Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

To są nowe stroje czy tylko jakaś alternatywna wersja?

 

Nowe stroje.

 

można już gdzieś te koszulki kupić? gdzie najlepiej zamawiać?

 

Jeszcze nie, 30 lipca jest premiera, ale kiedy trafią do sprzedaży to ciężko powiedzieć, mogą wraz z premierą a mogą dużo dużo później (np. nowych koszulek Nuggets nadal nie można kupić mimo iż minął ponad miesiąc od zaprezentowania ich).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe stroje.

 

 

Jeszcze nie, 30 lipca jest premiera, ale kiedy trafią do sprzedaży to ciężko powiedzieć, mogą wraz z premierą a mogą dużo dużo później (np. nowych koszulek Nuggets nadal nie można kupić mimo iż minął ponad miesiąc od zaprezentowania ich).

szanujmy się

koszulke jamesa to moze i ja bym kupił

a kto chce jokica?

smok i kto jeszcze? jokic?

 

 

;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jendras te stroje to wizualizacja na podstawie leaku z proporca i plakatu

ja bym poczekal do 30, bo wydaje mi sie, ze bedzie inny wordmark ale.... niewykluczone, ze to jest dobry leak

 

co do koszulek, w zeszlym sezonie pojawily sie dopiero we wrzesniu/pazdzierniku

z tego co rozmawialem z ludzmi, pojawily sie juz kody do nowych zamowien i sporo z nich to kody lakersow,

wiec sklepy w pl moga zamawiac

 

james i durant to flagowce. ich ciuchy i ich klubow w zeszlym roku zalaly rynek w europie i azji. rzeczy cavs i warriors byly dostepne w najwiekszej ilosci i wszedzie. zajrzyjcie sobie na polskie sklepy typu ataf, proballer czy sklepkoszykarza. bluizy rozgrzewkowe, spodnie, ciuchy w wersji authentic, swingman itd.

 

plus taki, ze rzeczy lebrona sie dobrze sprzedawaly, wiec w tym roku rzeczy lakersow zaleja sklepy tak jak przed rokiem gsw i cavs. czyli nie trzeba nic zamawiac z usa, poczekajcie i te rzeczy pojawia sie w PL. najfajniejsze jest to, ze w wersji authentic, ja sie ciesze podwojnie, bo w kilku miejscach jakies tam znizki wyrobilem:p niemniej poczekajcie jak te rzeczy beda w pl a beda:)

 

obstawiam tez, ze skoro cavs juz sa slabi, to nike bedzie cisnelo na ciuchy celtics zeby sprzedac troche wiecej rzeczy bazujac na rywalizacji c's z lakers....

 

miinus taki, ze wszedzie poza sklepem lakersstore, koszulki beda bez patcha WISH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemniej co z wormarkiem? przeciez to jest ten obecny wordmark. spodziewalem sie, ze zmaczuja wordmark z koszulek z tym w logo

 

Jest też opcja (chociaż to mało prawdopodobne zważywszy na to iż zapowiadają tylko lekki retusz), że logo dopasują do wordmarku, wszak obecny wordmark miał być częścią nowego logo jakie miało wejść wraz ze strojami w 1999 roku: http://rare.design/la-lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2k zaprezentowało rating LeBrona. Przy okazji widać kawałek nowej(?) koszulki. To co widać na renderze trochę się różni od zeszłorocznej (cienie pod numerem), ale jest to też zupełnie coś innego niż z tego sklepu który był linkowany wcześniej. Ciekawe kto jest bliżej prawdy.

 

qo8imdr9uca11.jpg

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2k zaprezentowało rating LeBrona. Przy okazji widać kawałek nowej(?) koszulki. To co widać na renderze trochę się różni od zeszłorocznej (cienie pod numerem), ale jest to też zupełnie coś innego niż z tego sklepu który był linkowany wcześniej. Ciekawe kto jest bliżej prawdy.

 

qo8imdr9uca11.jpg

 

Pewnie 2k nie moglo "udostepnic" nowych strojow Lakers. Nadal licze na te z przelomu lat 80 i 90. Pomimo ze fanem Lakers nie jestem to sie w taka koszulke z checia zaopatrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly update po tygodniu

wordmark ten sam choc ja mam wrazenie, ze jest bardziej przekrzywiony, czcionka numerow jak na okladce nba2k

nazwisko bez zmian, za kilka dni powinny byc jakies leaki prawdziwych strojow... ale wszystko wskazuje na to, ze bedzie to, co na proporcu, nie jest zle ale wolalem mocniejszy powrot do 90s

Di5MqaLU4AES1LF.jpg

https://twitter.com/ArashMarkazi/status/1021838464940036096

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padnie rekord koszulek i się okaże ze zysk jest tak duży ze nie trzeba salary dopychac na lepsze nazwiska.

Wystarcza znane i ciekawe.

I wyjdzie szydło z worka ze to gm zrobi emeryturę.

Lbj złapali na długi kontrakt plus stanie się zakładnikiem gimnazjum syna i tabelki all time.

 

Można lecieć w kulki. Lbj nic nie zrobi.

Żarty żartami ale dane sprzedaży będą ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.