Skocz do zawartości

NOWE FORUM, uwagi, zmiany techniczne itd.


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Jak klikam odpowiedz na dole z prawej strony co jest pod każdym postem to przeskakuje od razu do zaawansowanej odpowiedzi, jak klikam na to duże z lewej strony "odpowiedz w tym wątku" wtedy przeskakuje do szybkiej odpowiedzi.

 

 

Plus zobacz na screena i pytanie dlaczego tekst nie dochodzi do końca szerokości ?

juz dochodzi do konca strony. Ale na dniach tez zwęzimy szerokosc forum do 1100pixeli. Poniewaz tak to mysle, ze tekst jest zbyt szeroki i ciezko okiem sie przeskakuje z konca wiersza do drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do emotikonek to niektore sa ciekawe na sfd.pl (przykladowo taka mordka obita lub "sciana" czy "o k****") - tego mi brakowalo w ostatnim forum. bylo tylko "shocked" i ":o"

 

i brakuje guzika ktory pozwalal wrocic odrazu na sama gore strony jednym klikiem. to byl taki trojkat w kolku pod autorem posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak probuje edytowac swoj profil wyskakuje mi cos takiego...

 

 

An appropriate representation of the requested resource /profile.php could not be found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request."

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest pewnie kwestia gustu i przyzwyczajenia się ale wkurwiająca jest reklama i mało od siebie różnią się kopertki

nad kopertkami pozniej popracuje jeszcze, zawsze mozna ulepszyc.

Natomiast reklama byla identyczna na poprzednim forum. W sensje tyle samo jej bylo i dokladnie w tych samych miejscach.

 

@Michalik co do pasow itd. To zaloze temat za miesiac jakie ludzie maja wrazenia z forum i zobaczymy, jakie wtedy beda opinie. Jak nadal beda wkurzac to zrobimy bardziej czarne albo w blekit. Chce poczekac, az ludzie sie troche przyzwyczaja, poniewaz teraz jest zbyt drastyczna zmiana, zeby na trzezwo oceniac wyglad i uzytecznosc.

 

Natomiast co do szerokosci to mam zla informacje, zmiana szerokosci wymagalaby zbyt duzo zmian od strony technicznej i na tym etapie jest praktycznie nie mozliwa. Wybierajac taka szerokosc sugerowalem sie statystykami o rozdzielczosci ekranow uzytkownikow i tak najmneijsza jaka maja uzytkownicy to 1220piszeli. Oczywiscie sa wyjatki, ale to pewnie urzadzenia mobilne i tam szerokosc jest w ogole 700pixeli, takze do takiej nikt sie nie dostraja.

 

Zobaczymy jeszcze jak z ta szerokosci. Troche zweze sam tekst w postach, a ogolna szerokosc musi zostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakim silniku działa to forum i cała stronka ale czy nie wystarczy ustalić szerokość forum w stylach?

Na inspektorze edytowałem CSSa- nigdzie nie ma szerokości i od razu to lepiej wygląda

 

.body_wrapper {

margin: auto;

width: 1000px;

 

 

}

 

 

Może warto nadpisać te wartości po przez !important?

 

ps. Przy próbie wysłania Ci PM mam błąd: have reached your stored private message quota and cannot send any further messages until space has been created.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze sei zasta n awiam czy mozna zrobic tak, zeby podczas przegladania forum mozna bylo kliknac w ( do wyboru) ostatnie 3 strony tematu a nie tylko ostatnia? to taka moja sugestia, bo nie kazdy czyta forum na biezaco, a jak sie wlaczy ostatnia strone to wczesniejsze nieprzeczytane posty 'wygasaja' tzn nie swieca juz jako nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze sei zasta n awiam czy mozna zrobic tak, zeby podczas przegladania forum mozna bylo kliknac w ( do wyboru) ostatnie 3 strony tematu a nie tylko ostatnia? to taka moja sugestia, bo nie kazdy czyta forum na biezaco, a jak sie wlaczy ostatnia strone to wczesniejsze nieprzeczytane posty 'wygasaja' tzn nie swieca juz jako nowe

W ustawieniach możesz sobie zmienić liczbę postów na stronę plus inne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga natury "przyzwyczajenia i wygody". Nie dałoby rady zmienić, aby tak jak na starym forum liczba stron w temacie była "odliczana" od końca, a nie tak jak jest teraz od początku?

Pyanie co lepsze, poniewaz do przechodzenia bezposrednio do ostatniego nieprzeczytanego postu sluzy guzik, po lewej od tematu taka jakby zielona strzaleczka. NAtomiast z kolei, jesli ktos jest nowy na forum lub chce dopiero sie "wkrecic" w temat to lepiej, zeby mial pierwsze 3 strony.

Ja mysle, ze lepsze jest nastawienie z pierwszymi 3 stronami, im wiecej ludzi temat zainteresuje tym lepiej dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.