Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pepis21 napisał(a):

76ers nawiązujące do Reading Market Terminalu czyli targu z żywnością:

2usr5gxi36vb1.jpg

6VEL8Wb.jpeg

Teraz przecieki powinny nabrać tempa, bo już na początku listopada nike oficjalnie ujawni wszystkie City (kluby też oddzielnie będą robiły swoje premiery)

Całkiem całkiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodenki Hawks sztos 

Koszulka niby też, ale mierzi mnie ten skrót zamiast pełnej nazwy 

@LeweBiodroSmoka Bulls faktycznie po pijaku projektowali 

Nughets mi się chyba pierwszy raz kompletnie nie podobają 

Zjebali koncertowo bardzo fajny wzór tą wysokością 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ely3 napisał(a):

@Pepis21 Widziałeś

Widziałem i jedna rzecz, która na pewno mi się podoba to umieszczenie trofeum za logo drużyny w kole środkowym. Przypomina mi jak kiedyś trofeum O'briena było w Finałach właśnie za logo. Cała reszta jest średnia, choć wiadomo na razie nie ma zdjęć jak to faktycznie będzie wyglądać w realu.

Tutaj jest artykuł nt. historii tych parkietów: https://www.espn.com/nba/story/_/id/38772965/how-bold-new-nba-season-tournament-courts-came-fruition

Ponoć też miały być/może jeszcze będą specjalne koszulki na turniej. Właściciel Jazz o nich wspominał w jednym z niedawnych wywiadów a ostatnio została rzucona plotka, że nike nie zdążył z ich produkcją.

 

Tak na marginesie, początkowo myślałem, że to linoleum jakieś, ale jednak jest tradycyjny, drewniany parkiet.

Ciekawi mnie też jak Lakers z Clippers będą składować swoje, ponieważ z tego co kiedyś czytałem powodem dla którego nie mają oni żadnych parkietów do retro czy City (Clips mają koło środkowe jedynie) jest to, że iż ich arena musi przechowywać równiez parkiet dla Sparks oraz lodowisko dla Kings i zwyczajnie nie ma więcej miejsca w magazynie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nic związanego z tym co na parkiecie, raczej taka ciekawostka. Bulls wraz z kilkoma swoimi zawodnikami zaprojektowali koszulki, które będą rozdawane jako prezenty na wybranych meczach:

chicago-bulls-player-inspired-jerseys-gi

więcej: https://news.sportslogos.net/2023/12/09/chicago-bulls-unveil-7-player-designed-jerseys-for-fan-giveaways/basketball/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pepis21 napisał(a):

Nic związanego z tym co na parkiecie, raczej taka ciekawostka. Bulls wraz z kilkoma swoimi zawodnikami zaprojektowali koszulki, które będą rozdawane jako prezenty na wybranych meczach:

chicago-bulls-player-inspired-jerseys-gi

więcej: https://news.sportslogos.net/2023/12/09/chicago-bulls-unveil-7-player-designed-jerseys-for-fan-giveaways/basketball/

Alexa i Ayo bym chętnie przytulił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.