Skocz do zawartości

Durant Lebron like


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie podobno ostatnio kevinek obrósł w piórka, najbardziej wyszczekany czarnuch podczas zwiechy, jedyny obok Williamsa który tak zdecydowanie gada przeciwko liściu na ugodę z właścicielami, no i jeszcze ta hipokryzja z jednej strony pierdoli jak to wiernie będzie służył OKC a w sumie jak jeden z nielicznych tak głośno pierdoli żeby nie było żadnych ograniczeń dla graczy przeciwko przenosinom. Podobno duranta zmanierowała wieruszka lebrona, sama królowa iedzi cicho żeby nie być jeszcze bardziej znienawidzoną ale wysługuje się innymi gwiazdeczkami po fachu, takie chodzą słuchy przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ukrywam, ze durant to jeden z moich ulubionych graczy w tej chwili

ale nie zauwazylem jakos u niego tej zmiany, o ktorej piszesz

owszem, z lbj'em wspolnie trenowali id

ale geeneralnie jezeli jest jakis zwyciezca tego offseason (oprocz wlascicieli po czesci), to wlasnie durant. grala wszedzie, gdzie sie dalo, rzucal po 40-50 punktow i ciezko nie bylo odniesc wrazenia, ze chlop srasznie zajawiony jest na gre

 

nie sledze ostatnio tak mocno jego twittera ale mozeesz jakos to rozwinac? o co dokladnie chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze ta hipokryzja z jednej strony pierdoli jak to wiernie będzie służył OKC a w sumie jak jeden z nielicznych tak głośno pierdoli żeby nie było żadnych ograniczeń dla graczy przeciwko przenosinom.

No przecież chce, żeby jego Thunder mogli się w przyszłości wzmacniać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież chce, żeby jego Thunder mogli się w przyszłości wzmacniać :wink:

a no chyba że tak :) ja to znowu jak z Cavs wyrosnę na "prawdziwego" fana OKC bo kibice sa tam jaknajbardziej przedni dobra organizacja ale Westbrooka i teraz Durexa coraz mniej toleruję.

nie sledze ostatnio tak mocno jego twittera ale mozeesz jakos to rozwinac? o co dokladnie chodzi?

no własciwie o to co napisałem że najbardzie protestuje przed dogadaniem sie z włascicielami on chyba jako jedyny obok Williamsa cały czas gada ze 53 to minimum i że gracze powinni grac za oceanem a nie podpisywać tą umowę, jedni to rozumieją mnie wkur*** to, gwiazdeczki które za granie w kosza dostają miliony i jeszcze im mało, w świecie w którym coraz ciężej o dobrą pracę :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech lockout juz lepiej sie konczy :lol:

dlaczego jest zabawnie ;) plus to jest temat "po lockoutowy" zaczynamy rozliczenia :)

w świecie w którym coraz ciężej o dobrą pracę

Faktycznie, odkąd zaczęto używać kparek, coraz ciężej o pracę dla ludzi takich jak ty.
duparr nawet ciebie stać na coś lepszego, serio rozczarowałeś mnie, ale nie martw się dalej w twoją głupotę będę wierzyć :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymczasem Durant, w przeciwienstwie do was, nie traci dobrego humoru:

 

z jego fejsbuka z wczoraj:

"Man I prolly blocked 60 people on here in 2 days lol...ignorant people who have no clue what's going on with the lockout and curse all crazy. Blockin em like my name is Ibaka"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymczasem Durant, w przeciwienstwie do was, nie traci dobrego humoru:

 

z jego fejsbuka z wczoraj:

"Man I prolly blocked 60 people on here in 2 days lol...ignorant people who have no clue what's going on with the lockout and curse all crazy. Blockin em like my name is Ibaka"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zobaczymy jak będzie gadał za pare miechów jak dostanie po dupie, lubie taki dobry humor tępych czarnówchów, stern się będzie smiać ostatni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem na podstawie czego wyrobiłeś sobie taką opinię...

przeciez od tego zacząłem ten temat, oczywiście jesli okaze się ze twarde negocjacje przyniosa graczom korzyści to cofam wszystko nawet przeproszę :) ale dla mnie sprawa jest jasna na tu i teraz banda chciwych skurkowańców zniszczy sezon i jeszcze dostanie za kilka miechów gorszą ofertę, Durant najgłośniej szczeka to mu się należy, uprzedzony nie jestem do Wadea czy Princessy też sporo sympatii straciłem.

 

ps. Westbrooka obrażam od play off żeby eni było że tak tylko się czepiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.