Skocz do zawartości

koniec lockout'u


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie :!: Żeby się jeszcze nie okazało że jednak więcej osób zagłosuje na nie, chociaż bardzo w to wątpię. Byle żeby ten miesiąc minął jak najszybciej. Już prawie się pogodziłem że tego sezonu nie będzie, a nadzieja że stanie się inaczej były ułamkowa.

 

 

 

Osobiście mnie jako kibica w białych skarpetach i wygodnych Kubotach również pierdoli podział zysków, salary i inne takie pierdoły.

Nie po to mam Canal+ by zacząć się interesować curlingiem, krykietem, czy woltyżerką. Z perspektywy wygodnego fotela z wysuwanym podnóżkiem interesuje mnie tylko to by wysokie, wypasione neandertale śmigały mi w HD na 46 calach... i to jak najszybciej, bo runda jesienna naszej kopanej się kończy i nie będzie nic do oglądania na ©Analu...

Co jest urzekającego w naszej kopanej nędznej lidze :?: Ja mam tak że że już po 15 minutach takiego meczu chce mi się spać a zasypiam tak koło 35 ostatecznie gdzieś przed końcem połowy. Nie wspominając że jak się obudzę o czasie to nie mam ochoty na druga połowę i robię sobie przerwę od polskiej ligi na dobre kilka miesięcy. No chyba że dam się nabrać na klasyk typu Wisła- Legia który i tak mnie rozczaruje.

Co jest nie tak z liga angielską, hiszpańską, włoską :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie :!: Żeby się jeszcze nie okazało że jednak więcej osób zagłosuje na nie, chociaż bardzo w to wątpię. Byle żeby ten miesiąc minął jak najszybciej. Już prawie się pogodziłem że tego sezonu nie będzie, a nadzieja że stanie się inaczej były ułamkowa.

 

 

 

 

 

Osobiście mnie jako kibica w białych skarpetach i wygodnych Kubotach również pierdoli podział zysków, salary i inne takie pierdoły.

Nie po to mam Canal+ by zacząć się interesować curlingiem, krykietem, czy woltyżerką. Z perspektywy wygodnego fotela z wysuwanym podnóżkiem interesuje mnie tylko to by wysokie, wypasione neandertale śmigały mi w HD na 46 calach... i to jak najszybciej, bo runda jesienna naszej kopanej się kończy i nie będzie nic do oglądania na ©Analu...

Co jest urzekającego w naszej kopanej nędznej lidze :?: Ja mam tak że że już po 15 minutach takiego meczu chce mi się spać a zasypiam tak koło 35 ostatecznie gdzieś przed końcem połowy. Nie wspominając że jak się obudzę o czasie to nie mam ochoty na druga połowę i robię sobie przerwę od polskiej ligi na dobre kilka miesięcy. No chyba że dam się nabrać na klasyk typu Wisła- Legia który i tak mnie rozczaruje.

Co jest nie tak z liga angielską, hiszpańską, włoską :?: :roll:

Nie żebym się czepiał, ale nie lubię jak się cytuje nie mnie, jako mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założenie: SC=58mln

philadelphia zwalniając eltona branda ma ok 20 mln cap room

raps zwalniajac calderona maja 22mln cap room

cavs zwalniajac jamisona maja 28mln cap room

pizdons zwalniajac ripa/gordona maja 28 mln cap room

indiana zwalniajac poseya maja 28 mln cap room

bucks zwalniajac udriha maja 14 mln cap room

bobcats zwalniajac maggetego maja 21 mln cap room

orlando zwalniajac arenasa ma 2 mln cap room i nie maja mle. MEGA DUPA.

wizards zwalniajac lewisa maja 40(!) mln cap room

rockets zwalniajac thabeta maja 16 mln cap room

nuggets zwalniajac harringtona maja 36mln cap room

portland zwalniajac roya robia miejsce dla crawforda

GSW zwalniajac biedrinsa maja 18 mln cap room

lac bez zwalniania kogokolwiek maja 13 mln cap room a moga zwolnic williamsa/kamana.

kings zwalniajac garcie maja 28 mln cap room

 

mnie ciekawi najbardziej z tych cutow:

a) kogo zwolnią detroit

B) czy portland zwolnia roya by podpisac crawforda.

 

rzecz jasna nie ma deadline dla druzyn,

przez cale cba druzyna moze zwolnic jednego gracza w dowolnym czasie (znaczy przed rozpoczeciem nowego sezonu, nie w trakcie).

 

Bardzo ciekawa sytuacja, bo to jest oczywiscie wzmacnianie contenderow i to dosc powazne, tam podalem jamisona ale np. baron davis, juz kojarzony jest z miami, nix or lakers. Pół FA z miami, to jasne. Ale np można sobie dobrać z tego grona zawodników kotrzy swietnie uzupelnia sklad np: lewis(spacing)+roy(lider 2nd unitu) albo prue scorer rip+ kołek pod kosz biedrins.

Dwie rzeczy.

Druzyna kotra zwolni gracza nie moze go ponownie podpisac.

Dowolna druzyna moze podpisać nawet 10 graczy ktorzy podlegli amnestii.

Wątpie by Ci zawonicy, przeważnie doświadczeni, głodni pierścionków szli na jakies zadupie ligi.

Akcja typowo wzmacniająca contenderów

tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym jestem tak zajebiście ciekaw co zrobi otis.

sytuacja mega nie komfortowa.

zwalnianie arenasa = brak mle.

nie zwolnienie arenasa= zajebane salary.

nawet jj reddick nie kusi.

wszyscy przepłaceni i otis nic ciekawego zaoferować nie może.

poza dh:)

 

Dalej GSW.

Chcą bronic juz o tym mowili.

curry nie rozwinie sie przy ellisie to jest wiadome.

na 1 maja currego/lina/młodego.

na 2 maja monte/klaya

na 3 wrighta/williams.

i jedynie williams z dorellem potrafia bronic.

klay-monta-curry to defensywnie najgorszy obwód chyba ever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założenie: SC=58mln

philadelphia zwalniając eltona branda ma ok 20 mln cap room

raps zwalniajac calderona maja 22mln cap room

cavs zwalniajac jamisona maja 28mln cap room

pizdons zwalniajac ripa/gordona maja 28 mln cap room

indiana zwalniajac poseya maja 28 mln cap room

bucks zwalniajac udriha maja 14 mln cap room

bobcats zwalniajac maggetego maja 21 mln cap room

orlando zwalniajac arenasa ma 2 mln cap room i nie maja mle. MEGA DUPA.

wizards zwalniajac lewisa maja 40(!) mln cap room

rockets zwalniajac thabeta maja 16 mln cap room

nuggets zwalniajac harringtona maja 36mln cap room

portland zwalniajac roya robia miejsce dla crawforda

GSW zwalniajac biedrinsa maja 18 mln cap room

lac bez zwalniania kogokolwiek maja 13 mln cap room a moga zwolnic williamsa/kamana.

kings zwalniajac garcie maja 28 mln cap room

 

mnie ciekawi najbardziej z tych cutow:

a) kogo zwolnią detroit

B) czy portland zwolnia roya by podpisac crawforda.

 

rzecz jasna nie ma deadline dla druzyn,

przez cale cba druzyna moze zwolnic jednego gracza w dowolnym czasie (znaczy przed rozpoczeciem nowego sezonu, nie w trakcie).

 

Bardzo ciekawa sytuacja, bo to jest oczywiscie wzmacnianie contenderow i to dosc powazne, tam podalem jamisona ale np. baron davis, juz kojarzony jest z miami, nix or lakers. Pół FA z miami, to jasne. Ale np można sobie dobrać z tego grona zawodników kotrzy swietnie uzupelnia sklad np: lewis(spacing)+roy(lider 2nd unitu) albo prue scorer rip+ kołek pod kosz biedrins.

Dwie rzeczy.

Druzyna kotra zwolni gracza nie moze go ponownie podpisac.

Dowolna druzyna moze podpisać nawet 10 graczy ktorzy podlegli amnestii.

Wątpie by Ci zawonicy, przeważnie doświadczeni, głodni pierścionków szli na jakies zadupie ligi.

Akcja typowo wzmacniająca contenderów

tyle.

W Philly raczej zachowaja amnesty na kolejne lata, Brand ciagle potrafi robic numerki, moze juz nie tak imponujace jak wczesniej, jednak na 4 Sixers nic lepszego raczej nie znajdą (West miał ponoć być żywo zainteresowany Pacers). Druga opcja, jest zwolnienie Nocioniego, z Meeksem, Turnerem, Williamsem, 2 Williamsem, maja naprawde zroznicowany perimeter, a to 6 milionow z kontraktu argentycznyka mogloby sie im przydac by podpisac jednego wysokiego do rotacji (nie wiem jak ma sie sprawa ich salary capu, ale druzyny ponizej limitu maja miec do dyspozycji procz mle dodatkowy exception, na okolo 2.5 mln/sezon bodajze).

 

Raptors tak samo, pewnie zostawia Calderona, bo co lepszego znalezliby na 1 w tegorocznym free agency? Ze zwalnianych pg maja do dyspozycji Arenasa. watpliwie Barona, kontrakt konczy sie Fordowi. Zreszta, dla nich nie ma tutaj zadnego win or lose situation, spokojnie potankuja top 5 pick w tym roku i poczekaja na Valenciunasa. Sytuacja podobna do Nuggets przed wybraniem Melo.

 

Co do Jamisona, to jest to jedyny zawodnik w rosterze Cavs ktory moze chocby zblizyc sie do 20 ppg i jestli Cavs chca uniknac absolutnej kompromitacji, powinni zachowac go w rosterze i starac sie pozyskac do rotacji wysokiego dobrego w obronie (Hayes, KWAME), ponadto Baron ma dluzszy kontrakt, a na 1 jest jeszcze Irving i Sessions.

 

Pistons sklaniaja sie ponoc pod Villanueve, jakos specjalnie mnie to nie dziwi, jest kompletnie bezuzyteczny, Rip i Gordon stanowia przynajmniej jakas wartosc. Zreszta latwiej przelknac 8 milionow wyrzuconych w bloto, niz tych milionow 12.

 

Posey ma ostatni rok kontraktu i moze sie okazac cennym trade assetem, w perspektywie 2012 FA.

 

Co do Bucks, to raczej zwolnia Udriha. Jest jeszcze Gooden, ale biorac pod uwage to ze Ilyasova nie chce wracac z Turcji to pewnie sloweniec bedzie szukac sobie klubu.

 

Bobcats jesli amnesty to na 99% Diop, 1% Caroll, Diaw czy tam jakich oni maja scrubów.

 

Orlando :P

 

Wizards nie musza zwalniac Lewisa, ostatni rok jego kontraktu jest niegwarantowany, a i nie pali im sie grunt pod nogami. Bo kogo moga pozyskac? No chyba ze az swierzbia ich rece by przeplacic jakiegos role playera.

 

Ponoc GM Nuggets nienawidzi martnotrawienie pieniedzy i nie wiadomo do konca jak bedzie z tym Harringtonem. Sie zobaczy ;p

 

 

Itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.