Skocz do zawartości

NOWE FORUM, uwagi, zmiany techniczne itd.


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

wygląd zostawmy, chociaż tak jak kilka osob uważam że fajnie jakby człowiek mógł sobie podobną skórkę/nakładkę samodzielnie dobrać bo stare forum czy to co jest na realu mi bardziej podpada, ale to na potem, nie wiem czy ktoś mi udzielił odpowiedzi czy nie, jesli tak to przepraszam nie mogłem znaleźć, ale jak to jest z tym cytowaniem, na tej wersji tylko moge zrobić cytat jak kliknę pod postem danej osoby, z tej mapy tematów już nie wiem jak zacytować, plus na starym forum jak zaznacyzł cżłowiek fragment to ten był cytowany to tez było fajne tutaj trzeba edytować i jest marnie, no i jeszcze raz czy niedałoby się zrobic "ścieżki" forumowej taka jaka jest na górze również na dole żeby mozna było za jednym kliknięciem wrócić gdzie sie chce.

 

ps. jeszcze jedno klikam odpowiedz w tym watku to chodzi mi o to żeby chronologicznie była zamieszczona odpowiedź a czasem wyskakuje na innej stronie pod czyimś postem, nie wiem czy jest to związane z tym że coś wcześniej kliknąłem czy jak ??

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

el, odśwież i post bedzie na miejscu

 

EDIT:

(ale milo pierwszy raz moj swiezo napisany post wskoczyl na dobre miejsce odrazu :) )

 

a co do cytowania tylko zaznaczonego fragmentu tekstu - bardzo mi sie to podobalo na ostatnim forum, szkoda ze tutaj tak sie nie da (albo nie widze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multicytowanie naprawione, wystarczy zaznaczyc kilka postow (dolny prawy rog pod postem) i jak sie kliknie odpowiedz z cytatem to wszystkie zaznaczone posty sa wklejane jako cytaty.

 

Co do wygladu to nie ma mozliwosci, zeby bylo kilka skorek. Daze do tego, zeby byl jeden dopracowany wyglad nawiazujacy do strony glownej i z nia rowniez polaczony funkcjonalnosciami.

 

Edit: wprowadzone juz tez sa emotiokony

Edytowane przez Borys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multicytowanie naprawione, wystarczy zaznaczyc kilka postow (dolny prawy rog pod postem) i jak sie kliknie odpowiedz z cytatem to wszystkie zaznaczone posty sa wklejane jako cytaty.

 

Co do wygladu to nie ma mozliwosci, zeby bylo kilka skorek. Daze do tego, zeby byl jeden dopracowany wyglad nawiazujacy do strony glownej i z nia rowniez polaczony funkcjonalnosciami.

 

Edit: wprowadzone juz tez sa emotiokony

emoty to jedyne co mi się podoba w tym nowym forum :) a serio @Borys nie myślałes żeby jednak trochę pastelowych kolorów dodać tu i uwdzie pod tła itd. możesz byc beton i nie słuchać co mówię ale wydaje mi się że byłby to trafiony pomysł, mówię to po doświadczeniach z innymi stronami forami a nie dlatego że mi isę tak wydaje, plus dzieki @matek, multicytaty oka, ale ponawiam nei dało by się zrobić cytowania tak jak w starym forum, to było bardzo funkcjonalne, no i @Borys odpowiedz co do tej sciezki forumowej czy by nie dało wstawić takiej samej na dole jak jest na górze, bo narazie to nowe forum jest właśnie mniej funkcjonalne od starego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze sprawę

wcześniej działo to normalnie więc dziwie się, że teraz nie działa ale po restarcie tak samo działa więc to problem na dłużej chyba

mianowicie: koperty oznaczające tematy nie są zaznaczane jako nieprzeczytane więc nie zawsze wiem, że coś nowego zostało napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie że wejście do działu powoduje automatycznie oznaczenie wszystkich tematów jako przeczytane, co by było dużą wadą... przećwiczę to jeszcze, ale chyba miałem tak z dwa razy że były tematy nieprzeczytane, zamykałem FF, wchodziłem później i wszystko przeczytane

niby zniknęło przez chwilę ale jednak jest dalej problem. wydaje mi się że to problem w tym, że otwieram na dwóch kompach forum i na każdym pamięta co sobie chce via cookies (?) ale jednocześnie wcześniej takiego problemu nie było. wcześniej nikt się do tego nie odniósł, fajnie by było gdyby tym razem to sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze sprawę

wcześniej działo to normalnie więc dziwie się, że teraz nie działa ale po restarcie tak samo działa więc to problem na dłużej chyba

mianowicie: koperty oznaczające tematy nie są zaznaczane jako nieprzeczytane więc nie zawsze wiem, że coś nowego zostało napisane

nieprzeczytany temat jest zawszze pogrubiony, koperty rowniez powinny byc inne, ale duzo sie nie roznia.

 

niby zniknęło przez chwilę ale jednak jest dalej problem. wydaje mi się że to problem w tym, że otwieram na dwóch kompach forum i na każdym pamięta co sobie chce via cookies (?) ale jednocześnie wcześniej takiego problemu nie było. wcześniej nikt się do tego nie odniósł, fajnie by było gdyby tym razem to sprawdzić

tak teraz system jest oparty na cookiesach zapisanych na komputerze, chyba mozna zrobic, ze zapisuje sie na komputerze zaraz zobacze i postaram sie to zmienic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączona zostala opcja, ze przeczytane watki i nieprzeczytane sa zapisywane w bazie danych forum i dodatkowo wlaczylem, ze forum samo automatycznie oznacza watki jako przeczytane bez koniecznosci ich przeladowania.

 

Podsumowujac serwer zurzywa wiecej pamieci, ale bedzie dokladniej i lepiej oznaczac przeczytane i nieprzeczytane tematy, takze teraz powinno byc dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.