Skocz do zawartości

NJ Nets


mateo66

Rekomendowane odpowiedzi

NJ sie zbroi swietnie przed sezonem , juz w poprzednim po przyjsciu VC osiagneli duzo jak na ich owczesna sytuacje :) ale ten sezon dla nich zapowiada sie naprawde swietnie .

 

Nets pozyskali juz Rahima , McInnisa ,podpisali na kolejny sezon za mniejsze pieniadza Robinsona , w drafcie dostal im sie dorby gracz jakim jest Wright :D Do druzyny maja jeszcze dolaczyc dwaj gracze strzelec (Barry , Wesley) i podkoszowiec (Songaila, D.Davis) i jak sie uda pozyskac po jednym z nich to naprawde bedzie mocny sklad . Bedzie to mniej wiecej wygladalo tak

 

PG-Kidd(McInnis,Vaughn)

SG-Carter(Wright,Barry lub Wesley??)

SF-Jefferson(Carter,Wright,Scalabrine)

PF-Rahim(Collins,Robinson,Scalabrine,Songaila?)

C-Krstic(Collins,Davis?)

 

Sklad sie prezentuje naprawde imponujaco zwlaszcza obwod (chyba najlepszy w lidze :D )no i nie ma juz takiej dziury pod koszem jak w zeszlym roku :) Uwazam ze NJ powinni za wszelka cene pozyskac D.Davisa to doswiadczony ,twardy gracz podkoszowy , ktory moze wzmocnic zdecydowanie obrone pod koszem :)

 

Co waszym zdaniem osiagna Nets W nowym sezonie ?? Kto bedzie ich liderem ??Ja uwazam ze dojda daleko ja stawiam nawet na final konferencji albo calej ligi :) Liderami beda Kidd i Carter wspierani przez Jeffersona i Rahima oraz mlodego Krstica , ktory jez sporo potrawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda do spraw Nets i samego Cartera jest oddzielne podforum, ale tam nie ma wielkiego posłuchu, rzadko kto bywa, wiec nic nie stoi na przeszkodzei bnym i w tym topicu sie wypowiedział :)

 

Pierwasza sprawa jest taka ze Nets obok Cavs beda w tym roku królami polowania na wolnych agentów. Pozyskac za darmu Rahima i teraz podpisac rezerwowego PG to dwa moim zdaniem dobre ruchu. ale zawsze jest jakies ale, polak zawsze narzeka wiec powiem szczerze ze ja bym to inaczej rozwiazał. Po pierwsze udało sie troche załatac dziure pod koszem, ale tylko teoretycznie, bo nadal wiekszosxc graczy ucieka bardziej na obwód. wierzyłem ze GM Nets mimo ze cały czas huczało od plotek zwoazanych z backcourtem, pojdzie po rozum do głowy i wybierze kogos na frotncourt, albo rozwiaze sprawe ze wezmie ich 2. Niestety tak sie nie stało i wzmocnilismy i tak bardzo mocny obwód, ale od przybytku głowa nie boli, wiec ciesze sie z tego ze Kidd ma juz 2 dobreych zastepców. Ale zdania nie zmienie i uwazam ze korzystniej byloby podpisac np Huntera, który wlaczyłby jak lew pod koszem. Jeff dostal jednak 3,5mln wiec zostaje jeszcze nadzieja, ze za pozostałao kase podpiszemy jeszcze kogos pod kosz. Wtedy bede super zadowolony.

 

Co waszym zdaniem osiagna Nets W nowym sezonie ?? Kto bedzie ich liderem ??

Co soiagnał Nets? Hmmm Pierwsza rzecz jaką bym powiedział to "wiecej niz w poprzednim sezonie" Co do tego to nie mam watpliwosci, ale nadal moze sie skonczyc na I rundzie PO. Wiadomo ze teraz na Wschodize jest 5 wielkch ekip i dla kazdej odpadniecie przed Finałem conajminej konferencji moze byc ogromnym zawodem. W takich okolicznosciach trzeba walcyzc o jak najwyzsze miejsce w RS, zeby nie wpasc na inną wielka druzyne i nie grac bezposredniego meczu. Nets stac na wiele, w tym momencie sa w stanie walczyc z kazdym, sek w tym by papier zamienił sie w boisko. Liderem dla mnie bedzie Carter i Jefferson, jesli chodzi o najwazniejsze akcje meczu, zaleznie od dnia i predyspozycji. Wsyzstkim kierował bedzie Kidd. Pod koszem walki toczyc beda Krstic i S-A-R. Ja to widze tak, a co wymysli Frank zobaczymy :wink: Z liderowaniem jest jednak spory kłopot, bo Carter i Jeff nie maja łątwych charakterów i łątwo moga sie nie pogodzic z tym ze nie sa samotnymi liderami, tylko musza z kims dzielic te najwazniejsze rzuty. Wierze jednak ze obaj maja zdrowy rozum, zalezy im na sukcesach i nic takiego nie bedzie miało miejsca.

EDIT

Zapomniałem jeszcez o jednym :?

 

druzyny maja jeszcze dolaczyc dwaj gracze strzelec (Barry , Wesley) i podkoszowiec (Songaila, D.Davis) i jak sie uda pozyskac po jednym z nich to naprawde bedzie mocny sklad .

Bardzo ciesza mine te plotki. Co do strzelców to sie nie wypowiadam, bo obaj prezentuja podobny poziom, kazdy z nich raczje nie bedzie kluczowa postacia. Natomiast gracze podkoszowi to kluczowa sprawa. Jestem za D. Davisem, gdyz kojarzy mi sie on(byc moze błednie) z koszykarzem walczacym pod samym koszem, nie uciekajacym na obwód, który Nets jest najmocniej potrzebny. Songaila potrafi powalczyc pod tablicami, ale czesto jest tez spotykany na obwodzie, tak pól na pół.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie bardzo nie lubię Nets, gdy doszedł tam Carter, to naprawdę się ucieszyłem, bo jeszcze mniej ich lubiłem, jeszcze brakuje Minga, i bym miał całe zło NBA w jednym teamie. Dlatego przyklaskiwałem na bezmyślne ruchy Nets w tamto lato, a te w tym roku, nie za bardzo mnie cieszą.

 

Muszę jednak pozostać obiektywny, i stwierdzić, że dotychczasowy skład prezentuje się nieźle. Jeden z lepszych obwodów w lidze, tablice nadal nierewelacyjne, ale Rahim na pewno je wzmocni swoją bardzo równą grą. Jeżeli uda im się pozyskać Davisa, to będzie można nazwać ich siłę podkoszową, jako reprezentacyjną. Jak już gdzieś pisałem, świetnie, że znaleźli jakiś back-up dla powoli rozlatującego się Kidda, przydałoby się jeszcze z dwóch role playerów do wchodzenia z ławki.

 

Nawet jednak po takich wzmocnieniach, mogą liczyć maksymalnie na okolice 4-5 miejsca, myślę, że Pistons, Miami, Pacers i być może Cavs, mają na dzień dzisiejszy większy potencjał i większą siłę zespołu, a i o Bulls i spółkę też nie byłbym taki spokojny. Reasumując, trzeba przyznać, że działacze klubu zrehabilitowali się za poprzedni rok i wzmocnili zespół, jednak ciężko im będzie wrócić na szczyt konferencji wschodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sezon zapowiada się jako ich wielka szansa, zdrowi mogą być nie do zatrzymania, oglądając ich w ostatnich sezonach ciągle miałem wrażenie, że Jason Kidd jest za bardzo obarczony zdobywaniem punktów kiedy jemu najlepiej idzie kreowanie pozycji partnerom.

 

Są groźni w grze z kontry, w ataku pozycyjnym także, Rahim potrafi zdobywać punkty spod kosza, Krstic pokazał, że coś z niego będzie, Kidd nie powinien mieć problemu z rodzielaniem piłek między Cartera,Jeffersona i Rahima.

 

Jeśli nie wydarzy się coś nieprzewidzianego nie widzę innej możliwości jak pierwsze miejsce w Atlantic Division, i dodatkowo w tej chwili Nets to dla mnie najpoważniejszy obok Pacers kandydat do ECF.

 

PS. Nie, nie zapomniałem że na wschodzie są jeszcze Pistons i Heat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam się, ale w tym seoznie Nets mogą wejść nawet do finału (oby tak było a Carter MVP :P) i mogą nawet wygrać, ale. A-Rahim i Krstic muszą dawać z siebie pod koszem wszystko. Ale tylko 2 podkoszowymi dobrymi graczami ligi się nie da wygrac, kto na rezerwie Collins? Scalabrine? Robinson? Nie daj boże kontuzja jednego z "5: i kto ma grać? Wiadomo PG jest jeden: Kidd ale może nawet grać tylko po polowie z McInnisem, który w Cavs niezle sobie radził, chyba, że Kidd będzie grał jak kilka lat temu. A reszta to Carter i Jeff, w rez Wright, Barry, może niski SG Wesley bedzie. Mój typ: puerwsza "3" w conf po RS i finał conf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Nets bez wiekszych problemow (jesli wsztytko pojdzie po ich mysli:D bez kontuzji itp) miec pierwsza trojke conf , poniewaz nie ma w atlantic div drugiego tak silnego teamu :P jest taka dywizja samych sredniakow (poprzedni sezon najslabsze NY mialo bodaj 40%wygranych a najsilniejszy Boston 54% niecale chyba :D ) No chyba ze jakis zespolowi sie odmieni a co sezon jest pare takich teamow , ktore dosc neispodziewanie zaczynaja dobrze grac .

 

Tak czy siak Nets jest zdecydowanym faworytem do wygrania atlantic div 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny mają skład. Do trio obwodowego dorzucili niezłego PF. Mają młodego i perspektywicznego C. Zastanawia mnie tylko 1 rzecz - po co wybierali w drafcie Wrighta, a teraz podpisywali McInnisa? Te 2 pozycje na rezerwie mogli załatać z LLE i minimum, a draft i całe MLE (bo chyba za MLE lub jego część przyszedł McInnis?) wykorzystać na wysokich. Jakby dorzucili jeszcze 2óch przyzwoitych podkoszowców, to mieliby już bardzo potężny skłąd. Skoro pod koszem jest największa dziura i nie ma kasy na podpisanie nikogo dobrego, to trzeba łatać kilkoma średniakami.

Moim zdaniem są pewniakami do wygrania dywizji atlantyckiej, co za tym idzie 2ga runda jest u niech prawie pewna. Ciekawiej będzie w Central Division gdzie 2 z 3 drużyn (Detroit, Indiana, Clevland) spotkają się najprawdopodobniej już w pierwszej rundzie :)

 

Ciekawe tylko czy wszyscy ze sobą wytrzymają. Nie było jeszcze takiego prawdziwego sprawdzianu jak będą grali ze sobą VC i RJ. Może coś im w sobie nie podpasi :D a ten Wright to może być zabezpieczenie na taką właśnie ewentualność.

Podsumowując IMO kwestia dogadania się zawodników i kończycie w drugiej rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko 1 rzecz - po co wybierali w drafcie Wrighta, a teraz podpisywali McInnisa? Te 2 pozycje na rezerwie mogli załatać z LLE i minimum, a draft i całe MLE (bo chyba za MLE lub jego część przyszedł McInnis?) wykorzystać na wysokich. Jakby dorzucili jeszcze 2óch przyzwoitych podkoszowców, to mieliby już bardzo potężny skłąd.

Draftu nie mogli wykorzystać na wysokich, bo... wszyscy pozytywnie prezentujący się podkoszowcy poszli wcześniej (Villaneuva, Frye, Diogu, Bynum, Vazquez, May). Nikt chyba nie przewidział, że tak się to potoczy. Teraz przynajmniej mają klasowych zmienników dla obwodowego trio i nawet kontuzji któregoś z nich nie odczują tak mocno (no może oprócz kontuzji Kidda ;)). Gorzej pod koszem, ale tu jeszcze trzeba się wstrzymać z wnioskami i poczekać, co się uda złowić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draftu nie mogli wykorzystać na wysokich, bo... wszyscy pozytywnie prezentujący się podkoszowcy poszli wcześniej (Villaneuva, Frye, Diogu, Bynum, Vazquez, May).

Z akcentem na Vazquez'a, co Spabloo? :)

Fakt, nikt klasowy im nie został i to by była porażka wybierać kogoś na siłę pod kosz kosztem Wrighta. Racja Spabloo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PF-Rahim(Collins,Robinson,Scalabrine,Songaila?)

 

kto na rezerwie Collins? Scalabrine? Robinson?

Tylko ze w Nets nie ma juz Scalabrinego, ktory odchodzi do rywaa z dwyziji, czyli do Bostonu, dogadal sie- 15 milionów za 5 lat gry. Więc wasza ławka jesli chodzi o stan obecny pod ksozem wyglada tak: Collins i Wujek Rbinson, troche malo zeby mowic o finale ligi.

 

Ja tam myśle ze zajda do polfinalu konferencjii, czyli druga runda. Skląd maja mocny, ale nie maja juz pieniedzy na wzmocnienie pod koszem, chyba ze Dale Davis bedzie chcial grac za stosunkowow male pieniadze (tylko takie zostaly Netsom), jeśli przyjdzie Davis to bedzie juz nieźle, ale na pewno gorzej niz w Detroit, Indianie, Cavs, Miami i moze Bulls. Obwód maja ładny, ale to tylko lepsza kpia tria z Waszyngtnu, gdzie nie ma kto grac za bardzo pod koszem i dostali sweepa od Miami (podobni jak Nets) więc narazie bym sie wstrzymal z tym hurra optymizmem.

 

Co do ich dywizjii to ładnie trafili bo jak wiemy jest ona słaba, w lecie osłabił sie Boston (odejscie doswiadczonych Paytona i Walkera jest raczej pewne), Raps, NYK i Phily sa chyba jednak słabszymi zesolami od Nets, więc mogą zając trzecie miejsce na wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, zapomniałem o tym, że zwycięzca dywizji ma przywileje. Teraz oczywiście także jestem przekonany, że Nets będą na trzecim miejscu, chociaż i tak kariery w PO im za długiej nie wróżę. A już na pewno zapędzacie się, mówiąc o nich jak o faworytach do finału. :) Taka Indiana, Cavaliers, Pistons czy Miami, skład mają lepszy nawet na papierze, do tego dochodzi zgranie i mniej elementów, które mogą odpaść [kontuzjgenny Kidd, kapryśny Carter, równy aż do bólu Rahim]. Wygrana dywizji jest raczej pewna, ale jak to Antek zauważył raczej ze względu na słabość ich przeciwników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i niestety nie bedzie w Nets Rahima :(:( to wielka strata ,bo nie widze zawodnika ,ktory by mogl wniesc tyle do gry co on .Ale w zamian Thorn zatrudnil M.Jacksona ,ktory napewno wniesie pod kosz troche walki i lepszej defensywy (mam taka nadzieje przynajmniej :D) Bo w koncu od zdobywania punktow w NJ jest kilku innych graczy ,a pod koszem duzo punktow rzucic potrafi Krstic co pokazal nie raz w zeszlym sezonie .

 

Jednak nie dziwie sie wlodazom Nets ze nie podpisali Rahima ,przejechali sie juz raz na Zo ,a pozatym gdyby faktycznie Rahimowi cos dolegalo i mial przestac grac , to zapchaliby solary na 6 lat dosc sporym kontraktem .

 

Uwazam ,ze teraz Nets powinni sie postarac pozyskac jeszcze jednego podkoszowca koniecznie !! Najlepsi z nich to bylyby Songaila lub Hunter ,ktory pokazal ze potrafi walczyc i w dodatku jest to mlody obiecujacy gracz :) Mozna tez wymienic np Mercera za jakiegos podkoszowca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thorn zatrudnil M.Jacksona ,ktory napewno wniesie pod kosz troche walki i lepszej defensywy (mam taka nadzieje przynajmniej :D)

On może Ci wnieść wszystko, nawet lodówkę na 3cie piętro, ale na pewno nie wniesie dobrej defensywy. Nie umie bronić ani zbierać. Koleś od zdobywania punktów i to nawet nie z pod samego kosza, tylko z półdystansu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem informacje ze nie bedzie u nas Szeryfa to sie strasznie wkurzyłem. Qrde dogadac sie na tak komforotwych warunkach, za nic sciagnac gracza z którym z miejsca stajemy sie jednym z faworytów do siegniecia po pierscienia i wszystko spieprzyc o badania medyczne :? :? :? Jestem strasznie zły na niego jak i na zarzad. Na niego bo bez sensu sie obraził, a na zarzad ze uparcie, 100x chciał robic jakies badania... Ehh... Na pocieszenie mamy Jaxa. Tylko jakie to k...a pociesze? bo jak dla mnie rzadne... :? :? Na to samo wyjdzie bo obaj lubia atak, ale S-A-R robi to na zdecydowanie wyzszym poziomie.... A nie mozna było sciagnac dwóch na raz? Jak na złosc Hunter znalazł juz zatrudnienie i tez nici z niego. :? Jedyny plus ze wybral Sixers... Martwi mnie jeszcze ze do rozpoczecia rozgrywek coraz blizej, do podania oficjalnych skłądów, a w Nets dalej nie ma klasowego podkoszowca, któy powlaczy w pomalowanym, a nie ucieknie na obwód. Licze ze zarzad jeszcze cos z tym zrobi, ale nie słychac plotek, ze miałoby sie tak stac.... Martwi mnie ze teraz nie jestesmy juz ta samą ekipa. Mozemy powlaczyc, ale wydaje sie ze czegos nam w rosterze brakuje do wielkiech czwóki wschodu. Mówie o rosterze bo narazie o niczym innym powiedziec nie mozna, zeby nie było ze za mocno opieram sie na papierze :wink: Nadzieja jest w tym ze Jax doda sporo punktów, reszta frontourtu, tez swoje doda i tak nie zostaniemy z wielka dziurwa obwód-podkosz. Nadal mi jednak czegos tutaj brakuje bez typowego walczaka na C...

 

Jeszcez taki OT o Kings. Oni chyba jednka dalej ida w swoja polityke, aby całą siłę przekazac na obwód, sciagaja tylko backcourt, chceili sie nawet pozbyc Millera. W sumie dziwi im sie ze nie wylądował u nich Walker z taka polityka.. Ale zawsze istnieje mozliwosc trade'u. np Miller-Walker :wink: Wiem ze sie pewnie płące nie zgodza, ale tak dla przykłądu,a kase mozna dopasowac. Nie wiem czy im to na dobre wyjdzie, bo dobry dzien z obwodu zawsze sie konczy, a punkty z pod kosza duzo łątwiej zdobyc, mniej jest kryzysowych sutuacji ze nie idzie. NIe jestem pewny, ale niedawno chyba był jakis zespoł który przejechał sie na inwestowaniu tylko w obwód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za nic sciagnac gracza z którym z miejsca stajemy sie jednym z faworytów do siegniecia po pierscienia w obwód.

Sorry, ale nie moge się powstrzymać. Twierdzisz, że z Szeryfem w składzie NJN byliby tak silną ekipą, ze uporaliby sie z Indianą bądź Pistons w Finale Konferencji, albo ze Spurs w Finale NBA :shock: Jak Ty to sobie wyobrazasz? Kidd jest najlepszym PG ligi, ale nie cudotwórcą :roll: . Napewno przyjscie Reefa poprawiłoby sytuacje Nets, napewno dałoby im trochę walki i wszechstronnosci jaką niewątpliwie SAR posiada, ale nie przesadzajmy. Nie jest to zawodnik tej klasy, żeby mozna było wysuwac takie wnioski. Przypomnę ze przez bodaj 9 lat kariery nie powąchał nigdy parkietu w PO. Napewno występowałby w NJN w nieco innej roli niż dotychczas, dodatkowo mając u boku Kidda i duet Jefferson&Carter, których mógłby obsługiwac podaniami i robić im miejsce poprzez penetracje, ale napewno nie wzmocniłby zespołu aż w taki sposób, zeby Nets weszli nawet do grona potencjalnych kandydatów. Do tego potrzeba kogos więcej niz Rahim.

PS: to malkontent a dwóch takich walczacych o jedną piłke to nawet dla Jasona może byc za wiele :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie moge się powstrzymać. Twierdzisz, że z Szeryfem w składzie NJN byliby tak silną ekipą, ze uporaliby sie z Indianą bądź Pistons w Finale Konferencji, albo ze Spurs w Finale NBA Jak Ty to sobie wyobrazasz? Kidd jest najlepszym PG ligi, ale nie cudotwórcą . Napewno przyjscie Reefa poprawiłoby sytuacje Nets, napewno dałoby im trochę walki i wszechstronnosci jaką niewątpliwie SAR posiada, ale nie przesadzajmy. Nie jest to zawodnik tej klasy, żeby mozna było wysuwac takie wnioski. Przypomnę ze przez bodaj 9 lat kariery nie powąchał nigdy parkietu w PO. Napewno występowałby w NJN w nieco innej roli niż dotychczas, dodatkowo mając u boku Kidda i duet Jefferson&Carter, których mógłby obsługiwac podaniami i robić im miejsce poprzez penetracje, ale napewno nie wzmocniłby zespołu aż w taki sposób, zeby Nets weszli nawet do grona potencjalnych kandydatów. Do tego potrzeba kogos więcej niz Rahim.

PS: to malkontent a dwóch takich walczacych o jedną piłke to nawet dla Jasona może byc za wiele

Zacznijmy od zdania ze bedziemy faworytami. Z Szeryfem w Nets mówiło sie ze jest 5 zespołów na 4 miejsca w półfinale konferencji. Nets z Rahimem byliby na tyle silni, ze wygraloiby swoja dywizje, zagrali z 6 zespołem, z czego wynika ze powinni awansowac do drugiej rundy. Licze ze pierwsze piec miejsc zajmął: Nets, Cavs, Pistons, Pacers, Heat. Tak teoretycznie to tak wyglada. W drugiej rundize tez Nets bym nie skerslał, a miejsce w ECF to juz blisko tytułu i mozna mówic o jakis tam faoworytach do pierscienia. Nawet w pólfinale Wschodu gdzie bedą 4 mocne ekipy, mozna mówic o faworytach, to bedzie ta wąska grupa któa powalczy o pierscienie. Trzeba tez spojrzec na to ze w drugiej rundzie moga trafic na np Cavs, czyli zespoł niedoswiadczony w PO. Nowy nabytek Marshall znany jest z tego ze gasnie pod koniec sezonu, James nie sprawdza sie jako lider, a w PO nie był jeszcze ani razu. Do tego wszystkiego nie maja jeszcze klasowego PG. Pistons maja wielkie doswiadczenie, ale w jakims stopniu zagraja inaczej niz rok wczesniej za Browna, tez beda zagadka i niekoniecznie moga wyjsc na plus. Pacers beda mocni, Miller odszedł to jakas tam strata, ale wydaje mi sie ze nie bedzie kluczowa. Heat tez moga zagrac gorzej, doszedł Walker który moze zepsuc taktyke zespołu, moze odpalac cegły na zawołąnie, co da okazje do kontr z których Nets słyneli i dalej potrafia swietnie wykrozsytac ten element koszykarskiego rzemiosła. Szalona gra Williamsa tez moze przyniesc tyle samo szkody co i porzytku. Nie jest tytanem obrony, wiec w defensywie Heat moga miec problemy. W Nets do tego wszystkiego z Szeryfem potrzebny był tylko solidny podkoszowiec, od czarnej roboty w pomalowanym, czas na sciagniecie jeszcze był. Nalezy pamietac tez o tym ze Nets juz bez Jeffersona rok temu weszli do PO, wiec mozna stwierdzic ze beda 2 solidne wzmocnienia zespołu. Problemem moze byc włąsnie przesyt graczy któzy lubia rzucac i nawet Kidd który potrafi jak nikt inny rozdzielac piłki. To kolejne jego wyzwanie, ale jakby sie udało wszystko poukładac to wyjdaje mi sie ze Nets powinni wejsc do II rundy PO(sporo tez przez to ze jak wygraja dywizje beda na 3 miejscu, ale jednak powinni tam sie znalezc). Jezeli sie nie uda to wszystko legnie w gruzach, ale jestem dobrej mysli :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na nowe wiesci z New Yersey. Otóz zespól Nets jest blisko podpisania Tractora Traylora. Jedyna przeszkoda to badnia medyczne, które w tym sezonie blokowały juz nie jeden transfer i nie sa taką formalnoscia :wink: W sumie to nie jest to gracz który jest szczytem moich marzen, ale pocieszajace jest to ze włodarze NJN pomysleli o tym ze przydoby sie wzmocnic frontcourt. Traylor to tez gracz który pasuje do mojej koncepcji walki podkoszowej, zdobywania punktów z pomalowanego. NIe jest to gracz młody, ale jeszcze kilka lat po parkietach moze pobiegac. Fajnie ze podczas tego offseason wzmocnilismy podkosz, moze nie takim graczem jak Szeryf, ale Jax i Robert tez swoje wniosą,a do tego udało sie tez dodac kogos na obwód(Wright i McIlnis). Jestem optymista przed nadchodzacym sezonem

GO NETS!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i Tractor Traylor nie przeszedl badan medycznych :(:( :evil: To sie robi normalnie paranoja juz z tymi badaniami , czy jaki kolwiek inny klub odwowal jakis trensfer z powodu badan :?: Nets odwowali dwa ,normalnie paranoja :evil:

 

Pozostaje miec nadzieje ze jeszcze zdaza sciagnac kogos za Tractora Traylora ,nie wiem kto tam jeszcze na rynku pozostal ,ale wlasnie Traylor byl zawodnikiem ktory najbardziej by posowal do Nets. Moze jeszcze Songaile uda sie sciagnac :) poza nim to nie widze specjalnie dobrych podkoszowcow na rynku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju...... :? :? :? Co oni robia z tym zespołem :? Nie wiem jak w ogóle McIlnis przeszedł badania medyczne, chyba musiał byc naprade okazem zdrowia, wszystko miec idealnie :lol: Ja tego nie rozumiem najpierw nie podpisujemy Szeryfa, bo cos z nim jest nie tak, no spoko moze rzeczywisice cos wykazało, ale potem bez chwili wachania przechodzi on do Kings i tam z lekarzami nie ma problemów. Teraz z Tractorm tez jest cos nie tak, i jak znam zycie za chwile pojdzie do innego klubu i z jego zdrowiem nie będzie zadnych porblemów :? :? Albo lekarze Nets są bojazliwi i patrza na wszystko inaczej niz specjalisci innych teamów, albo maja po prostu urojenia :? Traylor to jeszcze taki gracz ktorego chetnie bym widział, bo dobrze radzi sobie w walce pod koszowej. Tak wogóle to lato byłoby swietnie bo wzielibysmy dwóch przydatnych graczy na frontcourt, a przez naszych medyków nie mamy zadnego z nich :? Jak pomysle jak wygladałby nasz roster z tymi koszykarzmi to widac gołym okiem ze byłob swietnie... Eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.