Skocz do zawartości

Jazda, jazda, jazda, czyli sezon 2011/12 czas zacząć...


Dunk Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Michałowicz przed chwilą zrobił z Bosha numer 2 draftu'03. Przecież każdy wie, że dwójką był wtedy Darko "Chorwacka Bestia" Milicic.

Chyba Darko byłby zły, jakbyś go nazwał "chorwacką bestią". A Darko potrafi być zły, zapewniam. Trzeba chronić matki i córki ;]

 

[video=youtube;woWqSmichOo]http-~~-//www.youtube.com/watch?v=woWqSmichOo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałowicz przed chwilą zrobił z Bosha numer 2 draftu'03. Przecież każdy wie, że dwójką był wtedy Darko "Serbska Bestia" Milicic.

Michałowicz regularnie ma takie kwiatki, nie wiem za co on tam siedzi na stołku. Lepiej z zagranicznym patrzeć niż płacić za ten syf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałowicz regularnie ma takie kwiatki, nie wiem za co on tam siedzi na stołku. Lepiej z zagranicznym patrzeć niż płacić za ten syf

A kto powiedział, że ja płacę? ;] Michałowicz leci online, za friko. Ale coś cięło mi obraz więc i tak się przerzuciłem na język Szekspira.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Michałowicza, to na prawdę jak dla mnie gość ma pojęcie o koszykówce, tylko po prostu czasami się myli (jak każdy), czasami gada pierdoły, albo po prostu każą mu takie pierdoły mówić. Szczerze to nigdy nie słyszałem w polskich stacjach lepszego komentatora od niego, bo jak słyszę np. Ryszarda Łabędzia, albo Sobczyńskiego w TVP- to dopiero jest dramat, dosłownie k**** dramat... Nie dość, że wiedzy zero- to jeszcze wprowadzają atmosferę stypy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak wyglądaliby w tv ci którzy go krytykują i wytykają/wyśmiewają błędy

Ale co to w ogóle za argument? Jemu za to płacą, komentuje od iluśtam lat mecze NBA, Euroligi, VTB czy ACB, a dalej jest słaby. Taka jest prawda. A argument, że w Polsce nie ma lepszego też do mnie nie trafia. Są, tylko trzeba ich poszukać, a nie ciągle obracać się w tych samych nazwiskach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni by nie nadążali komentować akcji za akcją, amerykańce jakieś śmieszne historyjki też przytaczają to to ich ratuje, a krzyknąć, że super wsad to każdy głupi potrafi. Oni powinni wiecej czytać artykułów czy też nowinek aby być na bierząco, bo czuje, że 3/4 ich gadki to taki spontan na zasadzie 'a nuż trafie w temat'.

 

Edit: Dla mnie smutne są te przerwy na LP. Włączam wtedy jakiegoś streama, na którym jest analiza w połowie meczu. Bo tak siedzieć i oglądać to czarne tło to krew zalewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to w ogóle za argument? Jemu za to płacą, komentuje od iluśtam lat mecze NBA, Euroligi, VTB czy ACB, a dalej jest słaby. Taka jest prawda. A argument, że w Polsce nie ma lepszego też do mnie nie trafia. Są, tylko trzeba ich poszukać, a nie ciągle obracać się w tych samych nazwiskach.

I myślisz Kosi, ze nikt na ten pomysł nie wpadł przez x lat? Nie bądźmy naiwni.

 

Poza tym, jak słucham coraz to nowych "współkomentatorów", których nam się funduje, to mam wątpliwości, czy tak łatwo dałoby się znaleźć odpowiednią osobę na to stanowisko, a co dopiero na głównodowodzącego.

 

Tak jak ktoś tu pisał Michałowicz wiedzę ma, czasami popełnia tylko śmieszne pomyłki i no to jego słowotwórstwo też jest zabawne. Potrafi się nawet emocjonowac w odróżnieniu do innych "ekspertów" (uuuaaaa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I myślisz Kosi, ze nikt na ten pomysł nie wpadł przez x lat? Nie bądźmy naiwni.

To czemu ciągle powtarzają się wszędzie te same nazwiska? Czemu od lat nie ma nowych nazwisk w środowisku komentatorskim?

 

Poza tym, jak słucham coraz to nowych "współkomentatorów", których nam się funduje, to mam wątpliwości, czy tak łatwo dałoby się znaleźć odpowiednią osobę na to stanowisko, a co dopiero na głównodowodzącego.

Ale co to są w ogóle za ludzie? Skąd oni ich biorą? I czemu mimo, że się nie nadają ciągle ich zapraszają? Wszystko kwestia znajomości czy tam czegoś innego.

 

Tak jak ktoś tu pisał Michałowicz wiedzę ma, czasami popełnia tylko śmieszne pomyłki i no to jego słowotwórstwo też jest zabawne. Potrafi się nawet emocjonowac w odróżnieniu do innych "ekspertów" (uuuaaaa).

No widzisz, a do mnie to jego "słowotwórstwo" w ogóle nie trafia. Emocjonować potrafią się też inni i to w dużo ciekawszy sposób niż te ciągłe "uuuaaaa".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.