Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie w punktach zyskam:) Tak mi intuicja i ostatnich 15 meczy podpowiada:) I intuicja mi podpowiada, że nie będę żałował tej wymiany - zobaczymy:)

 

EDIT: JEśli uważacie, że trejd bardzo nierówny to oczywiście vetujcie:) Ale spójrzcie na ostatnie mecze a nie na cały sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, Matek- coś muszę porównywac. Jak chcesz to mogę porównywać z ostatnich 7 i 15 też:) Nie mam czasu, żeby sprawdzać, czy ktoś jest w formie czy ma zwyżkę czy zniżkę. Zwłąszcza, ze nie oglądam wszystkich drużyn:) Zresztą mówię - jeśli macie tylko cień podejrzenia, że to nierówny trejd to blokujcie:)

 

A propo moich ulubienców - czy tylko ja się zakochałem w Rubio? Matek - jak tam Twoje uczucia?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gogalq

Oglądałeś mecz Miami-Bucks? Dedykuję Ci crunche time i to co robił LBJ - tak a propo naszeJ mini dyskusji o tym, że przesadą jest krytykowanie jego postawy w końcówkach. Oczywiście to tylko jeden mecz- ale ja już nie pamiętam kiedy LBJ przejął końcówkę. Nawet nie próbował!

I pamiętaj, że LBJ jest mi praktycznie obojętny więc nie wysuwaj mi argumentu, że jestem hejterem:)

 

pzdr

 

EDIT: A swoją drogą to dobrze, że w końcu nie wymieniłem Jenningsa, choć ceglił w tym meczu okrutnie to i tak wykręcił ostatecznie fajne staty znów.

 

EDIT2: I co to kurka za stroje miało Miami, pierwszy raz je widziałem. Jakieś różowe wstawki, wtf? :)

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem i mam nadzieje ze nie jestes az tak zaslepiony. Lebron nie przejal meczu w q4 choc probowal przez pewien moment, niestety mial zero pomocy od partnerow w tym meczu przez co przegrali. Widac bylo ta frustracje lebrona jak chalmers zrobil kroki czy inni pudlowali rzuty w koncowce. James gral po prostu caly mecz w porzadku, ale tym razem gra "w porzadku" nie wystarczyla bo w 4q trzeba bylo cos wiecej. JA nie wymagam od niego zeby przenosil gory, to tylko czlowiek w koncu i nie zawsze jest nie do powstrzymania. Durant tez ostatnio trafil game winnera po czym z wizards spudlowal, wiec to tez nie cudotworca. Po prostu jak ktos inny trafia to kazdy zachwala jak pudluje to jest przemilczane. Z lebronem kazdy wie jak jest ;) Zreszta to co mowie jest chyba jasne wiec nie ma co dyskutowac. A stroje straszne :D mi tez nie nie podobaja, graja w nich juz 2 mecz ale z tego co widzialem niektorzy je zachwalaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.