacjonarnym mam 17 i tam trzeba przewijac. ale teraz sprawdzilem ctrl+minus i wyglada bardzo dobrze po tym zabiegu, wiec nie widze problemu. dodatkowo rzadko korzystam ze stacjonarnego, w moim przypadku to nie problem

 

na codzien prawie caly czas uzywam laptopa, tam nie ma zadnych problemow z szerokoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum nba istnieje juz przeszlo 12 lat dokladnie nie pamietam musialbym sprawdzac, takze napewno nie ma zadnej realnej szansy na upadek.

jest to obecnie najwieksze koszykarskie forum, takze co jak co ale forum nie dam upasc :)

 

Trudniej jest z serwisem informacyjnym, ale teraz wszystko zostalo oskryptowane takze strona sie latwiej administruje, takze licze rowniez na sukces z serwisem od strony informacyjnej.

 

Bardzo chcialbym, zeby pojawialo sie coraz wiecej komentarzy pod wiadomosciami i strona sie rozruszala, bede dazyl do tego, zeby e-nba.pl tak jak kiedys bylo zbiorem wszystkich wiadomosci o nba, zeby wiecej czytelnik informacji pod wzgledem ilosciowym mogl sie dowiedziec z e-nba niz z nba.com

 

Na to jednak potrzeba czasu, a odbudowanie reputacji troche trwa. Od paru dni regularnie dodaje wiadomosci i jest ich wiecej niz na nba.com, bo nie sa tylko najwazniejsze, ale wszystkie nawet drobne.

 

Zastanawia mnie tez czy przyjma sie blogi na forum.mjest to bardzo wkrecajaca funkcja, ale potrzeba czasu zeby ja poznac oswoic sie i trzeba miec checi.

obecnie tez nie dziala jeszcze dodawanie znajomych na forum, ale niedlugo bedzie naprawione, a to rowniez jest polaczone z blogami... Osobiscie zachecam do sprobowania, jest to fajna zabawa, jak wiecej forumowiczow zaczyna blogowac, komentowac sie wzajemnie... Z czasem czuje sie, ze blog jest czytany nie tylko na forum, ale stanowi swego rodzaju wyjscie ze swoimi przemysleniami w swiat, do czytelnikow z zewnatrz...:)

 

Ale sie rozpisalem, ponioslo mnie z fantazja i namawianiem, ale to nie ostatni raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum nba istnieje juz przeszlo 12 lat dokladnie nie pamietam musialbym sprawdzac, takze napewno nie ma zadnej realnej szansy na upade

 

 

jest to obecnie najwieksze koszykarskie forum, takze co jak co ale forum nie dam upasc :)

 

Trudniej jest z serwisem informacyjnym, ale teraz wszystko zostalo oskryptowane takze strona sie latwiej administruje, takze licze rowniez na sukces z serwisem od strony informacyjnej.

 

Bardzo chcialbym, zeby pojawialo sie coraz wiecej komentarzy pod wiadomosciami i strona sie rozruszala, bede dazyl do tego, zeby e-nba.pl tak jak kiedys bylo zbiorem wszystkich wiadomosci o nba, zeby wiecej czytelnik informacji pod wzgledem ilosciowym mogl sie dowiedziec z e-nba niz z nba.com

 

Na to jednak potrzeba czasu, a odbudowanie reputacji troche trwa. Od paru dni regularnie dodaje wiadomosci i jest ich wiecej niz na nba.com, bo nie sa tylko najwazniejsze, ale wszystkie nawet drobne.

 

Zastanawia mnie tez czy przyjma sie blogi na forum.mjest to bardzo wkrecajaca funkcja, ale potrzeba czasu zeby ja poznac oswoic sie i trzeba miec checi.

obecnie tez nie dziala jeszcze dodawanie znajomych na forum, ale niedlugo bedzie naprawione, a to rowniez jest polaczone z blogami... Osobiscie zachecam do sprobowania, jest to fajna zabawa, jak wiecej forumowiczow zaczyna blogowac, komentowac sie wzajemnie... Z czasem czuje sie, ze blog jest czytany nie tylko na forum, ale stanowi swego rodzaju wyjscie ze swoimi przemysleniami w swiat, do czytelnikow z zewnatrz...:)

 

Ale sie rozpisalem, ponioslo mnie z fantazja i namawianiem, ale to nie ostatni raz ;)

No i bardzo dobrze, widac ze jestes zaangazowany. Aż mi sie stare czasy przypomniały jak sporo pisałem i dyskutowałem.

 

Byc może nawet uda mi sie inaczej gospodarować czasem aby czasem zajrzec w jakies tematy poza fb...

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.