Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2011/12


Maciek9020

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może czy trawka jaką pali Westbrook jest na liście refundowanych?? Tak sobie oglądam 1q i sobie myślę po kiego grzyba Russell dostaje wogóle piłkę od kolegów........ 3 straty, + za jedną mogą mu podziękować Durant i Ibaka. Jego podania są tak czytelne, że wstydem niebyłoby ich przechwycić. Nawet zez nie pomógłby by dotarły one do celu. Nie wspomnę o jakiejś nadprzyrodzonej pewności siebie z oddawaniem rzutów :shock:

Może otwieramy market gdzie wyląduje Westbrook?

to jest prawdziwy PG! umie podawać jak nikt! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Westbrookiem ten zespół nie ma szans na mistrzostwo imo. Gdyby był tam jakiś defensive first-pass pg jak Hinrich to bój się boga. Harden do s5, przejmuje rzuty od Russela, bo jest znacznie bardziej skuteczny, gra po prostu mądrzej i ma lepsze shot selection i s5: Hinrich, Harden, Durant, Ibaka, Perkins ma wszystko.. Póki jednak będzie RW, jego 30%fg w PO i masa strat to nie wygrają serii nawet z Mavs..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Russel grał kompletne dno, takie, że gorzej się nie dało. Z tym, że zawsze tak nie będzie i w końcu może zacząć trafiać, a wtedy na WCF może to wystarczyć. Umiejętność podawania zweryfikowałyby pewnie dopiero finały z wiadomo kim. :roll:

Ale w crunch time trafił 2/3 z półdystansu i wymusił offensa Dirka ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy. Odnosiłem się właśnie do pytania kolegi nba-hoops co ludzie w nich widzą, że uważają ich za głównych faworytów i rzeczywiście ja myślałem podobnie dłuższy okres, ale zobaczyłem ich w tym sezonie i rzeczywiście wyglądają jak drużyna gotowa na misia. Problemem jednak jest dla mnie Westbrook. Miewa mecze dobre, zajebiste, jednak znacznie częściej mecze fatalne, obfite w straty i beznadziejne rzuty. Gdyby drugą opcję przejął Harden, a miejsce Russela zajął ktoś w stylu Hinricha to naprawdę byłby to zespół mogący trząść ligą przez najbliższe lata..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w crunch time trafił 2/3 z półdystansu i wymusił offensa Dirka ;p

Ale takich rzutów nie trafi jutro, pojutrze też, w maju również, a jeżeli będzie możliwość, to nawet w czerwcu nie trafi. Prawda jest taka, że basketball IQ to on ma chyba najgorsze w lidze.

Warto dodać, że był słabo broniony, w ogóle chyba w 3q to przy rzucie za trzy dostał od Kidda więcej miejsca niż Rondo przeważnie dostaje. :D Chyba nie muszę dodawać czy trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Russel grał kompletne dno, takie, że gorzej się nie dało. Z tym, że zawsze tak nie będzie i w końcu może zacząć trafiać, a wtedy na WCF może to wystarczyć. Umiejętność podawania zweryfikowałyby pewnie dopiero finały z wiadomo kim. :roll:

Ale w crunch time trafił 2/3 z półdystansu i wymusił offensa Dirka ;p
Ale czy gdyby nie jego głupie straty i ceglenie we wcześniejszym fragmencie gry doszłoby do crunch time'u?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell, bądź moim certyfikatem neostradamusa ;]

 

Adande z ESPN podrzucił ideę, zeby OKC wymienili swoje bezgłowego chyżonogawego na trochę mniej chyżego, ale

za to wyposażonego w głowę Stephena Curry z Oakland.

 

generalnie, idea warta rozważenia, imo.

 

OKC pozbywają się kłopotu i to takiego, ktory za rok zaskrzeczy, ze chce max i nie wiadomo, co z nim będzie można zrobić, a przedtem zapierdoli im playoffy i ogólem - spowolni rozwój zespołu.

 

zdobywają ułożonego, wartościowego chłopaka, który nie da im open court blur, ale da im point guard mode, w dodatku ciągle progresujący, a gratis dorzuci morderczy jumper z każdej pozycji, czym wybitnie podbuduje ich halfcourt offens, która z obecnym rozgrywajkiem jest dyskusyjnej klasy, a playoffs wygrywa się albo przegrywa na

połowie boiska, co wie byle sprzataczka w Lidlu.

 

Warriors zyskują drugiego lekkoatletę, do pary z Montą Ellisem, i k**** krzyż na droge :] Teraz będą przegrywać nie 110-120, ale 120-128. Dla nich mala róznica, a dla świata wielka radosna zabawa.

 

Wszyscy zdrowi, wszyscy się dobrze czują, OKC zyskują decydujący klocek w układance.

 

kto przeciw ? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądam ten zespół i ni cholery nie widzę tu przyszłego mistrza :? nie z nierównym, nieprzewidywalnym i często zabierającym grę zamiast ją robić Westbrookiem na rozegraniu, nie z ofensywą pozbawioną kogokolwiek umiejącego zagrać tyłem do kosza i dostarczać w ten sposób punkty z pomalowanego. Defensywy się w końcu zaczną zacieśniać, jumperki nie będą cały czas wpadać, na wjazdy też nie będzie zawsze miejsca...

 

Pomyśleć, że pewnie Hornets z pocałowaniem w rękę daliby im Paula za Westbrooka i przynajmniej jeden problem mieliby z głowy. Nie wiem, w której rundzie, nie wiem z kim, ale jestem pewny, że ten zespół tym składem mistrzostwa nie zdobędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, że to nie jest niemożliwe, ale za często się nie zdarza prawda ? zwłaszcza, że nawet ci Mavs, przecież Dirk w ostatnich latach i tak jest lepszy w grze tyłem do kosza niż ktokolwiek w Thunder. Nie mówiąc już o tym, że kluczowi gracze tej drużyny to byli weterani, którzy spędzili w lidze już wiele lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle to Lowry naprawdę jest tak dobrym obrońcą? :) bo jakoś nie kojarzę jego topowej defensywy..

Curry, Lowry... dlaczego zespoły miałyby oddawać tak dobrych zawodników za star-wannabe cancera, na którym nigdy nie oprzesz drużyny?

może dlatego, że Russelowi kończy się kontrakt po tym sezonie, a GSW chcą się pozbyć jednego z pary Curry/Ellis.. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tutaj uderzacie w to o czym mówiłem. Team się nic nie zmienił, nie dodali nikogo pożytecznego, jedyne rzeczy na plus to, to że są o rok bardziej zgrani. Ale do cholery, nie są 90% kandydatem do finałów z Zachodu. IMO, powinni spylić Westbricka, póki są w tej lidze, głupi GM, którzy się nie poznali na nim. Typu Otis, Joe, i cała ich wesoła zgraja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az mi wstyd ze ostatnio z Jendrasem gadalem na gg i bronilem jakim Westbrook jest top PG ligi. nie ma pojecia o rozgrywaniu, canceruje zabierajac rzuty lepszym teammates, w dodatku tragedia w obronie kazdy szybki PG go mija kiedy chce a przy jego gamblowaniu jest to jeszcze bardziej ulatwione.

 

za to Harden napierdala jak popierdolony, cofam moje slowa o gorszym Manu, on bedzie LEPSZYM Manu. touches ktore dostaje to sa wlasciwie ochlapy zespolu, ale za to jak je wykorzystuje :o do tego znaczna wiekszosc jego pktow jest wykreowana przez niego samego, a nie jako finisher. ciekawi mnie ile przypada FTA na jednego pick and rolla Hardena, bo jak tak patrze na oko to chyba na co drugim-trzecim picku wymusza osobiste. do tego oprocz topowej pick and roll offense, Harden jest monsterem w defensywie, broni czesto na switchach roznorodnych graczy od Terrego przez Mayo po Odoma i kazdy z nich w zasadzie c***a gral przeciwko niemu. Harden jest teraz top3 SG ligi i jakby tylko dostal wiecej opportunities to moglby robic jakies 23/7/6 na kosmicznej skutecznosci. przeciwnicy juz teraz go doceniaja co najlepiej widac po tym jaka uwage obrony skupia na sobie... widzialem jak Harden jest podwajany na 7-8m grajac pnr, takie cos poza nim ma kto ? Terry przy pickach z Dirkiem, Nash, Kobe. nawet LeBrona czy Wade'a bronia o wiele nizej. takie sciagniecie double teama na 8 metrze samo w sobie jest wlasciwie koncem possession dla obrony, bo wystarczy zrobic swinga po obwodzie i ktos bedzie mial wolna pozycje do rzutu lub wsada, bo obronca nie zdazy juz wrocic do swojego. superstar!

 

jesli chodzi o ten caly trade talk z Westbrookiem to ja bym darowal sobie te wasze propozycje wymiany za innych PG i celowal w Dwighta. brutalna prawda jest taka ze obecnie wartosc rynkowa Dwighta jest niesamowicie niska, bo teamy wiedza ze dostana go na jeden sezon. OKC jest jednak jednym z nielicznych teamow ktory doskonale wie ze Dwight przedluzylby z nimi gdyby tam trafil. obok OKC taka gwarancje dostali zdaje sie Mavs (zadnych trade assets), Nets (kontuzja Lopeza oznacza koniec negocjacji) i Lakers (ktorzy zdaje sie nie chca oddac razem Bynuma i Gasola). Oklahoma moze wyskoczyc np pakietem Westbrook-Sefolosha-Perkins albo nawet Ibake dodac + oczywiscie jakis draft pick, wiadomo, i w takiej sytuacji nie wierze ze Orlando wolaloby ryzykowac utrate Dwighta za darmo.

 

w tym momencie liga moze zaopatrzyc sie w bialy recznik bo Dwight-Durant-Harden to jest IMO w c*** lepszy core niz pseudokoszykowka Miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki on w ogóle jest przek****szybki z piłką to przechodzi ludzkie pojęcie. Chyba może z nim konkurować tylko Rose.

Jego 9,8 fga na mecz przy 16,5 Westbrook wygląda po prostu śmiesznie. Im prędzej się to nie zmieni o 180 stopni tym lepiej dla rywali na zachodzie.

 

To mówiłem w maju 2010, zapamiętajcie.

nie do końca łapię porównanie do Magica..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.