Skocz do zawartości

Grubas Attack!!!


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to nie o powrocie Shaqa do ligi, n realu był taki temat to pomyślałem żeby go przerzucić na nasze łamy, czyli ogólnie na kogo lockout wpłynie ... demobilizująco, jesli sezon nie wystartuje to z kogo beda polewy a kto może w ogól bedzie miał taka obsówę że jego kariera dobiegnie końca.

 

Może będzie można wstawiać zajawki na bieżąco z "treningów" poszczególnych graczy, Beas już wystartował jak wiemy :)

 

Tylko proszę was ludziska wysilcie się z tym typowaniem, ja wiem że kandydatura Melo wydaje się być oczywista, ale pokopmy trochę głębiej :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry temat :]

moze Bosh wreszcie troche przybierze ? przyadloby mu sie

 

who else ?

stawialbym na k-marta, ale jest FA wiec moze akurat sie bedzie pilnowal

 

no co tam jeszcze... baron davis to tez oczywisty typ, tak jak melo

 

na razie tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Be-easy...juz u niego znalezione torbe zielska , a po tym sie wperdzielac chce:P

 

Boje sie nieco o Marca Gasola , nie dostal jeszcze kontraktu ,ale u niego nie raz sie przejawialy problemy z wagą.

 

Za to z drugiej strony wiekszosc ekip nie trenuje a Marcin najpierw 6 dni u Hakeema , pozniej campy i ME :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc kilku wysokich ktorzy "wniosa" troche wiecej na boisko po lockoucie

 

Oden i Brand to dla mnie cisi faworyci. moze Kwame czy Boozer. Zobaczymy jak taki Cousins ale o mlodych graczy jakos sie nie martwie.

 

z jeszcze niewymienionych to moze Arenas

 

Randolph i tak jest spasiony. podobnie jak Davis

 

Mam nadzieje ze Odom bedzie dbal o linie wystepujac w swoim reality

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jeszcze niewymienionych to moze Arenas

[ Podobno ] ma pracowac cale lato u Groovera w Chicago .

 

Oden

Dali mi Qualifying Offer wiec wątpie zeby sie spasl , ale róznie moze byc.

Właśnie odwrotnie. Skoro ma zapewniony byt w przyszłym roku, to są większe szansę że mocno przytyje niż gdyby musiał walczyć o kontrakt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze Odom bedzie dbal o linie wystepujac w swoim reality

właśnei wczoraj widziałem na "pasjonującym" kanale e zajawkę kolejnego odcinka, Lamar pojednuje się z ojcem, i szczerze ciężko powiedzieć czy to dobra wróżba, z jednej strony stary odom mógłby mu słuzyć za przykład jak trzymać linię bo wygląda jak alfons z lat 70 ( wczoraj też widziałem rewelacyjny film im gonna get you sucka chyba stąd odrazu to porównanie :) ), ale z drugiej strony waga to nie wszystko, Lamar może być znieczulony zbytnio aby wstać z kanapy po tych "pogawędkach" z ojcem, a to też nie dobrze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boozer. Jesli to mozliwe. Powaga.

Booz chyba nie przecież on przez połowę swojej kariery był kontuzjowany jakby miał zmienić się w baleronek to już by dawno to zrobił myślę, zresztą on się na Alasce wychował, tam ludzie nie tyją bo by przez zaspy się nie przedostali :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.