Skocz do zawartości

Jazda, jazda, jazda, czyli sezon 2011/12 czas zacząć...


Dunk Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Ile razy OKC musi dostać wpierdol na początku meczu, żeby Brooks zrozumiał, że ten lineup z Perkinsem (jak i sam Perkins) jest tragiczny?

 

E: To co Durant i Westbrook robią z offensive flow Thunder w 1. połowie odpalanymi contested jumperami z izolacji jest morderstwem na koszykówce.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy OKC musi dostać wpierdol na początku meczu, żeby Brooks zrozumiał, że ten lineup z Perkinsem (jak i sam Perkins) jest tragiczny?

 

E: To co Durant i Westbrook robią z offensive flow Thunder w 1. połowie odpalanymi contested jumperami z izolacji jest morderstwem na koszykówce.

hehe :D

welcome in OKC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K#rwa, jak bardzo bym nie chciał, to i tak nie potrafię się zmusić do kibicowania drużynie w której gra ten debil, Westbrick. Nie dość, że ma ryj jak jakaś jaszczurka czy tam inny gad, to jeszcze gra tak bezmyślnie i samolubnie, że mnie odrzuca na samą myśl. że ktoś taki może zdobyć pierścionek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Diabełek- czy to nie Ty czasami pisałeś o Kubbasie "mistrz nabijanych postów" ? Jak w takim razie nazwac kogoś kto pisze takie same posty w dwóch różnych topicach?

dzisiaj heat już tego raczej nie wypuszczą, ale Thunder mam nadzieję dostali lekcje,że mecz trwa 48 mnut a nie 24 i Finały zaczną się na dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Diabełek- czy to nie Ty czasami pisałeś o Kubbasie "mistrz nabijanych postów" ? Jak w takim razie nazwac kogoś kto pisze takie same posty w dwóch różnych topicach?

dzisiaj heat już tego raczej nie wypuszczą, ale Thunder mam nadzieję dostali lekcje,że mecz trwa 48 mnut a nie 24 i Finały zaczną się na dobre

po prostu nie wierzyłem, że po meczu ktoś mi to jeszcze odpisze na to co napisałem i nie pomyliłem się

po za tym w jazda, jazda posty się nie liczą

 

jak chcesz się czepiać o nabijanie postów to zacznij od osób które w "normalnych" topicach piszą po dwa posty pod rząd zamiast zedytować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battier to w tej serii wygląda na razie jakby mógł rzucać trójki z szatni, a i tak by wpadały..

Wreszcie jakiś meczyk wyrównany od początku, ale zastanawia dominacja Miami na deskach- Thunder muszą to ogarnąć, bo 10 off reb Heat jak na połówkę to w c*** dużo jest.

Harden też potrafi mieć niezłe sekwencje- cegła napędzająca kontrę Heat, potem zje***y wjazd, faul na Wade i and1, zjebana wide open trójka, mniej więcej w tej kolejności..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.