Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2011/12


Maciek9020

Rekomendowane odpowiedzi

Swoje tematy ma już pare innych drużyn, więc nie widzę opcji, żeby swojego topicu nie posiadał najbardziej perspektywiczny team w NBA, a zarazem jeden z faworytów.

Wracamy z praktycznie niezmienionym składem, zgrana i zżyta ze sobą drużyna. Dochodzi rookie PG/SG w postaci Reggie Jacksona, no i mam nadzieje w pełni już zdrowy i sprawny do gry na 100% Perkins.

 

Roster wygląda następująco:

 

Westbrook/Reggie Jackson/Maynor/Nate

Harden/Sefolosha/Cook

Durant/...

Ibaka/Collison

Perkins/Aldrich/Mohammed/Mullens

 

Na PG mamy dużo grajków, zaś mało minut dostępnych, gdyż Westbrook to conajmniej 35mpg.

W drafcie wzieliśmy wszechstronnego combo guarda z Boston College. Nie widzę opcji, żeby nie wskoczył w hierarchii przed Erica"rzucam floatery jak popadnie"Maynora, w innym wypadku bralibyśmy backupa dla Duranta w postaci chociażby Hamiltona, a nie kolejnego PG. Nate prawdopodobnie będzie robił za maskotkę i odpowiadał za robienie atmosfery, nie widze go totalnie w systemie Brooksa i obok zawodników jakich mamy w teamie.

 

Na SG licze, że wreszcie Harden będzie grał sporo ponad 30 minut. Nie widze sensu grania tak dużych minut jak w poprzednim sezonie Sefoloshą, gdyż nie jest on na tyle lepszym obrońcą od Hardena, żeby dawać mu czas gry kosztem brodacza.

Z ławki mamy przydatnego shootera, który pare razy dał bardzo fajna zmianę trafiając trójki raz za razem.

 

SF Tutaj przydałby się jakiś backup dla Duranta na te 10 minut, nie widziałem żadnych rumorów o zatrudnieniu kogokolwiek na jakąkolwiek pozycje przez Thunder, więc w takim przypadku wypadałoby dać te minuty Sefoloshy.

Licze na lepszego Duranta, na filmikach z tych przeróżnych lig widziałem, że dodał fajny rzut z jednej nogi z posta, który jest nie do powstrzymania. Troche masy też chyba dodał :wink:

 

Na PF jest oczywiście Iblocka i naprawde fajny gość od czarnej roboty Collison, który jest chyba jednym z lepiej wymuszających faule ofensywne zawodników w lidze. Od Ibaki oczekuje, że przestanie bezmyślnie skakać do każdego rzutu i robić goaltendingi na pułapie 3,40.

 

No i na C pytanie, czy Perkins będzie w stanie rozegrać cały sezon bez problemów zdrowotnych na dobrym poziomie. (osobiście to marzy mi się jakiś sign&trade z Nene i Perkinsem, ale na to nie ma szans 8) ) Pod koszem brakuje człowieka, który potrafiłby grać dobrze w ofensywie i odciążył trochę obwód.

Mam nadzieję też, że Brooks zacznie grać więcej Aldrichem, który byle florkiem nie jest.

 

Nie ma się co oszukiwać, oczekiwania są duuże, mimo, że wydaje się, że jakiejś wielkiej presji na tej młodej drużynie nie ma. Na zachodzie, oprócz LAL i Mavs nie widze godnego rywala...Grizzlies jeśli utrzymają dyspozycję z PO.

Jestem ciekawy LAL pod Brownem, bo jeśli zaczną wykorzystywać bardziej Gasola i Bynuma, zabierając przy tym touches Kobiemu to mogą być naprawdę bardzo groźni. Tylko oni muszą wzmocnić się jeszcze na 2 pozycjach...

 

Prawde mówiąc, jeśli w tym roku nie wygramy Zachodu będą odrobinę rozczarowany. Liczę więc na NBA FINALS z Miami Heat :D

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

battier ofensywnym wysokim.... nie wiedzialem

 

a tak wracajac do tematu to glowny temat sezonu dla okla, powiedzialbym nawet ze kluczowy dla ich przyszlosci to dobre opchniecie westbrooke'a

 

przydalby sie jakis wiec sensowny pg i jakis pf lub c grajacy cos w ataku

jak pokazaly minione PO na dluzsza mete ciezko grac w ataku takimi niedorozwojami jak ibaka i perkins razem na boisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialo mi sie czytac waszych postow, ale Mohammed przed Aldrichem w rotacji ;p

 

I Sefolosha przed Hardenem raczej.

To było przeczytać, bo napisałem czemu Sefo za Hardenem :wink: James to dobry obrońca i nie ma sensu dawać tylu minut ile w ostatnich sezonach Sefoloshy kosztem właśnie Hardena. Nie robi on na tyle wielkiej róznicy w obronie, a w ataku za to robi sporą na minus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jesteście pewni, że to nie photoshop? Policzki tak dziwnie zapadnięte, klaty zdaje się w ogóle nie mieć. Nie no, jeśli to autentyczne zdjęcie, to ja nie mam pojęcia jak on osiągnął taki wynik. Ja nie potrafiłem trzech kilo zrzucić a on wygląda jakby stracił 20, szacun 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.