Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

ogladalem i mam nadzieje ze nie jestes az tak zaslepiony. Lebron nie przejal meczu w q4 choc probowal przez pewien moment, niestety mial zero pomocy od partnerow w tym meczu przez co przegrali. Widac bylo ta frustracje lebrona jak chalmers zrobil kroki czy inni pudlowali rzuty w koncowce. James gral po prostu caly mecz w porzadku, ale tym razem gra "w porzadku" nie wystarczyla bo w 4q trzeba bylo cos wiecej. JA nie wymagam od niego zeby przenosil gory, to tylko czlowiek w koncu i nie zawsze jest nie do powstrzymania. Durant tez ostatnio trafil game winnera po czym z wizards spudlowal, wiec to tez nie cudotworca. Po prostu jak ktos inny trafia to kazdy zachwala jak pudluje to jest przemilczane. Z lebronem kazdy wie jak jest ;) Zreszta to co mowie jest chyba jasne wiec nie ma co dyskutowac. A stroje straszne :D mi tez nie nie podobaja, graja w nich juz 2 mecz ale z tego co widzialem niektorzy je zachwalaja.

 

Zaczynam czuć się obrażany z tym zaślepieniem i sugerowaniem, że się na niego uparłem:)

Nie będę dalej się kłócił, mam swoje zdanie Ty swoje i przy tym zostańmy. Grał nawet bardzo w porządku - ale w zaciętej końcówce od lidera oczekuje się czegoś więcej. Śmiem twierdzić, że taki Wade wygrał by ten mecz. No ale to tylko moja subiektywna ocena bazująca na obserwacjach kilku meczy Miami które widziałem w tym sezonie (a tak jakoś wyszło, że widziałem ich chyba nawet więcej niż LAC - bo i ciekawsze były).

A co do Duranta to cóż - ja go akurat bardziej pamiętam z meczy keidy końcówki grał hmm... tak sobie:) No ale Oklahomy prawie w ogóle nie oglądam więc nie będę się wypowiadał w tym temacie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade wygralby ten mecz? :D ja za to smiem twierdzic ze miami wyglada lepiej bez Wade'a ;) bo tak to ofensywnie sie "pokrywaja". Jesli go nie ma Lebron gra bardziej swobodnie i czesciej uruchamia "cavs mode" :P

 

Panowie, bardzo pali mi sie z wymiana, przyjme kazda konkretna oferte 2on1. Ode mnie dwoch graczy za jednego od Was. Bardzo mi na tym zalezy ;) Własciwie kazdy gracz dostepny.

Edytowane przez gogalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a akurat tu się zgodzę, bez Wade'a wyglądają lepiej. Ale chyba jednak wolałbym Wade'a na końcówki:) Pewnie mnie tu zaraz zjedziecie ale stawiam ryzykowną tezę, że gdyby wyjąć LBJ i dodać porządnego C i solidnego PG to byłby to dla mnie pewniak na finały na kilka lat - dopóki Wade ma jeszcze zdrowie.

 

@Matek

 

Asik...? nie kumam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat puki co Wade nie ma zdrowia a Lebrona nie ma co wyjmowac bo lepszego w lidze od niego nie ma. Jesli juz kogos "wyjmowac" to Wade'a czy Bosha ale to rowniez nie ma sensu. Zreszta to i tak jest pewniak na finaly na kilka lat, wiec nie rozumiem? Po jednym nieudanym finale z Dallas przekreslasz szanse Miami :) Kto ma im zagrozic na wschodzie? nie widze nikogo takiego, bo bulls raczej bez szans sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację - na wschodzie nie mają konmkurencji, głupio napisałem:) Wade'a? to tak jakby wyjąć Pierce'a :) Prędzej Bosh'a.

A co do szans - to nie wiem czemu ale czuję, że jednak tego mistrzostwa nie zdobędą. To tylko przeczucie - ale - odpukać- kontuzja Wade'a i moze być powtórka z zeszłego roku.

 

A Bulls bym na Twoim miejscu nie przekreślał...

 

EDIT: Kogo chcesz za tego Chandlera? Albo McGee albo Aldridge'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem "fanem" bulls, jakos nie moge sobie wyobrazic by pokonali majami.

co do wymiany: ciezka sprawa, niestety w Twoim wypadku moze byc Ciezko bo masz malo graczy ktorzy by mi pasowali. Pozatym szukam wymiany 2on1 wiec musialbym do nich cos dorzucic za jednego Twojego, a chyba nikt u Ciebie az tyle wart nie jest :P moze Ryan ale z nim podjalbym ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowi, nie chcę PGs, bo mam dwoch świetnych. Wybrałem Younga. Niewiele mniej punktów od Grangera, lepsza skuteczność i zbiórka.

Lepsza zbiórka? ja widzę, ze taka sama praktycznie...

 

Dziwię się tej wymianie - ok, rozumiem, że zależy Ci na FG% ale tracisz praktycznie w każdej innej kategorii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz już mogę powiedzieć: oglądałem kilka ostatnich meczy Utah i coś mi się wydaje, że Millsap coraz bardziej rozpycha się pod koszem i będzie kradł punkty i zbiórki Ala... No a poza tym to mój ulubieniec, wiesz coś chyba o tym jak to fajnie mieś lubianych graczy u siebie :) Prywatnie uważam go za top4 PF na zachodzie (Gasol, Love, Millsap,i powiedzmy, że Randolph ale ten z PO, ciekaw jestem czy wróci do takiej formy) i wierze w niego - tak jak wierzyłem w to, ze transfer Kobiego za Gordona mi się będzie opłacał. Mam nadzieję, że teraz będę miał więcej szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.