Skocz do zawartości

Transfer CP3 do Lakers - ODWOŁANY!


karl

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem o co tak sracie

 

1. Hornets przygarneli wiekszy payroll

to jest pierwszy i glowny powod dla ktorego trejd sie nie odbyl

a ze 29 pozostalych placi za payroll Hornets to trejd sie nie odbyl

 

2. Trejd wcale nie byl taki zajebisty - zostaliscie z samym Bynumem i KobePaulem jako ballhandlerem

jakos nie widze by sie uzupelniali

 

3. Wartosc Hornets jeszcze bardziej spada i jak spadnie ponizej 300 mil za franczeze to traci na tym kazdy wlasciciel

 

tak wiec zwiazku z punktami 1 i 3 trejd sie nie odbyl

Marc Cuban sra na to gdzie poszedl Chris Paul, Dan Gilbert mial beznadziejny przekaz, to czy Paula dostali by Lakers czy Wolves ma gowno do rzeczy tak dlugo jak spelnione sa podpunkty 1 i 3

 

tak wiec przestancie srac ze liga jest ustawiona

otóż to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co mi cytujesz te pierdoły z oficjalnego stanowiska które nic nie mają wspólnego z prawdą, tylko teraz próbują naprawić obraz sprawy

Poproszę link do wiarygodnego źródła, które napisało o Twojej teorii.

matko @Kosi dobrze ześ ty za komuny nie żył zbyt długo jak ty taki naiwny :D Plus dzięki koledze Agresywnemu że mnie wyreczył, oraz @ai ma oczywiście rację, no i teraz faktycznie na miejscu Lakers bym się trochę obawiał bo faktycznie ich kosztem mogą chcieć jednak ten deal przepchnąć w formie kożystnej dla NoH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elwariatio,

owners mogli wyrazić swoje oburzenie, jak Gilbert chociażby, ale decyzja należała do Sterna i była motywowana finansowo.

w ogóle gdyby taka sytuacja miała miejsce w przypadku innego klubu, czyli np. GM jazz dogadał wymianę z LAL i hou, ale właścicielowi utah by się ona nie spodobała i ją anulował, to całej tej głupawki by nie było. ale że tu mamy do czynienia ze Sternem, do tego sfrustrowany Gilbert po raz kolejny się wygłupia, to i opinia publiczna wariuje.

tymczasem jeśli lakers złożą lepszą ofertę, to ten trejd bez problemu przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co tak sracie

 

1. Hornets przygarneli wiekszy payroll

to jest pierwszy i glowny powod dla ktorego trejd sie nie odbyl

a ze 29 pozostalych placi za payroll Hornets to trejd sie nie odbyl

 

2. Trejd wcale nie byl taki zajebisty - zostaliscie z samym Bynumem i KobePaulem jako ballhandlerem

jakos nie widze by sie uzupelniali

 

3. Wartosc Hornets jeszcze bardziej spada i jak spadnie ponizej 300 mil za franczeze to traci na tym kazdy wlasciciel

 

tak wiec zwiazku z punktami 1 i 3 trejd sie nie odbyl

Marc Cuban sra na to gdzie poszedl Chris Paul, Dan Gilbert mial beznadziejny przekaz, to czy Paula dostali by Lakers czy Wolves ma gowno do rzeczy tak dlugo jak spelnione sa podpunkty 1 i 3

 

tak wiec przestancie srac ze liga jest ustawiona

otóż to.

Ależ wy jesteście naiwni.

 

Przecież gdyby chodziło tylko o to, że Hornets biorą za dużo do payrollu, to wystarczyłaby jakaś korekta, typu Ariza do LA, czy nawet ten Okafor i byłoby po sprawie. Szerszenie mają w tej chwili bodaj 6 graczy pod kontraktami i są poniżej salary floor. Tak czy siak kogoś by pozyskali. Sądzicie, że gdyby Paul poszedł gdzie indziej, a do Nowego Orleanu powędrowałby jakiś FA typu Nene to ktoś by się oburzał? Zejdźcie na ziemię.

 

Czytaliście list Gilberta? Ani razu się nie zająknął o Hornets. Pierdolił tylko o Lakers. O tym, że dostają najlepszego gracza w wymianie, że oszczędzają kasę, że reszta klubów przez to dostanie mniej. To jest ewidentny konflikt interesów. Liga by chciała, żeby Lakers wpłacali dalej masę zielonych do klubowej kasy, ale najlepiej, jakby jednocześnie odpadali w drugiej rundzie. Najpierw opracowują CBA, w którym ograniczają możliwości bogatszych klubów, robią wszystko, żeby gracze po amnestii nie trafiali do contenderów, a teraz ingerują w dobry transfer. Ridiculous.

 

Poczytajcie sobie artykuł Coona, on to wszystko świetnie ujął.

 

Gilbert's logic was as flimsy as his motives were suspect. He called on Stern to act in his role overseeing significant management decisions with the Hornets, yet Gilbert's letter made clear that the Hornets were the least of his concerns. Instead he complained about the Lakers receiving the best player in the trade while saving money, not giving up any draft picks, and receiving a large trade exception to boot. For good measure he also brought up the Lakers' trade for Gasol in 2008, just in case the commissioner needed a reminder of the perception of the Lakers as the league's golden child.

 

Gilbert went on to complain that the trade would save the Lakers "approximately $20 million in salaries and approximately $21 million in luxury taxes." Why is this a problem? Wasn't the point of the lockout to change the system so that teams will no longer overspend? Isn't the more punitive luxury tax supposed to dissuade teams from spending above the tax line? Since when is it a bad thing when a team saves money?

 

Gilbert provides the answer: "That $21 million goes to non-taxpaying teams and to fund revenue sharing."

 

That's stunning. The system is supposed to decrease spending, yet owners like Gilbert rely on teams like the Lakers continuing to spend like they used to -- because the proceeds from the luxury tax go to teams like the Cavs. Gilbert is using his position as part-owner of the Hornets to implore Stern to exercise his power as the fiduciary of the Hornets to make a ruling on behalf of the Cavs. This is a blatant conflict of interest. When it purchased the Hornets from George Shinn, the league put team chairman Jac Sperling in place specifically to avoid any conflict of interest. The only way the league can avoid such a conflict is by staying at arm's length -- by relying on Sperling's autonomy with the team. Instead the league has trumped Sperling, and trumped Hornets GM Dell Demps and his basketball staff.

 

Read the letter again. Gilbert talks about how it will help the Lakers, and he talks about how it will hurt non-taxpaying teams. Not once does he suggest that it's actually a bad deal for the Hornets.

http://espn.go.com/nba/story/_/id/73365 ... ert-letter

 

Warto przeczytać całość

 

Także bawcie się dalej w piaskownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech Jendras, najbardziej mnie zastanawia co chciałeś osiągnąć tymi dwoma zdaniami:

 

Ależ wy jesteście naiwni.

(...)

Także bawcie się dalej w piaskownicy.

czyni to twoją wypowiedź bardziej wiarygodną, czy jak?

 

 

http://forums.realgm.com/boards/viewtop ... &t=1142074

dla tych, którzy są naprawdę zainteresowani tym, co i dlaczego stało się w związku z tą wymianą.

 

w ogóle to CP i tak trafi do lakers, po prostu ta wymiana musi choć trochę bardziej przypominać tą, w której jazz za Derona dostali młodych zdolnych i wysokie picki zamiast graczy koło trzydziestki i dziesiątków milionów $ więcej w payrollu, jak to teraz próbowano wcisnąć hornets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech Jendras, najbardziej mnie zastanawia co chciałeś osiągnąć tymi dwoma zdaniami:

 

 

 

Ależ wy jesteście naiwni.

(...)

Także bawcie się dalej w piaskownicy.

czyni to twoją wypowiedź bardziej wiarygodną, czy jak?

 

 

http://forums.realgm.com/boards/viewtop ... &t=1142074

dla tych, którzy są naprawdę zainteresowani tym, co i dlaczego stało się w związku z tą wymianą.

 

w ogóle to CP i tak trafi do lakers, po prostu ta wymiana musi choć trochę bardziej przypominać tą, w której jazz za Derona dostali młodych zdolnych i wysokie picki zamiast graczy koło trzydziestki i dziesiątków milionów $ więcej w payrollu, jak to teraz próbowano wcisnąć hornets.

Rozumiem, że stwierdzenia typu "przestańcie srać, że..." już ci nie przeszkadzają?

 

sorry, lorak, ale po prostu ty nigdy nie przyznasz, że ktoś może działać na niekorzyść lakers, a że jesteś bystry, to zawsze sobie znajdziesz jakieś logiczne wytłumaczenie, którego się potem będziesz trzymał. obaj z ai3 w tym temacie piszecie trochę w tonie takiego głosu rozsądku, który studzi te wszystkie teorie spiskowe i skupia się na stronie biznesowej sprawy, ale jesteście w tym wszystkim naiwni, że aż trudno uwierzyć, pisząc, że Stern zablokował deal, bo Hornets dokładali za dużo do salary.

 

Cały czas ignorujecie list Gilberta czy płaczącego Cubana. Hornets dostawali kupę talentu: Scola, Odom i Martin to wszystko klasowi gracza z rozsądnymi kontraktami, każdy z osobna ma niezłą wartość na rynku i o ile Hornets nie dostaliby zapewne prospecta pokroju Favorsa, to mogliby spokojnie zebrać paczkę picków i kilku dobrze rokujących młodych graczy. Tymczasem, wasza argumentacja ma po prostu olbrzymie luki.

 

Ps. Co to jest "franczeza"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech Jendras, najbardziej mnie zastanawia co chciałeś osiągnąć tymi dwoma zdaniami:

 

 

 

Ależ wy jesteście naiwni.

(...)

Także bawcie się dalej w piaskownicy.

czyni to twoją wypowiedź bardziej wiarygodną, czy jak?

 

 

http://forums.realgm.com/boards/viewtop ... &t=1142074

dla tych, którzy są naprawdę zainteresowani tym, co i dlaczego stało się w związku z tą wymianą.

 

w ogóle to CP i tak trafi do lakers, po prostu ta wymiana musi choć trochę bardziej przypominać tą, w której jazz za Derona dostali młodych zdolnych i wysokie picki zamiast graczy koło trzydziestki i dziesiątków milionów $ więcej w payrollu, jak to teraz próbowano wcisnąć hornets.

Rozumiem, że stwierdzenia typu "przestańcie srać, że..." już ci nie przeszkadzają?

wiesz, czego innego oczekuję od ciebie, a czego innego od ai. albo inaczej - do czego innego przyzwyczailiście czytelników ;]

 

sorry, lorak, ale po prostu ty nigdy nie przyznasz, że ktoś może działać na niekorzyść lakers, a że jesteś bystry, to zawsze sobie znajdziesz jakieś logiczne wytłumaczenie, którego się potem będziesz trzymał. obaj z ai3 w tym temacie piszecie trochę w tonie takiego głosu rozsądku, który studzi te wszystkie teorie spiskowe i skupia się na stronie biznesowej sprawy, ale jesteście w tym wszystkim naiwni, że aż trudno uwierzyć, pisząc, że Stern zablokował deal, bo Hornets dokładali za dużo do salary.

 

Cały czas ignorujecie list Gilberta czy płaczącego Cubana. Hornets dostawali kupę talentu: Scola, Odom i Martin to wszystko klasowi gracza z rozsądnymi kontraktami, każdy z osobna ma niezłą wartość na rynku i o ile Hornets nie dostaliby zapewne prospecta pokroju Favorsa, to mogliby spokojnie zebrać paczkę picków i kilku dobrze rokujących młodych graczy. Tymczasem, wasza argumentacja ma po prostu olbrzymie luki.

 

w których miejscach są te luki?

czytałeś w ogóle ten podlinkowany przeze mnie tekst? bo o ile ci gracze faktycznie są ok, można by nawet zbudować z nich drużynę na pierwszą rundę przy sprzyjających wiatrach, to nie o to chodzi hornets. oni muszą mieć zespół atrakcyjny dla nowego właściciela, a kogoś takiego nie przyciągną 30latkowie i duży payroll.

 

i jakie jest w ogóle twoje stanowisko? owners zablokowali trejd, bo nie podobało im się wzmocnienie lakers? i jako jeden z głównych argumentów podajesz list Gilberta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak, ale przecież równie dobrze Hornets mogą sobie potem na spokojnie szukać dalszych wymian z udziałem gości, których dostaną tutaj jak będzie czas, nie będzie presji i nacisków tego całego medialnego zamieszania to można na spokojnie Odomem, Scolą czy Martinem sporo ugrać na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w których miejscach są te luki?

czytałeś w ogóle ten podlinkowany przeze mnie tekst?

nie czytałem jeszcze. długi jak cholera.

 

ale ty widzę mojej wypowiedzi też zbyt dokładnie nie przeczytałeś.

 

1. jeśli problemem jest zbyt dużo przychodzącego salary to wystarczy jeden telefon do Dempsa ze strony Sterna, żeby podreperować deal, nie potrzeba od razu całej sprawy blokować.

 

2. Hornets tak czy inaczej pozyskaliby paru graczy, bo są poniżej salary floor i mają 5 czy 6 zawodników pod kontraktami. Także znowu naciągane tłumaczenie.

 

3. Raz jeszcze polecam artykuł Coona.

 

When it purchased the Hornets from George Shinn, the league put team chairman Jac Sperling in place specifically to avoid any conflict of interest. The only way the league can avoid such a conflict is by staying at arm's length -- by relying on Sperling's autonomy with the team. Instead the league has trumped Sperling, and trumped Hornets GM Dell Demps and his basketball staff.

Tak, list Gilberta to jeden z głównych argumentów, bo idealnie pokazuje konflikt interesów, jaki powstaje w wyniku takiej a nie innej struktury własnościowej Hornets. Zresztą, nie potrzeba listu, żeby się domyślić, że pozyskanie przez Lakers 26-letniego franchise playera przy zmniejszeniu ich payrollu, jako taki nieoficjalny krok ku trasnferowi Dwighta nie jest na rękę pozostałym klubom. Nawet jeśli to tylko podejrzenie, to dobitnie pokazuje problem.

 

4. Jak pisałem wyżej, Scola, Odom, Martin to klasowi gracze z rozsądnymi kontraktami, mają sporą wartość na rynku i nawet jeśli celem Dempsa nie było utrzymanie drużyny na przyzwoitym poziomie, to handlując bez presji czasu każdym z tej trójki z osobna mógłby się dorobić pokaźnej grupki młodych graczy i picków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak, ale przecież równie dobrze Hornets mogą sobie potem na spokojnie szukać dalszych wymian z udziałem gości, których dostaną tutaj jak będzie czas, nie będzie presji i nacisków tego całego medialnego zamieszania to można na spokojnie Odomem, Scolą czy Martinem sporo ugrać na rynku.

 

nie wiem, ale jeśli Chrisem Paulem nie mogą ugrać czegoś lepszego, to tym bardziej tymi zawodnikami, których zresztą wartość będzie z czasem malała.

 

 

1. jeśli problemem jest zbyt dużo przychodzącego salary to wystarczy jeden telefon do Dempsa ze strony Sterna, żeby podreperować deal, nie potrzeba od razu całej sprawy blokować.

 

a to nie na jedno wychodzi? bo przecież rozmowy dalej się toczą i pewnie do tej wymiany dojdzie. więc o co to halo? poza tym trejd chyba i tak oficjalnie nie mógł być klepnięty wtedy.

 

2. Hornets tak czy inaczej pozyskaliby paru graczy, bo są poniżej salary floor i mają 5 czy 6 zawodników pod kontraktami. Także znowu naciągane tłumaczenie.

 

to zależy. jesteś w stanie podać konkretne liczby (ja nie jestem w stanie) jakby to wyglądało jeśli trejd by przeszedł, a jak gdyby hornets poszli po najmniejszej linii oporu, aby tylko przekroczyć granicę?

 

3. Raz jeszcze polecam artykuł Coona.

 

When it purchased the Hornets from George Shinn, the league put team chairman Jac Sperling in place specifically to avoid any conflict of interest. The only way the league can avoid such a conflict is by staying at arm's length -- by relying on Sperling's autonomy with the team. Instead the league has trumped Sperling, and trumped Hornets GM Dell Demps and his basketball staff.

[/quote:2c0pyz2m]

 

tak, czytałem. czytałem również, że decyzje odnośnie hornets podejmuje biuro komisarza (a wiec Stern, jako taki quasi owner NOH) wraz ze Sperlingiem.

a ostatnie zacytowane zdanie to już trochę taka demagogia Coona, bo jeśli on się teraz czepia Sterna, to tak samo powinien się czepiać każdego innego ownera, który nie zgodzi się na wymianę ukutą przez jego GMa i basketball staff.

 

 

Tak, list Gilberta to jeden z głównych argumentów, bo idealnie pokazuje konflikt interesów, jaki powstaje w wyniku takiej a nie innej struktury własnościowej Hornets. Zresztą, nie potrzeba listu, żeby się domyślić, że pozyskanie przez Lakers 26-letniego franchise playera przy zmniejszeniu ich payrollu, jako taki nieoficjalny krok ku trasnferowi Dwighta nie jest na rękę pozostałym klubom. Nawet jeśli to tylko podejrzenie, to dobitnie pokazuje problem.

 

po pierwsze, nie jestem pewien na ile poważnie należy traktować Gilberta. może po prostu poprzez pisanie listów wyładowuje swoje frustracje?

po drugie, wszystko fajnie Jendras, ale czemu w takim razie nie blokowano w przeszłości podobnych wymian? choćby sprowadzenia do was Gasola, połączenia w miami, czy zmowy bostońskiej trójcy?

 

i tak poza tym - dlaczego waszym zdaniem nie doszło do wymiany z bostonem (korzystniejszej dla NOH pod względem młodości i chyba kasy), gdy podobno Ainge był gotowy podjąć ryzyko i wziąć CP, nawet jeśli by odszedł po sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak, ale przecież równie dobrze Hornets mogą sobie potem na spokojnie szukać dalszych wymian z udziałem gości, których dostaną tutaj jak będzie czas, nie będzie presji i nacisków tego całego medialnego zamieszania to można na spokojnie Odomem, Scolą czy Martinem sporo ugrać na rynku.

nie wiem, ale jeśli Chrisem Paulem nie mogą ugrać czegoś lepszego, to tym bardziej tymi zawodnikami, których zresztą wartość będzie z czasem malała.

 

wręcz przeciwnie tu zasadnicza różnica jest taka, że wszyscy wiedzą, że Paul chce odejść i do tego zbyt wielu miejsc gdzie chce iść nie ma. Tamtymi mogą sobie później handlować na spokojnie, po cichu nie będąc stawianym pod ścianą.

 

Co do Celtics ja mimo wszystko nie wierzę, że Ainge zrobiliby tą wymianę nie mając gwarancji, że Paul podpisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie na jedno wychodzi? bo przecież rozmowy dalej się toczą i pewnie do tej wymiany dojdzie. więc o co to halo? poza tym trejd chyba i tak oficjalnie nie mógł być klepnięty wtedy.

nie wychodzi na jedno, bo co innego wziąć udział w negocjacjach i poinstruować Dempsa jakie są oczekiwania, a co innego zwyczajnie zablokować transfer. pytanie czy Stern w ogóle przewidywał powrót do rozmów z udziałem Lakers, gdyby nie tak zdecydowana reakcja ze strony otoczenia.

 

 

to zależy. jesteś w stanie podać konkretne liczby (ja nie jestem w stanie) jakby to wyglądało jeśli trejd by przeszedł, a jak gdyby hornets poszli po najmniejszej linii oporu, aby tylko przekroczyć granicę?

jeśli salary floor ma wynieść 85%, a cap będzie ustawiony na poziomie, powiedzmy 56 milionów, to Hornets musieliby wydać ok. 47-48 baniek. więc teoretycznie po wymianie z Lakers płaciliby więcej. ale w praktyce trudno przypuszczać, żeby ograniczyli się do salary floor, kiedy mają sześciu graczy pod kontraktami i 42 miliony payrollu. zwłaszcza, że pojawiały się plotki o zainteresowaniu Nene czy Bareą z ich strony.

 

tak, czytałem. czytałem również, że decyzje odnośnie hornets podejmuje biuro komisarza (a wiec Stern, jako taki quasi owner NOH) wraz ze Sperlingiem.

a ostatnie zacytowane zdanie to już trochę taka demagogia Coona, bo jeśli on się teraz czepia Sterna, to tak samo powinien się czepiać każdego innego ownera, który nie zgodzi się na wymianę ukutą przez jego GMa i basketball staff.

no nie lorak, bo ta sytuacja jest szczególna i nieporównywalna. kiedy właścicielem klubu jest liga, to tym bardziej powinno się zachować pewien podział. co innego, kiedy właściciel odpowiada tylko za swój klub.

 

 

po pierwsze, nie jestem pewien na ile poważnie należy traktować Gilberta. może po prostu poprzez pisanie listów wyładowuje swoje frustracje?

oczywiście, że tak. w końcu to pieniacz. tylko że w przypadku odejścia LeBrona mógł tylko krzyczeć, tutaj natomiast faktycznie ma pewien wpływ na przebieg zdarzeń.

 

po drugie, wszystko fajnie Jendras, ale czemu w takim razie nie blokowano w przeszłości podobnych wymian? choćby sprowadzenia do was Gasola, połączenia w miami, czy zmowy bostońskiej trójcy?

bo właściciele nie mieli takiej mocy - mogli jedynie żalić się w mediach.

 

i tak poza tym - dlaczego waszym zdaniem nie doszło do wymiany z bostonem (korzystniejszej dla NOH pod względem młodości i chyba kasy), gdy podobno Ainge był gotowy podjąć ryzyko i wziąć CP, nawet jeśli by odszedł po sezonie?

nie wiem, lorak. pytanie na ile Demps wyceniał Rondo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras o co ci chodzi ?

w Lutym 2011 - Marc Cuban pienil sie ze Hornets zwiekszyli payroll pozyskujac Landryego za Thonrtona

w Grudniu 2011 - Gilbert pieni sie ze nie dosc ze bedzie musial wiecej wydac na Hornets to jeszcze mniejzarobi na luxury Lakers

 

czego tu nie rozumiesz ?

kochajmy sie jak bracia liczmy sie jak zydzi

 

ten trejd mnie nie powalil - nie widze zachwiania tu zadnego competetive balance

Lakers dla mnie zyskali zjebistego Paula - budulec i fundament na lata kosztem terazniejszosci

nie boje sie druzyny Kobe Paul Bynum - 4 chore kolana

o co wam ludzie chodzi ?

 

dostaliscie Paua Gasola za smiechu wartego Kwame, trejd byl wysmiewany przez Phila Jacksona, SASa i Popovicha

nie wiem jak liga ma dzialac na niekorzysc Lakers jak mocni Lakers = mocna liga = duzo $$$

 

zreszta czytalem czy slyszlaem kiedys wypowiedz co do prawa veto jesli chodzi o trejdy

i pamietam ze bodajze sam Mrc Cuban stwierdzil po czasie ze ma w dupie to za kogo Lakers pozyskali Gasola i nie ma czegos takiego jak veto trade bo to jest biznes pomiedzy 30 doroslymi osobami

 

jak dla mnie to zachowanie pokazuje jakie sa jeszcze nastroje po lockoucie i jak nie wszyscy sa zadowoleni z nowego CBA i to ze sytuacja z NBA Hornets jest calkiem pojebana o ktorej mowil sam Phil Jackson http://espn.go.com/blog/los-angeles/lak ... ts-debacle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers Pull Out Of Chris Paul Trade, Will Trade Odom To Dallas

 

no k**** takiego rozwiązania historii się nie spodziewałem przeczytać po przebudzeniu :? ale o co chodzi ? TPE będzie za małe żeby łyknąć kontrakt Turka więc co Kupchack kombinuje oddając Odoma do drużyna, która nas wykopała rok temu z PO ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The NBA has taken complete control of the Hornets front office and left general manager Dell Demps and coach Monty Williams without a deal that they wanted to make for Paul. The Hornets have been left in an impossible predicament by commissioner David Stern, who has positioned himself as basketball czar of the Hornets.

 

In his desire to keep the All-Star point guard on the roster to maximize the league’s selling price of the team to potential owners, Stern has shot down two deals to send Paul to the Lakers. Now, teams are leery of entering into trade talks for Paul with the Hornets basketball executives, and this could collectively cripple the franchise’s ability to get maximum value for Paul.

 

The Hornets front office and coaching staff is beyond devastated over this deal falling apart on Saturday night. They’re three days into training camp, and they don’t have a legitimate NBA team to put on the floor.

 

As a rival league executive told Yahoo! Sports on Saturday night about the possibility of getting involved in the derby for Paul now: “My initial reaction is, ‘Who wants to go through that headache with the NBA playing God?’ You want to do a deal. New Orleans’ front office wants to do a deal. And the third party – the NBA – says you can do it? Should I call Stern and see if they’re going to waive Patrick Ewing Jr., since he’s only partially guaranteed? ”

czyli to Stern po raz kolejny zablokował wymianę co dopiero doprowadzilo do tego, że Lakers pchnęli Lamara do Mavs

 

ciekawy co na to wszyscy geniusze broniący decyzji Sterna bo jakoś widać sami Hornets nie są tym zachwyceni, ale co tam oni wiedzą

 

zobaczymy kto będzie teraz na tyle odważny żeby w ogóle zacząć gadki z Hornets na temat Paula wiedząc, że jak deal będzie przyklepany to może zostać zablokowany i zespół moze sobie spi*****ić atmosferę tak jak to miało teraz miejsce w Rockets, Lakers i Hornets. Imperator widać podjął bardzo dobrą decyzję dla tej drużyny :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.