Skocz do zawartości

forum - UPC


Cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Cichy, u mnie to samo. kiedyś już był taki kłopot z UPC (nie działało forum oraz ligi na yahoo) i być może teraz wina również leży po ich stronie. jak ci się chce (mi się nie chce, bo i tak wkrótce zmienię operatora ;]) to możesz na tym forum popytać: http://forum.mediaswiat.pl/viewforum.ph ... 40fb0c8dae

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy, u mnie to samo. kiedyś już był taki kłopot z UPC (nie działało forum oraz ligi na yahoo) i być może teraz wina również leży po ich stronie. jak ci się chce (mi się nie chce, bo i tak wkrótce zmienię operatora ;]) to możesz na tym forum popytać: http://forum.mediaswiat.pl/viewforum.ph ... 40fb0c8dae

akurat ja upc nie mam, mam multimedie w domu, ktora ssie ale jak widac nie az tak,

pytanie padlo bo czesc forumowiczow np z simbasketu ale i od was ma problemy z wbijaniem sie na strone i myslalem ze moze znajda jakas szanse na odpalenie forum nie od strony upc a samego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@&€)()€&&@&&€)€&&!!!

DNS!!

czemu cholera na to nie wpadlem od razu.

DNS dobrze jest ustawic sobie jak najblizej swojego komputera w sensie predkosci dostepu (ping zrobic na adresy kilku i zobaczyc ktory najszybciej odpowiada w sensie najkrotszy czas w ms)

kazde pobranie strony www to najpierw komunikacja do i od DNS zeby przetlumaczyc www.costam.com na numer IP.

z tego co pamietam mozna sobie w windowsie ustawic lokalnie plik tlumaczenia DNS, wtedy jak dlugo IP danego adresu www sie nie zmieni (np forum) tak dlugo mozna gwizdac na zewnetrzne dnsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oblukaj sobie ten plik co podal sirkozi

tam powinno byc know how czyli co i jak wpisac

teraz przydapbysie ktos kto zrobi ping -a forum.e-nba.pl i poda ci numerek IP

prawdopodobnie starczy wpisac do tego pliku

forum.e-nba.pl numer_IP

o ile dobrze pamietam

 

edit:

ping.eu podal mi taki nu erek:

176.9.28.80

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.